Hastam var arkadaşlar

Yaw zaten ölüyoruz kovidden, biraz daha öldürmek için niye aşı üretsinler, bırakırlar doğal seleksiyon ölürüz işte

mantık çerçevesinde düşünüyorum niye karşı olduklarını.mantıklı bir gerekçe bulamıyorumm

Donanımlı ve teşekküllü bir hastahanedeyse elbette duadan başka bir seçenek yok. ALLAH yardımcınız olsun güç kuvvet sabır dilerim.
yaranın büyümesi ve kasların çökmesi dememdeki kastım sizde bilirsiniz ki yoğun bakımda ki bakım ile ev bakımı ne yazık ki bir olmuyor. orada 20 hasta varsa evde 1 hasta daha güzel bakılıyor durum bu olunca. tavsiyelerimin sebebi de ömrü varsa eve geldiğinde 1 adım önde başlarsınız maksatıyla idi.

ilk başta yazdığım gibi şanslısınız ki yoğun bakımda olması gereken her şey var

şifa diliyroum hastanıza sizede sabır selamet gğç kuvvet

Ağlattın beni be minare. Dualarım Elif’le inşallah kurtulacak. Yeterince çekmiş. Bu kadar kötü insan varken o iyileşmeli

Bir haber var mı?
Dün akşam eşim eşiyle görüşmeye gitti bir ihtiyaç varsa yardımcı olmaya, kızını kardeşini kaynanasını görmüş, kızın fotoğrafını çekmiş paylaşabilsem de bir görsen ceycey bu kadar farklı bu kadar güzel bir kızancık olabilir mi
Biliyor musun kardeşi açık öğretim liseyi bitirdi Kpss ye hazırlanıyor
Durumda hiçbir değişiklik yokmuş

benim kızın yakın arkadaşında da covid çıktı.1 kişi olduğundan sınıf kapanmadı.çember hızla daralıyor.korkuyorum iyice

Rabbim şifa versin sevenlerine bağışlasın hepsini AMÎN. Yakınınıza çok üzüldüm gerçekten, arada girip bakıyorum konuya gelişme var mı diye. En kısa zamanda sağlıklı güzel haberlerini paylaşırsınız İnşaAllah

Amin
Allah razı olsun
Bende bir haber aldığımda hemen yazıyorum ama hala bir müjde veremedim siz güzel insanlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…