hanımlar gönüller bir olsun

Canımm okudum bütün mesajları ınsallah hamılesındır heyecanla bekliyorum Allahım sana yenı yılda bebek nasip etsın cok dua edıyorum sana iyi haberlerini bekliyoruz canım....

Sonuç 7.19 kanama gordugm için düşük yapmşta olablrm hamilede iki gün snra tekrarlanacak yukselrse gebeym bana dua edn nolur

Sonuç 7.19 kanama gordugm için düşük yapmşta olablrm hamilede iki gün snra tekrarlanacak yukselrse gebeym bana dua edn nolur
Canimm insallah degerin yükselir

Bu iki gun icinde hep yat sadece lavabo icin kalk yatarken sol tarafina yat...stres yapma emi..

Duam seninle canim

Allahımmm... hadi bakalım canım... Dua edelim sana canım ne yapsak 41 Yasin mi okusak acaba ya da iki gün icinde 313 ayetel kürsi ya da 1001 fatiha? Insallah yükselir canım valla ben de heyecanlandım

Allahımmm... hadi bakalım canım... Dua edelim sana canım ne yapsak 41 Yasin mi okusak acaba ya da iki gün icinde 313 ayetel kürsi ya da 1001 fatiha? Insallah yükselir canım valla ben de heyecanlandım
Yaa okuyacaksak tefriciye yada esmalardan okuyalim da ben de katilayimm...
Regliyim digerlerini okuyamamki :KK43:

Canlarım bnm ne kadar güzel yureklisinz.suan sadece akıntm var diyorum ki kanama 25 nde oldu düşük olsa çoktan düşerdi 5 in altına.kafam karışık korkuyorum bebek sahibi olmak isteyen birinin bekleyeceği en kotu ikilemlerden birindeyim.ya gebeyim ya bebeğimi dusurdum :KK43: dualarımıza sığınıyorum yüce rabbim kabul etsin inşallah cumartesi akla kara belli olacak

Canlarım bnm ne kadar güzel yureklisinz.suan sadece akıntm var diyorum ki kanama 25 nde oldu düşük olsa çoktan düşerdi 5 in altına.kafam karışık korkuyorum bebek sahibi olmak isteyen birinin bekleyeceği en kotu ikilemlerden birindeyim.ya gebeyim ya bebeğimi dusurdum :KK43: dualarımıza sığınıyorum yüce rabbim kabul etsin inşallah cumartesi akla kara belli olacak

Canım bu kadar düşünüp stres yapma gerilme olur mu rahat ol. En önemlisi rahat olman.. Iyi dusun iyi olsun olumlu dusun olumluyu çağır... Bir hafta olmus bak degerlerin düşse zaten düşerdi simdiye kadar 5in altına. Hem hamile degilsen de daha çok gençsin hic kasma kendini bir vaden yok ki. Sen rahat ol icini ferah tut olur mu

Canim benim hamileligimin ilk 4 ayi hergun kanamayla gecti oglusum simdi cok sukur saglikli 5 yasinda..korkma hicbirseyden.. :KK66:

Yaa bak içine doğmuş demekki daha yeni olduğu için böyledir yükselir inşallah 2015 in yeni taze annesi sen olursun :) Allah ım yüzümüze güler inşallah.

Yaa bak içine doğmuş demekki daha yeni olduğu için böyledir yükselir inşallah 2015 in yeni taze annesi sen olursun :) Allah ım yüzümüze güler inşallah.
inşallah canım

Canım ben de sımdı okumayı bitirdim tefriciyeyiinsallah hamilesindir güzel haberlerini beklıyorum :)

tşkler sizleri seviorum rabbim grubumuzda ki herkesn dualarını kabul etsn beklentilerine karşılık versn inşallah.

X