Hasbünellahü ve ni’mel vekil için en az 25 kişi

mesaj attım canım özelden iki kişiden iki listedir cevap gelmedi onları listeden çıkardım sayı arttı ama okuma günü sayısı uzadı

KURALLAR
*Okuma süresi 3 gün kişi sayısına göre ,zamanında bildirim yapılmalı
*Her kişi için her okumada yaklaşık 3000(Toplam: 70.000 herkes için ayrı ayrı )
*Listeden çıkmak yok yarı yolda bırakmak yok .
*Fazla okuyan olursa kumbara yaparız.
*MAZERETLİLER SALAVAT ÇEKEBİLİR TOPLAM1500

Sıkıntıdan kurtulmak için...” Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl
Anlamı:“Allah bize yeter,O ne güzel vekil”

*********@lilyumdelisi İÇİN EKSİK 10.950

3.kişi ALYAKAREN için kişi başı okuma 5.000
Son okuma tarihi :15.01.2016

1
Sealand (SEDA).......M
2
Z zencefiltarcin .................
3
ALYAKAREN (AYŞE).....M
4
K kartanem2 (SULTAN) 4500
5
1cift1tekannesi (ÜLKÜ).... M
6
G guzbahar .........................
7
@Sukasidesi32 (TUBA).....
8
braindamage ...................
9
tubatesbih (TUBA).........
10
denizinmavisi (SELİN).......
11
seieda .......................................
12 I Irmak-986 (YASEMİN).......
13
azap_cicegi (DİLEK)
14
rudecute (GİZEM) ..........
15
Buket_YmnY ..................
16
H hmtsyma .........................
17
changelife ...........................
18
ayseygt1453 .......................
19
B belgeseller .....................
kumbara:0
salavat 7500

ALYAKAREN nin duası;duam sağlıklı evlat ablamla kardeşime hayırlı eş ve ablamın şubat ayında atamasının yapılması,yuvasına daimi huzur ve bereket.

..............................................................................................................
DUALAR...........

*SULTAN,
*GÜZBAHAR,
*AYŞE(ayrıca kardeşlerine hayırlı eş evlat ve atamalar),
*ÜLKÜ
*TUBA
*TUBA(ayrıca şifa),
*ENİSE
*YASEMİN
*DİLEK(ayrıca oğlunun polislik sınavı ),
*BUKET,
*ayseygt1453(ayrıca şifa),
*BELGESELLER e hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar
.....................................................................................................................................

*LİLYUMDELİSİ ne yuvasına huzur,mutluluk,bereket,Allah ın rızası üzerine bir yaşam
*POETRİCERY kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı mutlu olsun evine sağlık mutluluk bereket huzur
*HMTSYMA nin acılarının sıkıntılarının bitmesi için
............................................................................................................................................

*SEDA
*GİZEM ,
*SELİN e Rabbimin razı olduğu mutlu ve aşık olacağı hayırlı bir eş ve çocuklar
.......................................................................................................................................................

mesaj attım canım özelden iki kişiden iki listedir cevap gelmedi onları listeden çıkardım sayı arttı ama okuma günü sayısı uzadı

Bana düşmez belki ama canım sonuçta bu bir sorumluluktur. Başkası için dua ediyoruz bir haktır bu o yüzden okuma yapamayan arkadaşları sona alalım diyecektim ama listeden çıkardım demişsin. Bir de hani sayılar kilidi açan anahtar gibidir derler ya 70.000 olsun tam bir kişi için niyetlenip okuyunca fazla ya da eksik çıkmasın isterim ben. Rabbim hepimizin duasını kabul eylesin. Burada hepimizin birbirimizde hakkı var. Sayının artması ya da günün uzaması da önemli değil. Önemli olan okumak ve duaların kabul olması :)

evet canım doğru söylüyorsun çıkanlar olsa da sayıyı takip ediyorum 70.000 olmasını sağlıyorum Rabbim yardım etsin

Sealand Canım mazeretim bitti 5000 okucaz demi bugün 2000 okudum devam edicem yarın okumayada lilyumdelisi arkadaşımızın eksik kalmış onun içinmi okumaya devam edeyim ya da Alyakaren(ayşe) arkadaşımızdanmı okumaya başlayım .

Sealand canım Z zencefiltarcin arkadaşımın eksik kalmış 2000 okudum demiştim ya tamamladım 5000 e .
ALYAKAREN arkadaşımız için başlıcam. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla tez vakitte. Amin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…