hanımlar gönüller bir olsun

Evet benzer bir konuda eşim beni ikaz etmişti. Bir şahıs hakkında ileri geri konuşmuştum; namaz kılıyor ama samimi değil diye. Eşim de bana "samimi olmayabilir; ama zamanla yüreğine samimiyet iner. Taklitle gerçeğe ulaşır" demişti. Haklıydı.
taklitle gerçeğe ulaşır çok güzel bi cümleymiş

Eevet savaş zamanı bir kafir imana gelmiş.kelimeyi şehadet getirmiş.
tam hatırlamıyorum ama birisi onu öldürmüş.
efendimiz neden öldürdün demiş çok üzülmüş öldüren kişi samimi değildi demiş.
efendimiz şöyle buyurmuş.kalbini nereden gördün..
kalpler yanlız Allahın elindedir.
hiç bilemeyiz.
kimin ne olduğunu...
mesela benim kalbim çöp tenekesi tamam mı nereden bileceksiniz :KK70:

Ben de bazen çok fesat ve mendebur oluyorum.
mesela sen benim ağzıma et ağzımı açıp konuşmam iş yerinde o kadar kullanılmaya çalışıyorum 2 yıl oldu daha kimseyle tartışmadım sabır diyorum Allaha havale ediyorum inan en güzeli . Eskiden çok car car konuşurdum ne gerek varmış kendimi yormaya su akar yolunu bulur sonuçta :)

mesela benim kalbim çöp tenekesi tamam mı nereden bileceksiniz :KK70:
hiç öyle durmuyor :)

Ben de bazen çok fesat ve mendebur oluyorum.

ben de fesatlık hiç olmuyor.Kızlar Allah affetsin kendimi övmüş olmayuım ama çok safım.
herşeye inanırım çalışan tv ısınsa ona bile deli gibi acırım.
sürekli ağlarım.çok merhametliyim.kimseyi kıramam kendimi paramparça ederim.
Asla yüze hayır diyemem...:KK43: bilmiyıorum bu huylarım iyimi.
ama en kötü huyum biri bana haksızlık yaparsa onu asla affedemem...

CUMA DUALARI: ( listeyi tekrar güncelledim cuma dualarını eklemeyi unutmuşum )
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Baki: Varlığının sonu olmayan, ebedi olan. Zikir Sayısı : 113 – Ömrün uzunluğu, sıhhatin iyiliği için. Ya Baki ismini zikredenin ömrü uzun ve sıhhatli olur. Afet ve belalardan uzak olur. Makam ve mevki edinir. Makamı, mülkü elinden gitmez. Korkularından kurtulur.

El-Varis: Her şeyin asıl sahibi olan. Günde Zikir Sayısı : 707 – Uzun ömür, bol mal, şeref ve rızık sahibi olmak. Ya Varis ismini zikreden kişi; mal, mülk ve itibar sahibi olur. İnsanlar arasında nüfuz ve merci sahibi olur. İsteklerine çabuk kavuşur. Kötülüklerden muhafaza olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
C cansu_tr ---
3
eilenn eilenn ---
4
Sealand Sealand ---hiç bildirim alınmıyor
5
tubatesbih tubatesbih ---
6
Seriii Seriii ---
7
A ay__060 --- hiç bildirim alınmıyor
8
@selince3 ---hiç bildirim alınmıyor
9
PembeLokum PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef kubdef ---- hiç bildirim alınmıyor
12
H hmtsyma ---- hiç bildirim alınmıyor
13
betul8516 betul8516 ----
14
K kalemero ---- hiç bildirim alınmıyor
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 --- hiç bildirim alınmıyor
17
esmerm91 esmerm91 --- hiç bildirim alınmıyor
18
The Black The Black ----hiç bildirim alınmıyor
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil deryaberil ---- hiç bildirim alınmıyor
25
SAliOsmanF SAliOsmanF ----hiç bildirim alınmıyor
26
S synulox ----
27 L LiLyaNa_ ----
28 FallenAngel FallenAngel ----
29 BEYAZ KURT BEYAZ KURT ---- hanımlar günaydın hayırlı sabahlar hayırlı günler hayırlı cumalar bol dualı geçer inşallah

hepsini okudum cansucumm

hiç öyle durmuyor :)

ben de fesatlık hiç olmuyor.Kızlar Allah affetsin kendimi övmüş olmayuım ama çok safım.
herşeye inanırım çalışan tv ısınsa ona bile deli gibi acırım.
sürekli ağlarım.çok merhametliyim.kimseyi kıramam kendimi paramparça ederim.
Asla yüze hayır diyemem...:KK43: bilmiyıorum bu huylarım iyimi.
ama en kötü huyum biri bana haksızlık yaparsa onu asla affedemem...
övmüyorsun sadece kendini anlatıyorsun Ablacım :)

Merhaba hanımlar, bende katılabilirmiyim, ne okuyorsunuz şimdi?

Merhaba hanımlar, bende katılabilirmiyim, ne okuyorsunuz şimdi?
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Baki: Varlığının sonu olmayan, ebedi olan. Zikir Sayısı : 113 – Ömrün uzunluğu, sıhhatin iyiliği için. Ya Baki ismini zikredenin ömrü uzun ve sıhhatli olur. Afet ve belalardan uzak olur. Makam ve mevki edinir. Makamı, mülkü elinden gitmez. Korkularından kurtulur.

El-Varis: Her şeyin asıl sahibi olan. Günde Zikir Sayısı : 707 – Uzun ömür, bol mal, şeref ve rızık sahibi olmak. Ya Varis ismini zikreden kişi; mal, mülk ve itibar sahibi olur. İnsanlar arasında nüfuz ve merci sahibi olur. İsteklerine çabuk kavuşur. Kötülüklerden muhafaza olur.

bugün cuma olduğu için bunları okuyoruz ama diğer günler bu kadar fazla olmuyor hoşgeldiniz sefalar getirdiniz

bugün cuma olduğu için bunları okuyoruz ama diğer günler bu kadar fazla olmuyor hoşgeldiniz sefalar getirdiniz
Hoş buldum olsun fazla olsun , bu aralar zihnimi gereksiz şeylerden arındırıyorum, daha doğrusu ugrasiyorum :) ne kadar okursam o kadar iyi
Bende iki gün oldu başlayalı, ya cami ya vedud - ya azim -ya halim okuyorum

Bunları da bugün okurum inşallah

1 damla_22 damla_22 ---
3 eilenn eilenn ---
4 Sealand Sealand ---
5 tubatesbih tubatesbih ---
6 Seriii Seriii ---
7 A ay__060 --- hiç bildirim alınmıyor
8 @selince3 ---hiç bildirim alınmıyor
9 PembeLokum PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef kubdef ---- hiç bildirim alınmıyor
12 H hmtsyma ---- hiç bildirim alınmıyor
13 betul8516 betul8516 ----
14 K kalemero ---- hiç bildirim alınmıyor
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 --- hiç bildirim alınmıyor
17 esmerm91 esmerm91 --- hiç bildirim alınmıyor
18 The Black The Black ----hiç bildirim alınmıyor
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil deryaberil ---- hiç bildirim alınmıyor
25 SAliOsmanF SAliOsmanF ----hiç bildirim alınmıyor
26 S synulox ----
27 L LiLyaNa_ ----
29 BEYAZ KURT BEYAZ KURT ----
30 Nego Nego hanımlar bir esmaül hüsnanın daha sonuna geliyoruz nasip olursa haftasonu için iki esma kaldı onlarıda akşamüstü eklerim . ben tekrar devam etmek istiyorum esmalar insana huzur veriyor ama yeni listede biraz kişi eksiği olacak çünkü liste çok gözüküyor kimse kırılmasın diye şimdiye kadar kimseyi çıkarmadım . listede olmak isteyenleri pazartesi günü ekleyeceğim diğer kişileri sileceğim böyle sizinde hakkınıza girdiğimi düşünüyorum ben sizi okuyor biliyorum siz okumuyor olabilirsiniz diğer dualarda dua edenleriniz olduğu için yetiştiremiyor olabilirsiniz o yüzden böyle bir şeye karar verdim sizler ne dersiniz ?

Hoş buldum olsun fazla olsun , bu aralar zihnimi gereksiz şeylerden arındırıyorum, daha doğrusu ugrasiyorum :) ne kadar okursam o kadar iyi
Bende iki gün oldu başlayalı, ya cami ya vedud - ya azim -ya halim okuyorum

Bunları da bugün okurum inşallah
Allah kabul etsin canım benim bol bol okuyalım inşallah

1 damla_22 damla_22 ---
3
eilenn eilenn ---
4
Sealand Sealand ---
5
tubatesbih tubatesbih ---
6
Seriii Seriii ---
7
A ay__060 --- hiç bildirim alınmıyor
8
@selince3 ---hiç bildirim alınmıyor
9
PembeLokum PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef kubdef ---- hiç bildirim alınmıyor
12
H hmtsyma ---- hiç bildirim alınmıyor
13
betul8516 betul8516 ----
14
K kalemero ---- hiç bildirim alınmıyor
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 --- hiç bildirim alınmıyor
17
esmerm91 esmerm91 --- hiç bildirim alınmıyor
18
The Black The Black ----hiç bildirim alınmıyor
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil deryaberil ---- hiç bildirim alınmıyor
25
SAliOsmanF SAliOsmanF ----hiç bildirim alınmıyor
26
S synulox ----
27 L LiLyaNa_ ----
29 BEYAZ KURT BEYAZ KURT ----
30 Nego Nego hanımlar bir esmaül hüsnanın daha sonuna geliyoruz nasip olursa haftasonu için iki esma kaldı onlarıda akşamüstü eklerim . ben tekrar devam etmek istiyorum esmalar insana huzur veriyor ama yeni listede biraz kişi eksiği olacak çünkü liste çok gözüküyor kimse kırılmasın diye şimdiye kadar kimseyi çıkarmadım . listede olmak isteyenleri pazartesi günü ekleyeceğim diğer kişileri sileceğim böyle sizinde hakkınıza girdiğimi düşünüyorum ben sizi okuyor biliyorum siz okumuyor olabilirsiniz diğer dualarda dua edenleriniz olduğu için yetiştiremiyor olabilirsiniz o yüzden böyle bir şeye karar verdim sizler ne dersiniz ?

çoğunluğa uyarım canım
esma okumak benide ferahlatıyor

C cansu_tr bugünküleri okudum canım. İlaveten bugün benim Ya Rezzak günümdü. Normalde ben de hergün esma okuyorum gün ve sayılarına göre. Esma okunacaksa devam ederim ben de. Yalnız hafta sonu bildirim yapamam; pazartesileri yapabilirim bildirimi.

C cansu_tr bugünküleri okudum canım. İlaveten bugün benim Ya Rezzak günümdü. Normalde ben de hergün esma okuyorum gün ve sayılarına göre. Esma okunacaksa devam ederim ben de. Yalnız hafta sonu bildirim yapamam; pazartesileri yapabilirim bildirimi.
sıkıntı değil zaten ben cuma günü eklemeye çalışıyorum unutmadığım sürece sen okursun pazartesi söylersin

X