Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

insallah olumlu olur içine siner zeki hoca bende ameliyata gün sayıyorum haftaya cuma oluyorum inş. gelişmeleri buraya yazıcam :)

Ankara'da bügün zeki bey ile tanışma fırsatını bu sefer daha ayrıntılı yakaladım.

Ameliyata karar vermek öncelikle kişinin kendini cidden hazır hissetmesi ile alakalı olduguna ınanıyorum

Odasının önü zaten ameliyat olucak bir sürü bayan bır tanede erkek vardı sırayla gırdıgımızden randevu saatı ucu ucuna yetıstım

anladıgım oki Çok yogun bir hasta trafiği varrrr

gunluk 4 amelyat yaptıgını gun ve bazen gunde 7 amelıyata gırdıgını belırttı

cok uzlaşmacı , emin, rahatlatıcı tavırlarıyla aklımda soru isaretı olmadan sadece doğal bir burun olmasını istediğimi belirtip kendısinin

ellerine bıraktım herseyı... ılk goruşmeye gıttığımden ötürü hastalarıyla karşılaştım kı zaten karşılaşmama durunumuz yok...

kapının önündeki bayanların burunu görünce çok begendım bır tanesı yenı amelyat olan fılan vardı sanırım kontrole gelmıslerdı onun

burnunu çok beyendim minicik bir şey kalkıktı amelyat oldugu hıc bellı degıldı

zeki beyin bana yönelttiği ilk soru da burun amelyatı olmak için hazır mısınız oldu...

gercekten de gerısı teferruat; cunku gerısı tamamen doktorun marıfeti bir de benim şubat ayı harici amelyat olma sansım yok vaktım

de yok zeki can beye sormam gereken her seyi sordum

amelyatın ne kadar sürebilceğini

amelyat sonrası agrım olucak mı

hastanede kaç gün kalıcagım

ücret

ne sıklıkla kontrole gelıcegım hepsini sordum gayet net ve emin bir sekılde yaptıgı her operasyonun arkadasında oldugunu belirtti

gercekten cok ıcım rahatladı bir de

şunu fark ettım prof olmasına ragmen kibirli degildi :))) birde munae ücreti almadı :))))))))))

Zeki Bey telefonunun 24 saat acık oldugunu soyleyerek tum sorularıma acıklıkla yanıt vermesi ile kısaca o güveni verdi...

şimdi ameliyat gunumu beklıyorum şubatta ıkıncı haftası :) bu arada 2500 tl ödicem amelyat gununden bir gun önce verıcem

hepinize çok teşekkür ederım ılgınızden oturu

sevgiler

Son düzenleme:

dogal bir burun istiyorsan zeki bey cok dogru bir tercih canim :) aynen telefonu 24 saat açık kendisini whatsapptan sıklıkla rahatsız ediyorum ve sabırla beni sakinleştirmeye çalışıyo :)) cok ilgili ve güler yüzlüdür kensisi :)

Burun cok onemlı benım ıcın bu yuzden amelyat oldugum belli olmasını çok asırı derecede kalkkık olmasını ve göze batmasını

istemıyorum .Doktor zeki can beye bu konuda güveniyorum pişman olucağımı sanmıyorum

arkadaşlarımın burnu da cok guzel kendısı yapmıstı o yuzden ıcım rahat ve doktor beye güveniyorum :)

çok sevindimmmmm sizimnnn adınızaaaa gamze hanım :)

hayırlııı olsun sımıden

Son düzenleme:
bende kalkık ve kavisli bi burun istemiştim ama maalesef istedigim gibi olmadi

hiççççç korrrkkma canım zaten amelyat sonrası fılannn bi agrın fılannn olmuyorrr

sorucan fılaan bı sey olursa sor '

artık zeki bey hakkında o kadar kafam rahatladı ki burada bilgilerini tecrübelerini paylaşan bütün arkadaşlara tesekkür ederim. ins bende ameliyat sonrası resim yada duygularımı paylaşarak zeki beyi düşünenlere yol gösterme konusunda yardımcı olurum. ameliyat sonrası agrı olmaması ve sonucların genelde memnuniyet olması nasıl mutluu etti beni inş agrısız sızısız gecicek benim ameliyatımda enerjimi yüksek tutmak istiyorum

Esmer hanım siz ne zaman amelyat olucaksınız ...? Sanırım benden önce sizinki şubatın ıkıncı haftası kısmetse ızın aldım muhakak sızde fotonuzu koyun merakla beklıyorum esmer hanım

ameliyat sonrası zaten her hangı bır agrı olmuyor korkma o yuzden :) amelyat oldugun gun sıvı hep alıyorsun pipet götur havlu pecete

önden dugmelı iki pijama :) düğmeli al muhakakak

Esmer hanım siz ne zaman amelyat olucaksınız ...? Sanırım benden önce sizinki şubatın ıkıncı haftası kısmetse ızın aldım muhakak sızde fotonuzu koyun merakla beklıyorum esmer hanım

ben haftaya cuma günü oluyorum inş. belki ilk günler nete giremeyebilirim evimde olmicam ama sizin ameliyattan önce koymuş olurum canım

ameliyat sonrası zaten her hangı bır agrı olmuyor korkma o yuzden :) amelyat oldugun gun sıvı hep alıyorsun pipet götur havlu pecete

önden dugmelı iki pijama :) düğmeli al muhakakak

ayy cok heyecanlandim cok tesekkür ederim ya bilgilendirdigin icin benim pijamalarda hep başımdan giyilecek tiptir :)

ayy cok heyecanlandim cok tesekkür ederim ya bilgilendirdigin icin benim pijamalarda hep başımdan giyilecek tiptir :)

benım de oleydı ykm varya kızılayda ıc gıyımde ındırım var dusunursen bıde boynere devroldu ya kampanya hep:) basından gecmesı kolay seyler cok onemlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…