Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Facebook adresınız var ise ;fotograf atabılırm neye dayarak yorum yaptınız bilemiyorum ,yüzüm de açık fotolarımda

Siz benim doktorun asistanı oldugumu düşünüyorsunuz sanırım ,çünkü orada yorum yapan arakadaşların rumuzlarını ve doktorun yardımcısını yazmızsınız saygı dduyarım sizin kararınız

Sadece yaşadıgınız duruma kendı açimdan bakmaya çalıştım ve dedim ki size eğer yaptıysa doktorunuz yaptığı eseri görsün en azından düşünmesini sağlayın buydu bunu yaptınız demenizdi

siz beni yanlış anladınız !

inşallah yanlış anlamışımdır...

çünkü öyle olmamasını diliyorum, öyle düşünmek istiyorum ama hayat bizim olmasını istediğimiz gibi olmuyor maalesef...

mesaj sayınız 40 'ı bulmamışken mesajımdaki isimlerin sırrını bile çözmüşsünüz...

sizce, ben gerçekten sizi yanlış mı anlamışım?????????????????????????????

Evet , olumlu olumsuz tüm yorumları okudum takipte ettiğimi söyledim herhangi bi çekincem de çok şükür yok
neye inamak istiyorsanız da o belirttiğim gibi fotoğrafımı da atarim yüzüm açık çünkü;
sizin yaşadığınız sorunu başka acıdan baktım önerimi yaptım.Sizin insiyatifiniz bu kadar açık ve net.

siz çekincem yok diyorsunuz... bende eldeki verilerle ne düşündüğümü söyledim...

şimdi insiyatif kullanma sırası bu yazıları okuyanlarda...

Merhaba arkadaşım.

Çok geçmiş olsun,ve hayırlı olsun yeni burnunuz.
Şuan daha yeni olduğu için şişlik vardır ?Masaj verdimi hoca ?
İnşallah istediğiniz sonucu tam sizde zamanla alırsınız,biraz sabır. Bana göre güzel bir burun olmuş.
Ben de küçültmeyi ve kavisli burun düşünüyorum ayın 15 'ni bekliyorum.
Bir de,nefes almanız şuan nasıl?
Bir sorun ve sıkıntınız var mı ?

Son düzenleme:

Herhangi bir şişlik kalmadı şuan her gün 5 'er dakikalık masajım var.Nefes problemim ,kemerli burun yapım ve büyük delikli yapısı ortadan kalktı.Her şey istediğim gibi yolunda sıkıntım yok.Teşekkür ederim.

tamponları zeki hoca çıkarttı ve bant taktı diyosunuz.. tamponlari zeki hoca degil asistanları çıkartıyor.. ve atelden sonra bant falan da takmiyorlar maalesef.. bende kendisinden hiç hiç memnun kalmadım burnum sanki hiç ameliyat olmamış gibi o çıkıntı hâlâ var anlamadım ustelik kavisli bi burun istemistim.. fotograf koyar misiniz bakalim yaptigi guzel burna

Son düzenleme:

canım arkadaşım boşver sen çeneni hiiiiç yorma biz biliyoruz zaten iyi doktor mu kötü doktor mu.. benim kolay burnu bile yapamadıysa ne kadar iyi orasıda tartışılır mahfetti beni... ameliyat olacaklara söylüyorum gidin başka doktorlara olun arkadaşım biz yaptık bi hata siz yapmayın !

Bir önceki yorumda fotoğraflarıma bakabilirsiniz.

evet bir önceki yorumunuzda resim var....

bende buraya 100 tane resim koyarım....işte xxxxxxx doktor yaptı diye....

kimden kime.... kim bilir hangi xxxxxxxxxxxx doktor yaptı...

sarı çizmeli mehmet ağa...

Hanfendi , yukarda bayan fotoğrafımı sordu yüklediğimi söyledim bu kadar basit ,
bir olaya ,duruma , var olan şeye inanır veya inanmazsınız bu sizin bilceniz iş
arkadaş sordu cevabı budur.
Benim herhangi bir sıkıntım da veya problemim de yok.Siz bir sorun yaşamızsınız size geçmiş olsun deyip ben size fikrimi söyledim
durum ve tutumuzdan memnun değilseniz ben de kendi adıma memnuniyetimi dile getiriyorum ;illa siz kendi burnunuzdan memnun değilseniz ya da kötü yaptı mı demem lazım ya da siz beğenmediniz diye ben de beğenmemek ya da tam tersi beğenmek zorun da değilim durum kadar basittir.Tekrar geçmiş olsun.

evet bir önceki yorumunuzda resim var....

bende buraya 100 tane resim koyarım....işte xxxxxxx doktor yaptı diye....

kimden kime.... kim bilir hangi xxxxxxxxxxxx doktor yaptı...

sarı çizmeli mehmet ağa...

canım boşver ya diyaloğa bile girmene gerek yok biz biliyoruz nede olsa çeneni boşuna yorma sen

Hanfendi, bizde kendi fikrimizi söylüyoruz...

kafa göz dalacak değiliz ya.... herkes kendi fikrini, tecrübesini beyan ediyor...

valla sizi zeki hoca (bizzat kendisi!!!!!!!!) ameliyat etti ise ve içinize sinen güzel bir burnunuz olduysa şansınızın kıymetini bilin...

sayısal loto da 6 tutturmuş kadar olmuşsunuz...

Bende hiç acı çekmedim hiç zorlanmadım fln diyenleri anlamıyorum azıcık bi şişliğim ve hiç morarığım olmamasına rağmen ilk 4gün gerçekten zor geçiyor ki cennetcimin fotoğraflarını gördükten sonra sanmıyorum ki zeki beyin hastaları bu kadar kolay atlatıyor..

ahh bitanem gördün benim fotoları dayak yemiş tır çarpmış gibiydim nasıl büyük bi hata yaptım anlamıyorum.. iyiki sen son anda vazgeçtin bitanem çok şanslısın gerçekten selçuk beye ameliyat olduğun için

Aynen bebeğim iyi ki tanıdım sizi ameliyata 2gün kala vazgeçtim ve Selçuk beyi buldum sayende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…