Hastam var arkadaşlar

Minaredenatbeni

Guru
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
7.685
20.398
38
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır üyeyim, ne yazık ki konu açmak böyle bir duruma nasipmiş…..
Kovid nedeniyle bir yakınım yoğun bakımda entübe halde….. Doktorlar pek ümitli konuşmuyor….. Küçük bir çocuğu olan gencecik bir kadın…..
Annesiyle babasını 40 gün arayla kaybeden, kısmi zihinsel ve bedensel engelli kardeşine ana-baba olmaya çalışan, ağır böbrek hastası, bebeği için ölmeyi tercih eden dünya tatlısı bir insan……
Sizlerden dua etmenizi rica ediyorum…..
Sağlıkla kalın……

Arkadaşlar hastamı kaybettik
Merhumeye haklarınızı helal edin çok dua ettiniz
Bana da hakkınızı helal edin

Son düzenleme:
Amin inşallah bende covid geçirdim hatta yeni bitti hamileyim çokta korktum çok şükür atlattım dilerim rabbim o kişiyi de siz sevdiklerine ve çocuklarına bağışlar .
Çooook geçmiş olsun
Rabbim bir daha yaşatmasın böyle sıkıntı, sağlıkla huzurla alın bebeğinizi kucağınıza İnşaallah
nolur çok su için ve yürüyün

bir sayfa gördüm Ya Şafi sayfası. hastalar için tam hatırlamıyorum adını oraya yazsanız daha çok kişi dua eder.
Yeni üye oldum sayfa etiketleme yapılıyor mu bilmiyorum.

Allah Şafi ismi şerifinin hürmetine, şifa versin sevdiklerine bağışlasın.

İşimiz mucizeye kaldı dimi? İşin aslı bende farkındayım durumun nereye gittiğinin de…..
çok teşekkür ederim, hastam adına da minnettarım
sağlıkla kalın
Hayir, doktorlar umutsuz konusuyor dediniz ve ben hastanizi yogun bakimdan yuruyerek cikarken hayal ettim. Aslinda imkansiz bir sey olarak gormedim. Boyle resimlemeler çok ise yarar. Kötü enerjilerin yayilmamasi gerekiyor. Umutsuzluk işe yaramiyor hicbir zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…