Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

yazdıklarına aynen birebir katılıyorum canım.. oyle burunlar goruyorum alçısı yeni çıkmış ama sanki yıllık burun gibi o kadar guzel duruyor ki bende imrenerek bakiyorum... .s

Son düzenleme:

ben vazgeçtim..bu kadar olumsuzluk varken gidip bile bile olamazdım.daha iyi bir doktor arayışındayım şuan.

ben vazgeçtim..bu kadar olumsuzluk varken gidip bile bile olamazdım.daha iyi bir doktor arayışındayım şuan.

gerçekten çok dogru bi karar verdin kuzum.. burnunu begenmedigin takdirde psikolojin feci bozuluyor en azından sen bunu yaşamıycaksın inşallah dualarım seninleeee

Kaç bin tl tutuyor ameliyat ücreti seda hanım ?

Ne kadar ameliyat ücreti?

2500 tl ödedim ben, ankara tıp fakultesinde plastik cerrahi ana bilim dalında oldum
Tavsiye ederim eger düşünürsen
En azında görüşün derim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anladım , ödeme nasıl gerçekleşiyor bir de önceden para vermemiz gerekir mi muane ediyor mu ?

hasteneyeee yatmadan bir gün önce yadaaa oldugunuzz gün hocaya veriyosunuz parayı

Hastanede ne kadar süre kalıyoruz bir de ben torpületmek ve toplanmasını azıcık kalkmasını istiyorum, siz olalı ne kadar süre oldu?

Hastanede ne kadar süre kalıyoruz bir de ben torpületmek ve toplanmasını azıcık kalkmasını istiyorum, siz olalı ne kadar süre oldu?

Agustos ayında oldum ben
Ben her hangi bir burun modeli istemedim ,nasıl istıyorsanız oyle yapın hocam dedım ,hic bir sıkıntım yok memnunum,zeki can hocaya olan bir çok arkadasım da memnun ,zaten arkadasımın vasitası ıle tesadufen gıttım iykide olmuşum ,çok mutluyum ben

Ücret alıyor mu hoca görüşmek istediğimde ?

En yakın tarihi sizce görüşme için ne zaman verebilir ,Teşekkür ederim siteden bir bakıp randevu alıyım
Link attınız yer de iletişim bilgisinde arıyım

Tammm merak ettiniz bişeee olursa sorabilirsin

Liposakşın olanlar zeki can hocaya sonuçları hakkında bilgi lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…