Hastasın sen çık hayatımdan !!! =((

aslında geçenlerde şakayla kaışık söyledim.doktora gittim ilaç verdi filan dedim..ama snra şakaya vurdum..yani tam olarak inanın bende bilmiyorum..sadece birkeresinde baş ağrılarım nedeniyle nörolojiye gittiğimde doktorun bana bunun psikolojik oldğunu söyleyip antideoresan yazdığını fakat onları kullanmaığımı kesin olarak bliyor...bu son gidişimi ilk başta söyledim ama daha sonra şakaya verdim..hastamıyım olum ben ne diye gideyim filan dedim..ama bu knıuda ne düşünyor bilmiyorum..daha sonra şaka ya vermemin sebebide inanın öyle bir tedavi gördüğümü bilkmesibi istemiyorum..belkide bazı şeyleri sezdiği için böyle davrandı bana..of çıldırıcam ben ya..

kırılmayın ama arkadaşınız haklı sizi bırakmakta...
ilişkilerde güven çok önemli...
bir uzmandan yardım alsanız iyi olur...
bundan sonraki hayatınız için...

ahhh guzelım

kadın erkegın elınde sabun gıbıdır sıkarsan parmaklarının arasından çıkar gevsek bırakırsanda yıne avucundan kayar ve duser bu erkek ıçınde gecerlı
sen sanırım fazla sıkmısın parmaklarının arasından yıe kayap cıkmıs onemlı olan ne cok sıkacaksın nede gevsek bırakacaksın
bız ewlendgımıze beı ewdn almaya geldıklerınde bunu babam esıme soylemıstı

kendı hayatını kendın mutsuz edıyorsun bunu ellerınle hazırlıyrsun yemege tuzu atıyorun oooıı deyıp bır daha atıyorsun bılıyorsun bıra tuzlu olacak dahada atıyorsun yıne bılıyorsun kı cok tuzlu olacak ama daha hala atıyorsun atarken belkı yenır dıye devam edıyorsun ama aklında suda var bu yemek yenmez
ıste aynen ılıskıni bu hale getirmıssın
yanı bu kadar kıskanarak ndıne hayatı zindan edıyorsun karsındakını de bunaltıyorsun bır yerden sonra sevgıde azalır
senın gercekten guvenle ılgılı bır problemın var canım yaaaa hepbu srun senın karsına cıkar yenmeye calıs
,
sana yapılsa sen dayanabılır msın ?
empatı kur kendını karsındakının yerıne koy oradan bak kendın nasıl hıssederdım dıede hep sor
eger bu sorunun altınan kalamıyorsanda bır deste alman çok normal ama erkek arkadasının bu kdar kırıcı konusmaıda grur kırıcı demekı adamı çok bunalttın bende olsam bende boyle derım heald hıç gelemem baskıya

sende kavga esnasında kimbilir neler söyledin adama. bu derece kıskançlık insanı bezdirebilir, empati yap biraz

7 yilini sana vermis ..onun hayatindasin,sevdigisin..
seni sevmese suan baskasinin kollarinda olurdu coktan..
neden bu asiri kiskanclik,o senin zaten
rahatlatmaya calis kendini...bunu önce kafanda bitirmen gerekiyor canim

7 yilini sana vermis ..onun hayatindasin,sevdigisin..
seni sevmese suan baskasinin kollarinda olurdu coktan..
neden bu asiri kiskanclik,o senin zaten
rahatlatmaya calis kendini...bunu önce kafanda bitirmen gerekiyor canim

haklısın canım ama ben o an bunları düşünemiyorum işte.aslında beni en çok üzen hakkımda böyle düşünüyor olması ..hasta olduğumu düşünmesi...madem öyle düşünüyorsun bunu yüzüme vurmak yer,ne neden yardımcı olmuyorsun ki..neden yanımda olmuyorsun da git hayatımdan diyorsun..ya ben onun için ne fedalarlıklar yaptım..demekki gerçekten bu ilerlese gerçekten çok hasta olsam hayatımdan çekip gidicek..

çok teşekkür ederim canım çok üzel örnekler vererek anlatmışsın...uzamana danıştım ben cvanım ama sanırım kabullenmiyorum bazı şeyleri ve de ilaca karşı olduğumdan ilaç kullanmak istemiyorum..ama u kıskançlıkla hem kendimi hemde ilişkimi yiyip bitiricem..ama ben ondan destek beklerdim ya..bu beni çok üzdü içime işledi...yazık...

canım daha oncekı konularını hatırlıyorum
bence sen herseyden onemlı saglıgım de
bak bende hayatımdakı cogu seyı taktım su an mıdemden evde yatıyorum
bende senın konunla bazı seylerı daha ıyı anlıyorum benımde zaman zaman sorun cıkarma durmumum vardı
ve ben o durumu cozdum eskı sevgılım yuzundenmıs onun bana yaptıkları yuzundenmıs , onuda su ankı erkek arkadasıma anlatmayı dusunmuordum ama artık dusunuyorum ne dusunurse düşünsün artık bazı seylerde sağlığımız daha önemli bılmıyorum yınede sen bılırsın ama bı yerden ıyı olmaya ıstemeye baslamalısın

canım benim bana ozamanda çok destek olmuştun...hatırladım seni Şeniz
gördüğün gibi ben hala aynıyım...ve stresten hiç sivilce çıkarmayan ben şuan sivilceler çıkarmaya başladım...kendim başaşrmaya çok çalıştım başarırım sandım ama kıskançlığım aldı başını gidiyor..keşke birz daha anlayışlı olsaydı bu konuda , madem farkında madem hasta olduğumu düşünüyor keşke iyi olmam için çaba gösterseydi..

naptın bee tatlım , ona birascık qüwenmeyi dennesen diyorum, sen onun 1seylerini qörmüssünki zamnnında ki bu 7 yıllık 1 süreç bişeler bilinçaltı yapmıs sende we kuruyorsun,bence problemı bulun we kökünü araştır yasakkelime yoksa ilişkiniz içinden cıkılmaz 1 hal alır we yine üzülen sen olma canım , cicibakkendine,UNUTMA herşey sende baslar sende biter.... :enbuyukkk: :içelim: :enbuyukkk:

Cannım kıskançlık ayrı bir şeydir ,bunu paranoya haline getirmek ayrı birşeydir malesef
Yani eger senin kıskançlık yapmana neden olacak hareketleri yoksa kendi kendine ürettiğin senaryo ve kuruntularla onada hayatı zindan etmenin anlamı yokki.kimse tahammül edemez buna..Yani hafiif sevdiğini hissettirecek kıskançlık lafları belki insanın hoşuna gider ama abartıp bundan kavgalar çıkartıyorsan silkelenip kendine gelmen gerekir.Kendi kendine telkinlerde bulun.çok aşırı olduğunu dişünüyorsan tedavi ol

canım şimdi sana en çok dokunan şey olsa da söylemiş olduğu şu cümleyi bi kenara bırak. onun yerine koy gerçekten kendini. şimdi senin 7 yıllık erkek arkadaşın delirticek derece seni kıskanıyor, nerdeyse yaşamana izin vermiyor.. suçlu olmayan bi insana sürekli seni aldatacakmış ya da senden gizli bişeyler yapıyormuş gibi davranman ne kadar ağır gelir bi düşünsene..

kesinlikle diyorum ki 7 yıl böyle davranışlara çok iyi dayanmış, bu sitede ne erkekler okuyoruz onu alkışlamak lazım yani..

iyi gününde yanında olduğunu düşünüyorsun ama kötü günde olduğundan haberi yok ki.. erkekler basit düşünür, başın ağrıdığı için hastaneye gittiysen sadece başının ağrıdığını düşünür.. acaba başka bişey mi var diye kadınlar gibi uzatmaz çoğu kere.. al karşına ciddi ciddi konuş derim ben, o zamanda eğer aynı tepkiyi verirse kötü günde olmadığını düşünebilirsin. ayrıca bu kadar uzun süreli bi beraberlik yeterince ciddidir. ondan böyle önemli şeyleri saklayarak onu daha da üzersin gibi geliyor..

nacizane fikirlerim yani canım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…