Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Tıp fakultesı oldugu ıcın doktor bey ucret almıyor
ama cok yogun bı doktor oldugu ıcın bır hafta sonraya anca gun verıyor benım bıldım

Ben de işallah karar verdim olucağım ara tatil de ama ön görüşme yapıcaz haftaya cuma günü işallah anca randevu alabildim
Biraz yoğun sanırım

Son düzenleme:
hayır canım ağrım hiç olmadı. sadece şişlik ve morluk biraz rahatsız etti oda 1 hafta içinde geçiyo zaten

Bir haftada mı ????

eskısı gibi uzun sargı bezi mi içine koyuluyor

bıde tampon şeklini hocamı belirliyor ?arkadasım amelyat oldu silikon ve sünger tampon dıye bır şey cıkmıs onlarda mı ki????

Bir haftada mı ????

bıde tampon şeklini hocamı belirliyor ?arkadasım amelyat oldu silikon ve sünger tampon dıye bır şey cıkmıs onlarda mı ki????

hayır silikon tampon ve atel takılıyor canım. ister sünger tampon istersenizde silikon tampon koyuyor doktor önceden konuşun.

Bir haftada mı ????

bana silikon takıldı bole nası annatsam yuvarlar ıcı bos bısı delıklı ıcıne sokuldugu ıcın desteklı fılan bırşey
cok raahat bole ben nefes aldım

onuda sor olur mu bana dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…