Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

sizinkı estetık mi olcak gamze hanım?????

Estetik istiyorum .Cuma günü sanırım söylemiştim randevu alabilme olanağı yakaladım kendisinden

sormak isteyeceğim şeyleri aklıma geldikçe not alıyorum cuma gününe kadar

hafıf kalkık ucu çok sivri istemiyorum ya da domuza benzer çok doğal yapıldı belirli olmayan ve bana yakışabilcek yüzüme giden bir burun olmalı

Estetik istiyorum .Cuma günü sanırım söylemiştim randevu alabilme olanağı yakaladım kendisinden

sormak isteyeceğim şeyleri aklıma geldikçe not alıyorum cuma gününe kadar

hafıf kalkık ucu çok sivri istemiyorum ya da domuza benzer çok doğal yapıldı belirli olmayan ve bana yakışabilcek yüzüme giden bir burun olmalı

hadi bakalaımmmmm işasallah on beş tatıldede yer bulursam oldu da bitti maşallah :)

[video=youtube;Az-yiVcXSTk]http://www.youtube.com/watch?v=Az-yiVcXSTk[/video]

iyiki izlemişim bu vıdeodan sonra tam karar verdım

Arkadaşımın referansı ve bu video izlememle karar verdim.Cuma günü de kendisi ile yüzyüze bir görüşeyim amelyat tarihimi alırım sürekli izin alma şansım malesef yok .

Arkadaşımın referansı ve bu video izlememle karar verdim.Cuma günü de kendisi ile yüzyüze bir görüşeyim amelyat tarihimi alırım sürekli izin alma şansım malesef yok .

annadım bende bunu ızleyınce karar verdımm
cuma gunu zaten gıttınde tatlılerın yapılır merak etme karar werırısen sonrada ok derse hoca uygunsa yapar dıye ben dusunuyorurmm

iyiyim canımnasıl olayım burun estetıgı yapmak ıcın arastırma yapıyorum hem burun olsun hem ıyı olsun hemede uygun fıyatlı olması ıcın haa vıdeoyu şöyle yukledım mesaj yazdıgımız yerde fılım serıdı gıbı bır yer var ona tıklıyosun ıstedıgın vıdeoyu kopyalayıp yapıstırıyosun bukadar :)

iyiyim canımnasıl olayım burun estetıgı yapmak ıcın arastırma yapıyorum hem burun olsun hem ıyı olsun hemede uygun fıyatlı olması ıcın haa vıdeoyu şöyle yukledım mesaj yazdıgımız yerde fılım serıdı gıbı bır yer var ona tıklıyosun ıstedıgın vıdeoyu kopyalayıp yapıstırıyosun bukadar :)

candyy cım sen zekı can hocayla gorustun mu

$image.jpg

bu arkadasım da zekı hocaya oldu

canım görüşmemizde bana foto göstermedi, ben de ameliyattan önce tekrar geldiğimde size fotolar üzerinde nasıl bir burun istediğimi anlatmak istiyorum kendimi daha iyi ifade ederim dedim. O da tabi, benim için de daha iyi olur neler yapıp neler yapamayacağımı fotolar üstünden söylerim dedi. Bence sen de bu şekilde yap.

canım merhaba benım sana ulasmam lazım mesaj atamadım ozelden:)
ben 3. ameliyatımı olmak istiyorum ve sana danısmak istiyorum, bana ozelden mesaj atabilir misin?

X