Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

dogal bir burun istiyorsan zeki bey cok dogru bir tercih canim :) aynen telefonu 24 saat açık kendisini whatsapptan sıklıkla rahatsız ediyorum ve sabırla beni sakinleştirmeye çalışıyo :)) cok ilgili ve güler yüzlüdür kensisi :)

Canim merhaba ben cuma gecesi ankaraya dogru geliyorum insallah.. bana zeki beyin telefon numarasini ozelden yazabilirmisin aceba? Hemen bi randevu ve ameliyat tarihi koymam sart.... zeki hoca cok yogun sanirim belki cepten ulasirsam kolaylik sagkuyabilir tarih konusunda

Canim merhaba ben cuma gecesi ankaraya dogru geliyorum insallah.. bana zeki beyin telefon numarasini ozelden yazabilirmisin aceba? Hemen bi randevu ve ameliyat tarihi koymam sart.... zeki hoca cok yogun sanirim belki cepten ulasirsam kolaylik sagkuyabilir tarih konusunda

tabikii canim yazarim

Aynen bende senin gibi kavisli seviyorum cnm. Hani kucuk duz burunlarda guzel duruyor minicik ama soyle birazcik kavisli hafifte kalkik burunlar daha cekici geliyor. Herkesin gonlune gore tabi

evet canım zaten burun boyunu baya kısaltmasını istemiştim öylede yapmış :) kalkıklığı iyide kavise taktım ben hafif kavis istemiştim zaten bakalm burun oturunca nolcak :)

cuma gecesi geliyorsan pazartesiye görüşürsün anca ondada yer bulabilirsen tabiii o yüzden hemen ara

www.zekican.com da hocanın asistanın numarası var bak siteye en altta

güle güle kullan canim bende hallettim onları pipettir pecete havlu vs. bu hafta içide onlari hallederim salı günü ön görüşme tahlil işleri var gerekli şeyleri sorucam bakalim son 3 gün heycanıma diyecek yok cok azda korku var:)

esmer ıstersenız foto atabılırm sizede face adresınızı ozelden yazzarsanız

naptın canım randevusu bos muymuszeki hocanın

Güzel haberlerinizi bekliyorum .Ben de ghafta içi tahlilier için gideceğim.

canim ameliyatımı oldum hocamin ve emegi gecen herkesin ellerine saglik hic birseyi hissetmedim yüzüm gözüm cok sis mor ama hic agrim yok cok sukur.(nazar degmeyimde) burun ucum güzel görünüyo sekli bilmiyorum tabiki ama agri sizi yönünden minnettarim hocama.

canim ameliyatımı oldum hocamin ve emegi gecen herkesin ellerine saglik hic birseyi hissetmedim yüzüm gözüm cok sis mor ama hic agrim yok cok sukur.(nazar degmeyimde) burun ucum güzel görünüyo sekli bilmiyorum tabiki ama agri sizi yönünden minnettarim hocama.

:18:d

Ben hafta içi tahlillerimi yaptırıcağım esmer sonraki hafta amelyat olucağım sizin adınızı çok çok sevindiğimi bilmeni isterim. :))))

X