Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

nasıl yanı canım ya neden öyle bi fiyat talep etti aceba? zeki beyle mi görüştün direk. çok şaşırdım gerçekten

Canim senin sigortan neydi? Ve tam olarak nekadar odedin acba?? Ben yurtdisindan geldigimi.hemen.soyledim sazan.gibi((( aceba ondanmi oyle oldu diye cok uzuluyorum (( gercekten arkadaslar 2500 bile beni asiodu aslinda ama zar zor yaptircaktim beybabam emekli... okadar uzuldygumu gorunce tamm dedi 500 tlsini ben vercem uc ayligimdan(((

ben sgk lıyım kendimden canım ama bunu sormadı bile bana hani zaten ben bıçak parası direk zeki beye verdim. hastane yatak su bu parasıda sgk karsıladı sende durum farklıysa bilmiyorum inan

ben sgk lıyım kendimden canım ama bunu sormadı bile bana hani zaten ben bıçak parası direk zeki beye verdim. hastane yatak su bu parasıda sgk karsıladı sende durum farklıysa bilmiyorum inan

Seni anladim canim benim...ama hastaneden hic bisey anlamadimki vallahi adama beybabam sordu.. adam sigortali bile olsan plastigi karsilamiyor kurum dedi.. bskalim kizlr hayirlisi olsun

Seni anladim canim benim...ama hastaneden hic bisey anlamadimki vallahi adama beybabam sordu.. adam sigortali bile olsan plastigi karsilamiyor kurum dedi.. bskalim kizlr hayirlisi olsun

senin adına inan çok üzüldüm cok iyi anliyorum cunku seni bende zeki beyden once baska bi hocaya gitcektim fiyattan dolayı zekş beyi buldum cok sükür ki onada cok razı oldum içime sindi yani. sen bence tekrr bi goruş hocam durumum böyle böyle de cok fazla maddi birikimim yok filan az fiyatı dusurmeye calıs

Canim simdi hollandadaki sigortami aradim burda sgkli oldugumu soylediler yari sgkya gidip bi formul doldurmam lazimmis ve sonra tekrar hastaneye gidecegim... simdi sgk tam olarak neyi karsiliyor canim biraz daha ayrintiya girermisiniz? Ben mesela bugun toplam 90 lira verdim tetikler icin onu sizdende aldilarmi? Veznedeki adam bana sgk veya herhamgi bsska bi sigorta hircbiseyi karsilamaz dedi hepsi ozele giriyor sen odiceksin dedi ben kagidi alim gelim sigortm vardir demistim oda hayir gerek yok hicbi sigorta karsilamaz dedi anlicaniz elime gozume bulastirdim ve suanda inanin depresyona girdimmmm(((

canım ben ilk görüşmeye gittim herhangi bi giriş kayıt yaptırmadim. snra tahliller için kayıt olundu kuruş para ödemeden hepsni yaptım çıktım ve ameliyat için gittiğimdede ameliyatımı oldum annemler hocaya parayı ödedi.sonrası bi gece yatışım oldu ertesi gün çıktım hiç bi ücret ödemedim.belki yurtdışı durumundan kaynaklı olablir çünkü burda konuştuğum başka bi arkadaşımda aynı şekildi.

Anladim canim bakalim yarin hocamla konuscam hoca zsten elinden geleni yapti sorun o vezne gorevlisinde.... o beni yanlis yonlendirmeseydi boyle olmicakti.. tesekur ederik ve kizlar size cok minettarim zeki hocayi tavsiye etmeseydiniz asla onla tanisamicaktim tesekurler allah hepinizden razi olsin insallah bende iyi olcam inaniuorumm

türk vatandası degılmısın hoca zaten 2500 yapıcaktır yabancı uyruklumusn ssk yokmu

çift vatandaşliğin olması lazım yoksa zeki hoca gene 2500 alıcanı solemıs sana ozelden yazdım bak bi ıstersen

inşallah halledersin canim sorununu mutlu haberlerini bekliyorum...

Sen ne durumdasın esmercadı? Şişlik iniyor mu? Ayrıca ameliyat olanlar fotoğraf yüklerse çok sevinicem.. Teşekkürler..

canım ben dün fotolarımı atmıştım dün ki halimi filan simdi morlarım daha azaldı yerini sarı ve yeşil renge bıraktı. burnumu da günde 3 kez kulak çöpü oksijenli su ile temizliyorum deniz suyu spreyi var onları kullanıyorum. dün gece ilk kez agzim kapalı sağ burun deliğim den nefes alarak uyudum. çok güzeldi bu arada ben sadece estetik değil solunum yönünden de sıkıntılarım vardı onlarda giderildi. burun ucum eskiye oranla 3 4 kat şiş alçımın alınmasına 6 gün var herhangi bir agrim yok heyecanla alçının çıkıcağı günü bekliyorum. herkeste oluyor mu bilmiyorum ama dilimde yaralar var yaklaşık 3 gündür agız içi hep yara.yememe içmeme çok engel oluyor inşallah onlarda geçer

her sey normal seyrınde devam edıyor guzel yesıl sarıya dondusenrenkler bır ıkı gune gecer
alcın 10.gün cıkıyor.
agzının ıcı neden yara onu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…