Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hareketlendirelim burayı :)

Deliye vur demişler öldürmüş misali ben 100ü geçerim herhalde nerden buluruz ki

Çemenotu çok kötü kokuyor tohum içsende tenine siniyor şu deri solunumu olayından falan herhalde bilemedim şimdi.Hele toz kullanırsan kıyafetlerinde kalıyor ben 2 sene önce kullandım hala uzun süre giymediğim kıyafetleri elime alınca hissediyorum kokusunu.Bence bu tarz şeylerde geç kalmak çare bulmayı daha da zorlaştırıyor.18 yaş en azından gelişim henüz bitmediğinden çözümü daha kolay bulabilirsin beklememekle iyi yapmışsın.

Nerden bulabiliriz o melodiyi canım? Bulalım hemen

Biraz daha devam et canım bakalım nasıl olcak etkisini görelim :)

Canım yuyu1245 benim,ismim değişti ben üşengeçlikten başlayamadım henüz. Seninde batmış heryer ya neyse ama yapmışsın inşallah işe yarar bende şerbetçiotunu aldım ama inş başlicam en kısa zamanda. Evet intromtrack iyi azimle devam etmiş ama onda baya hızlı ve çok fazla büyüme olmuştu yaa darısı başımızaaa

Ah tamam canım :) aslında dolgunlaşma var elimi attığımda böyle içi boş gelmiyor da hala bir kate değil. ama bu dolgunlaşmanın çok da bir ışık olduğunu düşünmüyorum çünkü biraz uğraşınca hep oluyor

canım hangi konularda var neler yaptıgın? iki sene de her gün yaptın mı? kac cm'di kac cm' oldu? yani kac fark, cok heyecanladımmm

Ben o dolgunlaşmayı hissedemiyorum hiç ya ışık olduğunu düşünmüyorum demee büyüyolar bu seferr :) bende büyüdüğünü hissediyorum gibi ama bakalım şu ramazan bitsin soya sütüne başlicam. Nasıl bir his acaba büyük ve güzel göğüslü olmak o duyguyu tatmak istiyorummmm

he i just not that into you filmini izledin mi ? scarlett johansson'ın ordaki haline bakılırsa iyi his,güzel his

seslerle göğüs büyütme vucutta ki prolaktin hormonunu artırıyor arkadaslar. o da regli düzenleyen hormon oluyo.prolaktin hormonu da regl olunca tekrar düştüğü için regl olduğunda fıssss :) zaten prolaktini cok artırırsa da erken regl oluyosun göğsün tekrar boşalması hızlanıyo...
bende en az üç senedir bu işin içindeyim. herseyi aşağı yukarı denemişliğim var.neredeyse hepsi boş. intromtrack ın formulünü bi ay denedim işe yaradı devam etsem daha iyi olabilrdi yani. üstelik kalıcı kızlar.
keşiflerimden diğeri de şudur. göğüslerinizin büyüyeceğini düşünün. mesela arada bi libidonuz artığında bu enerjiyi göğüslerinize gönderdiğinizi hissedin ve hafif hafif dokunun.bu da iyi oluyo
ve son olarak. göğüslere güvenmek cok önemli. herkesin heryeri güzel değil evet daha büyük olsalardı daha güzel olabilirdi ama siz benimki böyle diye kabullenin ve varsa baska güzel taraflarınızı göze batırın. ama zamanı geldiğinde göğüslerinize dokunulursa rahatsız olmayın, çekinip çekilme hissi yaşamayın, eğlenmeye bakın derim. ilk bi kaç seferde olmuyo ama sonra beceriyo insan.
bunu yapabildiğimi hissetmeye başlamıştım artık ki bir de ne duyayım. erkek arkadasım bana göğüslerimi özlediğini söyledi. bu kadar net ve basit olduğunu anladığımda önceki üzülmelerime üzüldüm

Bir yerde okumuştum erkekler sadece ele gelen,eli dolduran kadarını sever diye.Ama sadece o değil iyi bir dekolte verebilmek de kendini güzel hissettirir yada dekolte vermesende büyük göğüslere kalın dudaklara sahip olmak bir kadın için en büyük özgüven nedenleri mesela bahsettiğimiz gibi scarlett johansson 160boy ama mükemmel hatlara sahip boyuna kimse takılmıyor bile kıskanmamak elde değil
bu melodi benide çok umutlandırmıştı dünden beri bugünde 10 kez falan dinledim demek oda boşa gitti geriye bir intromtrackın yöntemi kaldı oda yapraklı yapraklı olmuyoki ya

kızlar tam 4 yıldır bu konuda dolaşıyorum forumun altını üstüne getirdim birsürü konular açıldı başaranların tamam bende başarıcam deyip umutlandım ama uzun süreli devam edemedim düzenli kullanamadım tavsiyeleri hep üşengeçlikten oluyo bunlar göğsüm büyüsün diyorum ama armut piş ağzıma düş şeklinde rezene çayı hayıt tohumu adaçayı hepsini denedim ama açıkçası devamlı kullanamadığım için gerçekten işe yararmıydı bilemedim . mersin yağı denedim 1 ay işe yaramadı çörekotu denedim denemez olaydım tüy yaptı hala onunla uğraşıyorum çilek yağıda etki etmedi . en son bi karışım vardı sitede onu okudum yapıp denedim 1 ay kullandım krem karışımıydı yağlarla birlikte ve 2cm büyüdü daha sonra devam edemedim vakit bulamadım ama o büyüyen 2 cm geri inmedi . farklı bi formül bulunda artık bizde dekolte giyebilelim yahu

evet forumlarda okuyorum erkeklere sorulmuş küçük göğüs sizi rahatsız edermi diye sadece 10 erkekten 1 tanesi evet ben büyük göğüs severim demiş ama onların küçük anlayışı nedir bilemedim benim göğüs altımla üstü arasında tam 10 cm var aşırı küçük yani kendimi kız gibi hissetmiyorum acaba küçüğün bu anlama geldiğini biliyorlar mı ki.

Bence onlarin kucuk dedigi avuc dolduran buyuk dedigi avuctan tasandir bide erkek eli buyuk olur bizimkiler olsa olsa miniktir

Benim formül bu forumdakilerden farklı soya sütü ve keten tohumu kullanıyorum ben ama bende hiç doğru düzgün uygulayamadım hiç birşeyi üşengeçlikten büyütücez ya ben çok taktım mutlaka bir yol vardır böyle kalmak istemiyorum been

Benimde tam 10cm var aynen kız çocuğu gibi hissediyorum sütyen takmadan dümdüz

Bence onlarin kucuk dedigi avuc dolduran buyuk dedigi avuctan tasandir bide erkek eli buyuk olur bizimkiler olsa olsa miniktir

Evet erkeklerin eli bizimkilerden çok büyük ya onların avucunu doldursa zaten c kup olur en az küçük dedikleride avucu doldurandır öyle 90-100 bedenden bahsediyorlardır büyük derken

19 yasındayım destekli 75 kullanıyorum daha kötüsü olabilir mi bunun :)) bide üstüne üsstlük evliyim ... Yani giyinmesi ayrı dert soyunması ayrı dert :))
Gercekten var mı deneyen söyle yaptımda bi iki beden büyüdü diyen ? Bide dogum kontrol haplarında da büyüten varmıs. Ne kullandınızda büyüdü :s

canm hangisini kullanırsan kullan büyüutüyo haplar ..

Benimde tam 10cm var aynen kız çocuğu gibi hissediyorum sütyen takmadan dümdüz

aynenn sütyen takıncada içi bomboş kalıyor 75dolmuyor yani artık sulu sütyen aldım en azından içi yumuşak göğüs varmış gibi hissediyorum kendimce mutlu oluyorum

Evet erkeklerin eli bizimkilerden çok büyük ya onların avucunu doldursa zaten c kup olur en az küçük dedikleride avucu doldurandır öyle 90-100 bedenden bahsediyorlardır büyük derken [/QUOTE]

bende öyle düşünmüştüm çünkü bizimkiler sütyensiz dümdüz. destekli kullan diyolar zaten destek kullanıyorum meme yokki destek onu yukarı itsin

kızlaar ben defalarca söyledim çok araştırdım diye artık türkçe göğüsle ilgili girip okumadığım link kalmamıştı.biraz önce googledan ingilizce arattım breast growth diye ve bi iki linke tıkladım okudum bakın ne buldum.burdada göğüsün doğal yolla büyütülebileceği ve bunun östrojenle olcağı yazıyor bunun içinde keten tohumu(flax seed) veya soya fasulyesi(soy bean) kullanın diyor.

Foods that enhance women's breasts - Times Of India
From the ages of 12-16, women's bodies are full of estrogen. This is puberty and now is the time when most changes happen. However, when puberty stops, the levels of estrogen in your body are dramatically reduced, leaving your breasts to remain at that size throughout your adult life. This means that to make your breasts grow bigger naturally, you just need to be able to consume more estrogen, and luckily, it's a naturally occurring substance which you can get from many different plants and herbs.

Estrogen is present in plants, where it is called "Phyto-Estrogen" (literally translated as "plant estrogen"). Because estrogen is available from nature, you can actually consume it from the food such as flax seeds, soy beans and even Tofu. There is a wide variety of estrogen-rich foods, which you can eat to make your breasts grow by up to one-two cup sizes. However, you need to be careful because there's a certain level of estrogen that is effective... otherwise, it can leave unwanted side effects on your body.
So now having bigger breasts is not a fantasy. Chomp your way into these foods and watch heads turn!

aynenn sütyen takıncada içi bomboş kalıyor 75dolmuyor yani artık sulu sütyen aldım en azından içi yumuşak göğüs varmış gibi hissediyorum kendimce mutlu oluyorum

bende öyle düşünmüştüm çünkü bizimkiler sütyensiz dümdüz. destekli kullan diyolar zaten destek kullanıyorum meme yokki destek onu yukarı itsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…