Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

..............................................................................

Eki Görüntüle 1046423

ısmınızı bılmıyorum arkadasım aama muhakkak doktorunuza kontrole gıdıp şıkayetınız varsa soleyınız derim

doktorunuz gorsun ,aklınızdakı en azından fıkrınızı oncesı sonrası gostererek aktarın derım

bide yüzünuzü uzaktan tam cekermısın gözlerınızı fılan kapatıp bu sekılde alttan sadece gosterılmıs ?

Son düzenleme:
bende ondan korkuyorum canım ya :KK43:

bak mesela benim ameliyat oldugum zamanda memnun olmayan neredeyse yoktu gerçi cok hastasıda yoktu forumda gittim görüştüm güvendim ama hayal kırıklıgına ugradım. ben ameliyat olmadan önce bu kadar olumsuz yorum yapılsaydı asla olmazdım

canım sen nasıl bi burun istiyosun + zeki hoca sana daha önce yaptıgı ameliyat fotograflarını gösterdi mi

maşallah bebeğim ne güzelsin :)
hayır göstermedi.ben doğal görünümlü bi burun istiyorum ama senin burnunda birazcık kavis güzel olurmuş ama gene güzel bence

maşallah bebeğim ne güzelsin :)
hayır göstermedi.ben doğal görünümlü bi burun istiyorum ama senin burnunda birazcık kavis güzel olurmuş ama gene güzel bence

saol canım benim ama sadece buruna bakınca felaket aslında :) bu sorunu zeki hocaya ameliyat olmuş bi arkadaş daha yaşıyo.. burun ucu konusunda da başarılı olduğunu düşünmüyorum. bence biraz daha düşün tatlım

haklısın galiba canım :KK14:

özellikle burun uçlarına dikkat ettim başarısız canım önceki sayfalarda yandan fotomda var ne demek istedigimi daha iyi anlarsın. maddi yönden skntın varsa fiyat uygun diye oluyorsan yapma bence biraz daha biriktir en iyisine ol derim.. bende ilerde 2. ameliyati olcam gibi gözüküyor çünkü çok takintili ve mükemmeliyetçiyim

özellikle burun uçlarına dikkat ettim başarısız canım önceki sayfalarda yandan fotomda var ne demek istedigimi daha iyi anlarsın. maddi yönden skntın varsa fiyat uygun diye oluyorsan yapma bence biraz daha biriktir en iyisine ol derim.. bende ilerde 2. ameliyati olcam gibi gözüküyor çünkü çok takintili ve mükemmeliyetçiyim

bende öyleyim malesef. fiyatıda uygun geldi gercekten. benimde güzel bi yüzüm ama çirkin bi burnum var pişman olmak istemiyorum kesinlikle o kadar acı cek uğraş pişman ol :KK50:

bende öyleyim malesef. fiyatıda uygun geldi gercekten. benimde güzel bi yüzüm ama çirkin bi burnum var pişman olmak istemiyorum kesinlikle o kadar acı cek uğraş pişman ol :KK50:

seni çok iyi anlıyorum canım benim.. bende fiyat uygun diye ameliyat olmuştum. ama şuan keşke biraz daha biriktirseydimde daha iyi bi doktora olsaydm diyorum of off

bu şikayetlerini doktora bildirdin mi canım

evet canım atelim çıktıgından bu yana pek memnun oldugum söylenemez. zeki hocayada soyledim şiş duzelecek dedi ama ne kadar düzele bilir ki az çok bende anlaya biliyorum. begenmessrn tekrar yaparim dedi ama 2. amrliyati kendisine olcagmi hic sanmiyorum cunku istedigim burun belliydi sonuc alakasiz oldu.. yapabilseydi ilkinde yapardi demi.. kontrollere bile gitmek istemiyorm o yuzden

X