Hastam var arkadaşlar

Az önce öğrendim böbrek ve kan değerleri bugün biraz daha bozulmuş
Bir iki birim düzelenlerde bozulmuş yeniden
Akciğeri ilk günden beri aynı durumdaymış
Entübe edilirken zaten komadaymış
On gün oldu yanlış hesaplamadıysam
yarın aşı karşıtları gösteri yapacaklar.hiç mi düşünmezler yoğun bakımlarda yatanları ?allah yardımcısı olsunn

yarın aşı karşıtları gösteri yapacaklar.hiç mi düşünmezler yoğun bakımlarda yatanları ?allah yardımcısı olsunn
Vallahi anlatamıyorsun ya onlara. Biz en ufak bir iyileşme umudu için her şeyi yapıyoruz ama onlar neslimizi yok ediyorlar inancında.. Bugün onların bir yazışmasını okudum: Aşılı ölenlere normal ölüm yazıp diğerlerini aşısız ya da tam aşılı değil diye ön plana çıkarıyorlarmış.. Yok artık dedim..Tartışmaya çok açık bir durum farkındayım ama çocuklar dışında da yetişkinler ne biliyim bu kadarı fazla gibi..

Vallahi anlatamıyorsun ya onlara. Bizim en ufak bir iyileşme umudu için her şeyi yapıyoruz ama onlar neslimizi yok ediyorlar inancında.. Bugün onların bir yazışmasını okudum: Aşılı ölenleri normal ölüm yazıp diğerlerini alosız ya da tam aşılı değil diye ön plana çıkarıyorlarmış.. Yok artık dedim..
sadece kendilerine zararları olsa ne halleri varsa görsünler derdim de.bu virüsten kurtulmamıza toplumsal bağışıklık kazanmamıza engeller

O gösteride hepsi kovid olacak
Sonra sana bana bulaştıracaklar
Okulları zorunlu yapacaklarına aşıyı zorunlu yapsalardıya
Herkesin bedeni üzerinde söz hakkı varmış istemeyen aşı olmazmış, e benimde bedenim üzerinde söz hakkım var bende kovid olmak istemiyorum
Aşısızlar evde oturup izole olacağına sen ben evde oturup izole olmak zorundayız
Allah ıslah etsin

O gösteride hepsi kovid olacak
Sonra sana bana bulaştıracaklar
Okulları zorunlu yapacaklarına aşıyı zorunlu yapsalardıya
Herkesin bedeni üzerinde söz hakkı varmış istemeyen aşı olmazmış, e benimde bedenim üzerinde söz hakkım var bende kovid olmak istemiyorum
Aşısızlar evde oturup izole olacağına sen ben evde oturup izole olmak zorundayız
Allah ıslah etsin
Maalesef aşı karşıtı öğretmenlerin bazısı da rapor alıyor pcr testi olmamak için..

Vallahi anlatamıyorsun ya onlara. Biz en ufak bir iyileşme umudu için her şeyi yapıyoruz ama onlar neslimizi yok ediyorlar inancında.. Bugün onların bir yazışmasını okudum: Aşılı ölenlere normal ölüm yazıp diğerlerini aşısız ya da tam aşılı değil diye ön plana çıkarıyorlarmış.. Yok artık dedim..Tartışmaya çok açık bir durum farkındayım ama çocuklar dışında da yetişkinler ne biliyim bu kadarı fazla gibi..
Neslimiz vakti zamanında aşılar üretilmeseydi zaten yok olmuştu
Tarihte bilmiyorlar bilimdende bi haberler

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır üyeyim, ne yazık ki konu açmak böyle bir duruma nasipmiş…..
Kovid nedeniyle bir yakınım yoğun bakımda entübe halde….. Doktorlar pek ümitli konuşmuyor….. Küçük bir çocuğu olan gencecik bir kadın…..
Annesiyle babasını 40 gün arayla kaybeden, kısmi zihinsel ve bedensel engelli kardeşine ana-baba olmaya çalışan, ağır böbrek hastası, bebeği için ölmeyi tercih eden dünya tatlısı bir insan……
Sizlerden dua etmenizi rica ediyorum…..
Sağlıkla kalın……
Acil şifa diliyorum.

Merhaba arkadaşlar,
Kovid nedeniyle bir yakınım yoğun bakımda entübe halde….. Doktorlar pek ümitli konuşmuyor….. Küçük bir çocuğu olan gencecik bir kadın…..
Annesiyle babasını 40 gün arayla kaybeden, kısmi zihinsel ve bedensel engelli kardeşine ana-baba olmaya çalışan, ağır böbrek hastası, bebeği için ölmeyi tercih eden dünya tatlısı bir insan……
Sağlıkla kalın……
Rabbim evladına ve kardeşine bağışlasın şafi ismiyle şifa versin InşAllah 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar,
Sağlıkla kalın……
Ya Şafi 🤲

Neslimiz vakti zamanında aşılar üretilmeseydi zaten yok olmuştu
Tarihte bilmiyorlar bilimdende bi haberler

zerre kadar ilimden, bilimden, tarihten bilgisi olmayanlar pandemi başından beri yalan yanlış, sadece konu komşudan duydukları asılsız bilgilerle bir de ukala ukala konuşmuyorlar mı, sinir oluyorum..

bizim iş yerimizde bir arkadaş da süreci izleyip aşı olacağım dedi. iş yeri hekimimiz kendisine süreci yoğun bakımda izlemek zorunda kalabilirsin demiş.

bingo !

kendisi de annesi de kapmış ve yoğun bakımlık olmuşlar. kendisi çıktı ancak annesini çıkaramıyor.

ama bunu yazsak anlamazlar.

X