Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Seda hanım açık olmak gerekirse bayıldım ben sizin burnunuza çok güzel olmuş 7 ay geçmesine rağmen burnunuz oturmuş artık .Darısı benim başıma şubat ayında benim ameliyatım Zeki can beye inşallah sizin gibi mini minicik burnum olucak.

peki burun deliklerine küçültme yapıldı mı canım

Evet zaten burun ucu toplanırken küçüldü
Daha ameliyat olmadan önce iki burun deliğim de eşit değildi.
1. de zaten burun ameliyatı oldum mu olmadım mı belirli değildi.
2. de tam istediğim gbi oldu.

İlk olduğum doktor gazi üniversitesi tıp fakültesinde Zeki hocanın dediği gibi ne tekrar yaparım dedi ne de
sorumluluk kabul etti (((((((

Zeki can bey beğenmessen tekrar yaparım dedi daha ameliyat olmadan

Burun deliklerimde zaten fotolardan belli hizali ve kalkık oldu.

Çok teşekkür ederim ben de çok beğeniyorum doktorum bana güzel bir burun hediye etti.

benimde burun deliklerimde esitsizlik var duzelmesini bekliyorum 3. ay kontrolumde zeki beyle konuscam bakalm

benimde burun deliklerimde esitsizlik var duzelmesini bekliyorum 3. ay kontrolumde zeki beyle konuscam bakalm

Bana eğer beğenmez menmun kalmazsanız tekrar yaparım dedi
bir de ilk ameliyatım oldugum için başka yerde kıkırdakta alabiliriz demişti
Eğer amelyatımı beğenmeseydim gene ameliyat yaptırırdım çünkü ilk olduğum hastanedeki doktor hiç bir sorumluluğu kabul etmedi etmediği gibide tekrar ameliyat yaparım lafı bile geçmedi.

evet banada dedi aynisini tekrar yaparim diye ama iste insan acaba... diye dusuncelere kapiliyor

evet banada dedi aynisini tekrar yaparim diye ama iste insan acaba... diye dusuncelere kapiliyor

Zaten benim hatam şu oldu plastik cerrah yerine kulak burun boğazcıya olarak başta hata yaptım doktor seçimim allahtan ikinci de doğru oldu dediğim gibi eğer aklınızda soru işareti varsa Doktor bey bütün sorumluluğu kabul etti bende ve öncesi sonrası beğenmezsen tekrar yaparım üzülme dedi .

canim ozeldende yazdigim gibi benim yandan sis oldugu icin kotu gozukuyor. acaba seninde 1 aylikken 2 aylikken deqisimler nasildi ?? yardimci olursan cok sevincem cunku kafayi bozmus durumdayim. resim atabilir misin ??

canim ozeldende yazdigim gibi benim yandan sis oldugu icin kotu gozukuyor. acaba seninde 1 aylikken 2 aylikken deqisimler nasildi ?? yardimci olursan cok sevincem cunku kafayi bozmus durumdayim. resim atabilir misin ??

Benim burnumun şişliği anca uc ay sonraya indi gibiydi deliklerden dolayıda belkide ucu top gibi bir şeye benziyordu daha yeni yeni

düzeliyor

Eki Görüntüle 950902

son halleri diyer yukledim fotolarda vardı düzeliyor gibi masaj yaptım düzenli boş kaldıkça

Kavisi kalkık olması bunlar çok hoş olmuş burun deliklerinizde iyi gözüküyor fotoğraflar da bayıldım bence sizde güzelsiniz :)

Ben pijama aldım bugün hepsinide düğmeli aldım önden bir de amelyat sonrası eve gelen olur diye fazladan aldım :)siz ne yaptınız

güle güle kullan canim bende hallettim onları pipettir pecete havlu vs. bu hafta içide onlari hallederim salı günü ön görüşme tahlil işleri var gerekli şeyleri sorucam bakalim son 3 gün heycanıma diyecek yok cok azda korku var:)

Tahlil sonuçları yaptırınca heral de kan vs ertesi gün çıkıyor. vaktin varken hafta içi hallet herşeyi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…