Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

evet canım atelim çıktıgından bu yana pek memnun oldugum söylenemez. zeki hocayada soyledim şiş duzelecek dedi ama ne kadar düzele bilir ki az çok bende anlaya biliyorum. begenmessrn tekrar yaparim dedi ama 2. amrliyati kendisine olcagmi hic sanmiyorum cunku istedigim burun belliydi sonuc alakasiz oldu.. yapabilseydi ilkinde yapardi demi.. kontrollere bile gitmek istemiyorm o yuzden

canım çok üzüldümmm :KK43:(

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396370915.459775.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396370936.903958.jpg

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396370966.292450.jpg
Burun delıklerım

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396370996.198221.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence çok muntazam olmuş canım,zeki hoca çok başarılı,hatta bugün bana bi kadın sordu kime yaptırdınız bende doktor arıyorum çok güzel olmuş diye,bende söyledim zeki hocayı,sanırım görüşecek gidip

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence çok muntazam olmuş canım,zeki hoca çok başarılı,hatta bugün bana bi kadın sordu kime yaptırdınız bende doktor arıyorum çok güzel olmuş diye,bende söyledim zeki hocayı,sanırım görüşecek gidip

bizim talihsizliğimizin sebebi nedir acaba????

doktorun kötü gününe mi denk geldik:KK43:(((((((((

kokyanus sana en büyük tavsiyem; çok iyi düşün....

eğer muntazam burun ucu ve delikleri istiyorsan zeki bey doğru tercih değil maalesef...

emre ilhan'ın yaptığı burunlara baktım, içim gitti....

lütfen sizde bir bakın...

bana hak vereceksiniz...

ameliyat öncesi sonrası diye konu var....

herkes resmini koymuş, doktorunuda yazmış... en azından karşılaştırma şansınız olur...

yeni sargısı açılmış burunlar ama şekli şemali belli.... şiş olduğu halde bile bir güzellik var burunlarda....

biz esas şekli için neden en az 6 ay -1 sene beklemek zorundayız... yapan nasıl yapıyor ki, alçı çıkışı bile burunlar güzel...

ucuz diye yaptırmıştım bende... ama şimdi revizyon yaptırırsam çok daha fazla ödeyeceğim.... tekrar aynı şeyleri yaşamakta cabası...

iyi bir revizyon 8-10.000 liraymış:KK43:((( birde her doktor revizyon yapmıyor:KK43:(((

karar senin...

teşekkür ederim tatlım :))) senin de aynı sekılde muntazam

heepsi hazır sadece günü bekliyorum :)
sen kavis veya kalkıklık istemişmiydin çok güzel olmuş senin ki çok doğal

nasılsın tatlım cantanı valızını hazırladın :) hıc korkma heycanlısın bılıyorm ısallah her sey allahın ıznıyle guzel olucak
yeterkı ne ıstedıgını yapısını u ucunu kalkıklıgını kemer vs torpusunu ıyı aktar hocaya

X