Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canim benimde kafam karisti.. cunku kendisi dogalci aslinda kontrole gittigim zaman kendiaine sorcam zaten. sen gorustun mu nasil gecti

Beni bu dr a yönlendiren tek şey senin burnundu tatlım.. Ve sen de takıntı yapıyorsun bence sakınnn bidaha oynatma.. Harikasın böyle.. Bu cuma görüşebiliriz fakat son eklenenler beni hayal kırıklığına uğrattı. Güzel fakat benim istediğim gibi değiller.. Bana biri Ankaradaki en iyi dr u söylesin yoksa kafayı yiyeceğim.. :)

Beni bu dr a yönlendiren tek şey senin burnundu tatlım.. Ve sen de takıntı yapıyorsun bence sakınnn bidaha oynatma.. Harikasın böyle.. Bu cuma görüşebiliriz fakat son eklenenler beni hayal kırıklığına uğrattı. Güzel fakat benim istediğim gibi değiller.. Bana biri Ankaradaki en iyi dr u söylesin yoksa kafayı yiyeceğim.. :)

canim bana bi ozelden mesaj atsana telefondan giriyorum suan o yuzden yazamadm

ben de yeni araştırmaya başladım kafam çok karışık

Karma karışık oldu benim de.. Hatam bi anda saldırışa geçtim dr lar birbirine girdi. Tavsiyem liste yap ve teker teker git görüş ve listene yorumlarını yaz. Sonunda karar ver.. :) Böyle daha sistemli olurdu..

Arkadaşlar beşimizin de burnu elleri ağzı yüzü aynı burun tipi yada aynı ten rengi olmıcagı gibi aynı burunda olamaz

zeki hoca bence ben kendım oldugum ıceen soluyorum cok ıyı yapıyor

biri kalkık burun ister biri düz biri geniş ,meme amaelyatlarımdada öle biri ayrık ister biri birleşik biri yuvarlak silikon birisi damla modeli

görüşmeden bu yanlış ön yargıdan kurtulmanızı öneririim

benim burnum çok doğal burun :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar beşimizin de burnu elleri ağzı yüzü aynı burun tipi yada aynı ten rengi olmıcagı gibi aynı burunda olamaz

biri kalkık burun ister biri düz biri geniş ,meme amaelyatlarımdada öle biri ayrık ister biri birleşik biri yuvarlak silikon birisi damla modeli

ben kavisli bi burun istemistim kendisinden fakt düz olcak gibi

Karma karışık oldu benim de.. Hatam bi anda saldırışa geçtim dr lar birbirine girdi. Tavsiyem liste yap ve teker teker git görüş ve listene yorumlarını yaz. Sonunda karar ver.. :) Böyle daha sistemli olurdu..

benım burnum cok guzel foto atabılırm :) ozelden bır ıkı tane

caniiim geçmis olsun burnunu cok beqendiiiiim :) ama bana neden boyle bir burun yapmadi yaaa bende kalkik kavisli istemistim :))

burnunuz cok guzel olmus ilk ameliyatinizi acik teknikle mi oldunuz ve ikincisini de cvplarsaniz sevinirim. bende su an o kotu durumdayim 9 ay once bir talihsiz ameliyat gecirdim .

:KK19: burnu guzel ınsan :))))) doktor beyenmedıysen bıdaaa yapım dedı sanaaaaa

benım sahsı gorusum senın fındık burnun:KK9: cok guzel ":KK45: gercı bızım dedıgımızın hıc bı onemı yok ne desek boş ınanmyon :))))))))))

Son düzenleme:

ilk adım kararr vermek ben o aşamadayım ameliyat kararını da kesinleştirirsem çok çılgın araştırmalara gireceğim:KK70:

ilk adım kararr vermek ben o aşamadayım ameliyat kararını da kesinleştirirsem çok çılgın araştırmalara gireceğim:KK70:

Ameliyat olmam çılgınlık benim yakınlarıma göre.. :) Doktor bulmak da kabus gibi.. Gözüm kapalı inanarak bi dr a burnumu veresim var.. :))))

Ameliyat olmam çılgınlık benim yakınlarıma göre.. :) Doktor bulmak da kabus gibi.. Gözüm kapalı inanarak bi dr a burnumu veresim var.. :))))

evet en büyük sorun dr zaten. ben de hala karar olarak net değilim ama burada gördüklerim, okuduklarım etkili olacak sanki.

Ben zeki can hocanın yaptığı burnu arkadaşlarımdan bizzat gördüm.İkiside birbirine yapı olarak benzemiyor.Benim nacizane görüşüm
görüşme sırasında kendisinden aldığım ve eğer ben doğru anladıysam doğal burun yapıyor bir doktor olarak ona amelyat olucam şuan için herhangi bir kuşkum yok görüşme sırasında bana olabilcek ve olamıyacak şeyleri doğru ilettiği kanısındayım.
haftaya tahlilierim olucak ., kan vericem hastaneye yatmadan kontrollerim olucak.

İçim ferah çok şükür .

Size kendi adıma önerim ;yaşınızı bilmiyorum ama abla veya kardeş tavsiyesi olarak düşününüz , zeki bey bana görüşmede istediğiniz gibi olmaz ise sorumluluğu kabul ediceğini söyledi ve o güveni verdi buna nazaran doktorunuza başvurmanızı öneririm devam eden bir huzursuzluğunuz var ise.

Geçmiş olsun tekrardan

Ben zeki can hocanın yaptığı burnu arkadaşlarımdan bizzat gördüm.İkiside birbirine yapı olarak benzemiyor.Benim nacizane görüşüm
görüşme sırasında kendisinden aldığım ve eğer ben doğru anladıysam doğal burun yapıyor bir doktor olarak ona amelyat olucam şuan için herhangi bir kuşkum yok görüşme sırasında bana olabilcek ve olamıyacak şeyleri doğru ilettiği kanısındayım.
haftaya tahlilierim olucak ., kan vericem hastaneye yatmadan kontrollerim olucak.

İçim ferah çok şükür .

sizzin adınızaaa cok sevındum gamze hanım gecmıs olsun yenı burnunuzu beklıyoruz :)hehhehehehehehe

X