Hasbünellahü ve ni’mel vekil için en az 25 kişi

kızlar benim için okdunuz çoğunuz ama ancak duamı yazabildim. hakkınız helal edin. nbu sefer değerlerim iyiyse ve nasipse 28 martta transferim var. o yüzden sık giremiyorum. kendim için okudum rabbim dualarınızı duamı kabul etsin inşallah

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl" ( hergün bir arkadaş için 500)
"Sübhânallahi ve bi-hamdihi, sübhânallahil azîm" ( hergün bir arkadaş için100)
"Ya Şekur : 526 (Mazeretliler için)

ayseygt1453 ayseygt1453 için eksik:
10 @_-Dantes-_ ...................

7. kişi için G guzbahar
son okuma tarihi :17.03.2016
1 afitap06 afitap06 ................
2
ALYAKAREN ALYAKAREN (AYŞE) .........okudu(h,s)
3 S synulox ....................okudu(h,s)
4
denizinmavisi denizinmavisi (SELİN)...... okudu(h,s)
5
azap_cicegi azap_cicegi (DİLEK)............okudu(h,s)
6
ayseygt1453 ayseygt1453 ..............okudu (h,s)**
7 G guzbahar ..............
8
Sealand Sealand (SEDA).....okudu(h,s)
9
Tubdur32 Tubdur32 ............okudu(h,s)

@@guzbahar duası:Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

kızlar benim için okdunuz çoğunuz ama ancak duamı yazabildim. hakkınız helal edin. nbu sefer değerlerim iyiyse ve nasipse 28 martta transferim var. o yüzden sık giremiyorum. kendim için okudum rabbim dualarınızı duamı kabul etsin inşallah

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.
hadi bacım inşşşşşşşş inş bu defa her şey yolunda gider RABBİM yardım eder melekler tutunsun diye zikir ceker inş bacımmm inşş bol dua ediyorum bacım
canım necm suresini bide yusuf suresini oku ha bide yasin

G guzbahar için eksik:

8. kişi için Sealand Sealand
2
ALYAKAREN ALYAKAREN (AYŞE) .........
4
5
6
8
9

Sealand duası:

G guzbahar için eksik:

8. kişi için Sealand Sealand
2
ALYAKAREN ALYAKAREN (AYŞE) .........
4
5
6
8
9

Sealand duası:
Sealand(Seda) duası:Tez zamanda dünya ve ahirette yüzünü güldürecek imanlı takva sahibi hiçbir kötü alışkanlığı olmayan karşılıklı sevip ve saygı duyabileceği ,mert,merhametli,ona sahip çıkacak ,çalışkan,evine düşkün,birlikte iken Rabblerini unutmayacağı ve Rabbinin rızası üzerine bir hayat yaşayacakları ve cennette de eş olacak biri ile mutlu bir evlilik ve kısa zamamda salih ve saliha cocuklar

inşallah canım inşallah ...
zor süreç aynısını yaşadım ,,,,
güzel haberlerini bizlerede yazz

Kızlar dualariniz için allah razı olsun. Tek tek dönüp cevap vereceğim ınşallah ama şimdi geriden gelen dualarımi tamamlamaya calisiyorum

Ben de duami yazayim
Arkadaslar sıkıntili zor bir yil gecirdim saglik sorunlarim var hala ara ara surmekte Allahtan şafi ismiyle şifa istiyorum en yakin zamanda. Ve eli ayaği duzgun saglikli bir evlat istiyorum okuyan kalpten dua eden herkesten Allah razi olsun
Dualariniza o kadar muhtacim ki lutfen dualarinizda akliniza gelirsem dua edin :KK43:

Ben de duami yazayim
Arkadaslar sıkıntili zor bir yil gecirdim saglik sorunlarim var hala ara ara surmekte Allahtan şafi ismiyle şifa istiyorum en yakin zamanda. Ve eli ayaği duzgun saglikli bir evlat istiyorum okuyan kalpten dua eden herkesten Allah razi olsun
Dualariniza o kadar muhtacim ki lutfen dualarinizda akliniza gelirsem dua edin :KK43:
Rabbim şifa versin canım dualarımdasın sen ve diğer dua kardeşlerim.... İnşallah en kısa zamanda bizde anne olma duygusunu yaşar, bedenen ve ruhen sağlıklı, hayırlı evlat sahibi oluruz.,,,

Ben de duami yazayim
RABBİM feryatlarını duysun inş bacım elini boş cevirmesin
acil şifanı versin
ne muradın varsa versin
aminnnnnnnnn
500+100 okudum ALLAH kabul eder inş bacım

X