Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canim ameliyatımı oldum hocamin ve emegi gecen herkesin ellerine saglik hic birseyi hissetmedim yüzüm gözüm cok sis mor ama hic agrim yok cok sukur.(nazar degmeyimde) burun ucum güzel görünüyo sekli bilmiyorum tabiki ama agri sizi yönünden minnettarim hocama.

bol bol buz koy şişmesinn:KK52::KK52:

:18:d

Ben hafta içi tahlillerimi yaptırıcağım esmer sonraki hafta amelyat olucağım sizin adınızı çok çok sevindiğimi bilmeni isterim. :))))

Canim hocamiz haftaya kadar dolumu.yoksa kendinmi ameliyati haftaya olmak istedin? Ben sali gunune randevu aldim insallah hemen bu haftada ameliyat olmak istiyorum:KK43: yoksa cok gec kalmis oluyorumda oyuzden sordumm:KK43:

Canim hocamiz haftaya kadar dolumu.yoksa kendinmi ameliyati haftaya olmak istedin? Ben sali gunune randevu aldim insallah hemen bu haftada ameliyat olmak istiyorum:KK43: yoksa cok gec kalmis oluyorumda oyuzden sordumm:KK43:
Zeki can hocaya ben ıkıncı hafta anca olabılcegımı soyledim izin başka zaman alamıyorum hoca ayarladı kendini

isterserseniz durumunuzu bir anlatın duruma göre çarşamba perşembe boşluğu olursa alır belki amelyatınız için

o gün karar verirseniz hangi gün olabiliceğinize gün verir zeki can bey heralde durumu anlatıp olumlu olursa heralde

hazırlığınızı yapın

bende önden düğmeli pijamamı catal kasık bıcak pecete sabun vs kucuk bır canta hazırladım.

Zeki can hocaya ben ıkıncı hafta anca olabılcegımı soyledim izin başka zaman alamıyorum hoca ayarladı kendini

isterserseniz durumunuzu bir anlatın duruma göre çarşamba perşembe boşluğu olursa alır belki amelyatınız için

o gün karar verirseniz hangi gün olabiliceğinize gün verir zeki can bey heralde durumu anlatıp olumlu olursa heralde

hazırlığınızı yapın

bende önden düğmeli pijamamı catal kasık bıcak pecete sabun vs kucuk bır canta hazırladım.

Tamam canim tesekur ederimm..

Ben ilkkez hastaneye yatacagim baska kesinlikle unutmamam gereken seyler varmi? Sabunu saydigin iyi oldu gamzecim:$ benim hic aklima gelmezdi mesela :)))

Tamam canim tesekur ederimm..

Ben ilkkez hastaneye yatacagim baska kesinlikle unutmamam gereken seyler varmi? Sabunu saydigin iyi oldu gamzecim:$ benim hic aklima gelmezdi mesela :)))

v pıjama takımı ydaaa düğmeli al başından rahat geçiyor

kağit pecete havlu pecete

sabun

hastane sıcak ama pıjamaanın uzerıne yarım bir kollarınacık bir hırka al uyandıktan sonra narkozu atman ıcın korıdorda yürümen lazım gerci pıjamaylada gezebılrısın :))))) ben ole gezdidm

kasük catal pipet

filan benim küçüçük bir valizim sırt cantamla gittim o kadr :))))))

Tamam canlarim cok.tesekur ederimmm

Esmer sen naptin canim nasik geciyo gunlerin? Sisliklerin ne durumda?

Iyiyim cok sukur canim.bugun tamponlarım alindi hersey yolunda.hic bi sekilde agrim olmadi.burun ucuda acildi hos ya .morluklar da azaldi.foto aticam insallah ama benim telde bi sorun war msj atamyorum :KK43:

Iyiyim cok sukur canim.bugun tamponlarım alindi hersey yolunda.hic bi sekilde agrim olmadi.burun ucuda acildi hos ya .morluklar da azaldi.foto aticam insallah ama benim telde bi sorun war msj atamyorum :KK43:

Fotoğraflarını merakla bekliyorummmm canım çok geçmiş olsun ve hayırlı uğurlu olsun..

$IMG_20140202_225852.jpg $Fotoðraf3001.jpg $IMG_20140202_225815.jpg $fotoðraf3012_001.jpg

2.3. ve 4. gü resimleri en kötü olan 2. günüm diğer iki foto 3 ve en sondaki bugün sabahı...

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 847668

Eki Görüntüle 847669 buda 1,5 sene oldu olalı gene aynı sekılde zekı can amelyat oldu

burun deliklerinde senın baya toplanmıs yakından görememiştim et baya kemerli burun ucun uzunmus

ıyı yapmısımız ameliyat olarak ıyıki olmussun maslalah

Kizlar ben cok.kotuyum ya:KK43: yikilmis durumdayim.bugun zeki hocya gittim 4000 e cikar masraflar dedi.. sirf hastane 2500 istedi daha birde zeki hocaya ameliyat parasi vercekmisim:KK43:(( sizler nssil 2500e oldunuz? Benim burnumda birtek kemer var o duzeltilcek:KK43: 4000 olursa ameliyati iptal etmek zorunda kalcagim:KK43: oysa ben ne umutlarla gelmistimmm
Butun gum hastanede agladim saat 2 de gittim yeni geldim eve:KK43:

X