Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

her sey normal seyrınde devam edıyor guzel yesıl sarıya dondusenrenkler bır ıkı gune gecer
alcın 10.gün cıkıyor.
agzının ıcı neden yara onu anlamadım

onu bende anlamıyorum ama cok canımı yakıyor kenarları altı üstü dudağımın içi hep aft oldu :S yemek yemeye basladım yavas yavas agzimi açabiliyorum ama bu seferde yaralardan dolayı aç kalıyorum süt ve daninoyla karın doyuruyorum

her sey normal seyrınde devam edıyor guzel yesıl sarıya dondusenrenkler bır ıkı gune gecer
alcın 10.gün cıkıyor.
agzının ıcı neden yara onu anlamadım

canım senın alçın çıktığında hiç burnunda egrilik gibi bi durumun oldu mu hani şişler ödemler dışında. bazı arkadaşlar burnum sağa yada sola doğru egri filan dediler korktum o yüzden hala dümdüz uyuyorum belki alçıdan dolayı bi tarafa egrilik olmasın diye kendi kendime korkudan

Siz yanliş yapmışsınız direk sgk yaptırıp burda zeki hocayla gorüşüp dosya açtırıcaktınız.sonrasında tektıkler yapılcaktı
sgk burda halledince herhangi bir ücret ödemiyecektiniz çünkü Sgk karşılıcaktı

Neyse tettiklerinizi yaptırmıssınız zaman kazanmişsınız o açıdan :) üzülmeyiniz ssk halledip zeki beyle görüşüp netleştirin durumunuzu vakit kaybetmeden

benim burnum zaten eğriydi düzeldi dur foto atıyım sana özelden

Kizlarrr canlarimmm yarin ameliyat oluyorum:)))
2500e:)))
sabah erkenden gittim sgkya yaptirdim kagitlari.. haklisiniz gamzee sgkya onceden gitmis olsaydim dun hicte oyle uzulmicektkm belkide:) ama gevti bitti kizlar birde ameliyatimi olim cikim insallah:) sizleri haberdar edecegim..
Kizlar burnumun kemerini hoca duzeltcek hafif kaviz ve burnu kaldircak ucu guzel zaten yuzun yuvarlak cok kucuk ufak burun gitmez dedi ucunada dokunmayalim dedi.. esmer cadi sen ne durumdasin canim? Ve kizlar sizi cok seviyorummm hic tanismadigimiz halde bukadar yardimci oldunuz tesekur ederimm:)))

bizde seni seviyoruz canımm cok sevindim senin adınaa. sakın korkma sakin ol inan bana cok maceralı bi süreç ne ameliyat öncesi ne sonrası hiç ağrın olmicak şayet ben 5. günümdeyim ve burnumun maşallahı var hayır ucunu görmesem ameliyat etmediler dicem :)
bende daha iyiyim canım alçının çıkıcağı günü bekliyorum artık zamana bıraktım herşeyi.. şimdiden şunuda söyleyim tamponlarım alınırken de hiiç ağrı hissetmedim ... boll şansss ve şimdidenn geçmiş olsun diyorum sana öptüm canımm

öyle kolay kolay eğrilik olmaz canım kemiğe göre değişir. zaten alçının altındaki atel kemiğinin düz durmasına yardımcı olur. bende ameliyat olalı 2 hafta oldu bende korkarak yatıyordum düz yatıyordum ve halada düz yatıyorum :) ama içini ferah tut aklına getirme inşallah alçıdan güzel bi burun çıkar :)

ıkı kısılık oda sgk şimdi karsılıyacak ya 30 tl
tek kısılık 60 tl

amelyathanede hoca yanına gelmeden asıstanları sorucak nasıl bı burun ıstedıgını ıyı anlat ıstıosan yanında foto ıle gir

kalkık kavisli dogal nası ıstıosan soyle
zeki hoca senı hazırlarken ıcerıden amelyathane asonsorunden bayıltılırken cıkıyor belkı görürsün :))))) ben gördum uyudum sonra :)

ben de cuma günü tetiklerimi yaptırcagım
sorununuz çözmenize bilin ki çok sevindim
iyiki böyle sgk yaptırma şansın varmıs :)))
burun deliklerinide toplasın büyük ise hoca sizin burnunuz kemerli mi
v şeklinde tişort pijama aldınız mı
cantanıza peçete sabun çatal kasık bardak ıc çamasırı unutmayın yanınızda tabi bir de kimliğinizi

bugun naasıl oldun agzının ıcını gargara yap ıyı gelır heralde

görüşün derim zaten görüşmede ücret ödemiyosunuz bazı doktorlar gibi hacettepe ve gazide hocalar ön görüşmede ücret alıyor görüşmeden bir şey kaybetmezsınız

tavsiye edıyorum

coook tesekkurle peki forumda resim varmi zeki can a ameliyat olan bir bakmak isterim bildiginiz varsa

coook tesekkurle peki forumda resim varmi zeki can a ameliyat olan bir bakmak isterim bildiginiz varsa

Zeki hoca bilgi alın sonrasında yaptıgı burunları gösteriyor ıkı uc tane bir de yuzune gitmeyen burun oldugunda söylüyor
ben görüşün randevu alıp derin bişeee kaybetmezsiniz.

www.zekican.com

en altta cep teli numarasından ondan randevu verıyorlar

peki canim fiyat nekadar verdi?butcemde sinirli oda beni geriyor ucuz olsun diede ameliyat olamam

2.5 hocaya bıçak parası elden verdim ben
özel odada kaldım tek kişilik 60 tl ödedim

gerisini sosyal güvenlık karsılıyor ben babamın uzerınde odlgum ıcın halen zaten baska bır sey ödenmiyo ki

biraz param olsa ahhhh kalcamı yaptırcam (((((

peki canim fiyat nekadar verdi?butcemde sinirli oda beni geriyor ucuz olsun diede ameliyat olamam

Ankarada çok ünlü güya doktorlarımız var 9 /10 bin tl gibi rakamlar alıyor ama ben arkadşımın aracılığı ile gittim onun burnunu çok beğendiğim için arada bir referans vardı.Çok doğal yaptı kimse anlamıyor biz Zeki hoca ile 2500.00 tl anlaştık yani o fiyata yapıyor arkadaşım da 2.500.00 tl ödedi heralde fix ücret budur diye tahmin ediyorum ama kazalı ya da özel durumlarda ne kadar alır bilemiyorum estetik olarak geçen durumda biz bu fiyata anlaştık perşembe haftaya ödeyeceğim hastaneye yatmadan bir gün önce .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…