Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Zeki Can'a ameliyat olalı 1 ay oluyor...

Ameliyata girerken doktoru göremedim...

asistani elçin hanım vardı "zeki hoca gelecek değil mi" diye sordum... gelecek dedi...

ameliyattan çıktım.... doktor yine ortalıkta yok....

hep elçin hanım...

2 gün hastanedeydim ama Zeki Can gelipte benim ameliyat ettiğim hasta ne durumda diye gelip bakmadı....

ameliyat öncesi ve sonrası zeki hocayı hiç görmedim... yanıma gelmedi...

ücreti almak için sekreterini gönderdi...

ameliyatın ikinci günü asistanı elçin hanıma "beni kim ameliyat etti" dedim...

Zeki Hoca dedi... bu kadar şeyden sonra hiç inandırıcı gelmiyor:KK43:(((

burnum deseniz eski halinin bir tık küçültülmüşü durumunda... gıcık olduğum ne varsa aynen duruyor gibi:KK14:

şu 6 ayda düzelir diye dua ediyorum... olmazsa revizyon için doktor aramaya başlayacağım bende...

Zeki Can'a ameliyat olalı 1 ay oluyor...

Ameliyata girerken doktoru göremedim...

asistani elçin hanım vardı "zeki hoca gelecek değil mi" diye sordum... gelecek dedi...

ameliyattan çıktım.... doktor yine ortalıkta yok....

hep elçin hanım...

2 gün hastanedeydim ama Zeki Can gelipte benim ameliyat ettiğim hasta ne durumda diye gelip bakmadı....

ameliyat öncesi ve sonrası zeki hocayı hiç görmedim... yanıma gelmedi...

ücreti almak için sekreterini gönderdi...

ameliyatın ikinci günü asistanı elçin hanıma "beni kim ameliyat etti" dedim...

Zeki Hoca dedi... bu kadar şeyden sonra hiç inandırıcı gelmiyor:KK43:(((

burnum deseniz eski halinin bir tık küçültülmüşü durumunda... gıcık olduğum ne varsa aynen duruyor gibi:KK14:

şu 6 ayda düzelir diye dua ediyorum... olmazsa revizyon için doktor aramaya başlayacağım bende...

Yani sonuç olarak memnun kalmadınız mı ben görüştüm Zeki bey ile gayet ilgili bir doktora benziyor.Bir çok arkadaş da memnun siz niye böyle düşündünüz anlayamadım.

Yani sonuç olarak memnun kalmadınız mı ben görüştüm Zeki bey ile gayet ilgili bir doktora benziyor.Bir çok arkadaş da memnun siz niye böyle düşündünüz anlayamadım.

evet kendisi ilgili bi doktor ama yaptığı burun benide tatmin etmedi hiç istedigim gibi deqil ama kötü bi burunda degil. arkadaş memnun kalmamış evet sonuçta herkes memnun kalacak diye bişey de yok.

..............................................................................

$10171699_1407003816234845_72931276_n.jpg

kapama kısmındaki sıkıntıda görünüyor.

bu 1 aylık bir burun...

eski burnumda bunun bir tık büyük haliydi.... şeklinde hiç değişme olmadı

burun ameliyatı olacak herkes güzel şeyler duymak istiyor.... bayıldım, bittim, tam istediğim gibi oldu sözlerini duymak istiyor...

belkide psikolojik birşey bu....

onlarıda anlamaya çalışıyorum ama, işte sonuç karşınızda...

önemli olan sizin duymak istedikleriniz değil, gerçeğin ne olduğu....

maalesef başarısız bir doktor...

şimdi benim burnumda en fazla 3 mm daha ödem inmesi olur, o kadar...

peki bu şekil nasıl düzelecek:KK43:(((((((

burun ameliyatı olacak herkes güzel şeyler duymak istiyor.... bayıldım, bittim, tam istediğim gibi oldu sözlerini duymak istiyor...

belkide psikolojik birşey bu....

onlarıda anlamaya çalışıyorum ama, işte sonuç karşınızda...

önemli olan sizin duymak istedikleriniz değil, gerçeğin ne olduğu....

maalesef başarısız bir doktor...

şimdi benim burnumda en fazla 3 mm daha ödem inmesi olur, o kadar...

peki bu şekil nasıl düzelecek:KK43:(((((((

canım yandan burun şeklimi attım neden bu kadar taktığım daha çok anlaşılır sanırım. diğer fotografıda albümüme koycam bakabilirsin

Eki Görüntüle 1046439
4 ay olacak neredeyse görüldüğü gibi düz bile durmuyo kusurlu.. oysaki ben kavisli bi burun istemiştim

canım, bu güzel yüze neler neler yapabilirdi ama yapamıyor işte...

burun altı kesiyi kapatırken zorlanıyor...

benim kapama çok kötü yapılmış... sende de biraz sorun var....

1 ay sonunda burnunun resmini koyanlar var, alçısının çıktığı gün resim koyanlar var...burunları cillop gibi duruyor....

maharet doktorda bitiyor işte:KK43:

canım yandan burun şeklimi attım neden bu kadar taktığım daha çok anlaşılır sanırım. diğer fotografıda albümüme koycam bakabilirsin

fotoğraflarına baktım canım...

gülen resmin, dediğin gibi öyle olmamalıydı... gülünce burun ucu tombiş olmuş, oda insanı en fazla sevimli yapıyor, karizmatik değil:KK43:(((

gülmeden durdukların nispeten daha iyi ama her durumda iyi olacak ki; o ameliyat başarılı yapılmış olsun...

ben ameliyat olurken yanımda bir bayan vardı... 1500 liraya, yeni uzman olmuş bir doktora ameliyat oldu... ameliyat sonrasıda hiç zorlanmadı, morlukları çok azdı....

doğru düzgün hiç yatmadı bile... burnuda tipik laz burnuydu... uzun ve oldukça kemerliydi.. ve ameliyat sonrası sargıdan görünen burun ucu bile çok düzgündü ve kesinlikle tombiş değildi, ödeme rağmen hemde...

doktorunun soyadı öztürk'tü onu hatırlıyorum sadece...

yani işin özü maharet... profesör olması falan hikaye olabiliyor, benim olayımda olduğu gibi....

canım, bu güzel yüze neler neler yapabilirdi ama yapamıyor işte...

burun altı kesiyi kapatırken zorlanıyor...

benim kapama çok kötü yapılmış... sende de biraz sorun var....

1 ay sonunda burnunun resmini koyanlar var, alçısının çıktığı gün resim koyanlar var...burunları cillop gibi duruyor....

maharet doktorda bitiyor işte:KK43:

katılıyorum canım işte o yüzden kontrollere bile gidesim yok

fotoğraflarına baktım canım...

gülen resmin, dediğin gibi öyle olmamalıydı... gülünce burun ucu tombiş olmuş, oda insanı en fazla sevimli yapıyor, karizmatik değil:KK43:(((

gülmeden durdukların nispeten daha iyi ama her durumda iyi olacak ki; o ameliyat başarılı yapılmış olsun...

ben ameliyat olurken yanımda bir bayan vardı... 1500 liraya, yeni uzman olmuş bir doktora ameliyat oldu... ameliyat sonrasıda hiç zorlanmadı, morlukları çok azdı....

doğru düzgün hiç yatmadı bile... burnuda tipik laz burnuydu... uzun ve oldukça kemerliydi.. ve ameliyat sonrası sargıdan görünen burun ucu bile çok düzgündü ve kesinlikle tombiş değildi, ödeme rağmen hemde...

doktorunun soyadı öztürk'tü onu hatırlıyorum sadece...

yani işin özü maharet... profesör olması falan hikaye olabiliyor, benim olayımda olduğu gibi....

işte canim burnum bazi açılardan güzel çıkıyor. yüzün geneline bakilinca dikkat cekmiyor ama sadece burna bakılırsa bana göre çok kötü

işte canim burnum bazi açılardan güzel çıkıyor. yüzün geneline bakilinca dikkat cekmiyor ama sadece burna bakılırsa bana göre çok kötü

canım dediğim gibi, senin çok güzel bir yüzün var...

bu güzelliği ona katlayacak bir burun yapılabilirdi...

biz şanssız gurubuz işte:KK43:

X