hanımlar gönüller bir olsun

Okudum

Kızlar geçen hafta okuyamadım bu hafta toparlayacagim nasipse. Ayın 28. İnde nasipse transferim var izin alabilmek için neredeyse 7 24 çalışıyorum. Eve de iş getiriyorum. Hakkınız i helal edin

Kızlar geçen hafta okuyamadım bu hafta toparlayacagim nasipse. Ayın 28. İnde nasipse transferim var izin alabilmek için neredeyse 7 24 çalışıyorum. Eve de iş getiriyorum. Hakkınız i helal edin
helali hoş olsun canım Rabbim hayırlısıyla transferini geçirmeni nasip etsin canım

Er-Rauf: Çok merhametli, pek şefkatli. Günde Zikir Sayısı : 287 – Hiçbir varlıktan zarar görmez. Ya Rauf ismini zikredenin kalbinde şefkat, ruhunda letafet meydana gelir. İnsanlar arasında sevgi, saygı ve şefkat görür. Eşiyle arasında geçimsizlik ve uyuşmazlık olan her gün utarit saatinde 286 defa Ya Rauf ismini zikrederse; sorunlar ortadan kalkar, sevgi ve muhabbet meydana gelir.

1 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn ---
4 Sealand ---
5 tubatesbih ---
6 Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 ---
18 The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil ----
25 SAliOsmanF ----
26 S synulox ----
27 L LiLyaNa_ ----
28 FallenAngel ---- hanımlar günaydın hayırlı sabahlar hayırlı haftalar bu haftayı da bol dualı geçiririz inşaAllah

okudum

selamun aleyküm C cansu_tr cumm sınav için izin almştım işten ev dersane mekik dokudum resmen
bugünden itibaren allahın izniyle günlük bildirim yapacağım canım en kısa sürede geçmiş sayfalara bakıp onlarıda okuyacağım canım bilgin olsun öpüyorum senii

bugünki ni okudum canım

tekrardan hoş geldin canım nasıl geçti sınavın

tekrardan hoş geldin canım nasıl geçti sınavın

hoşbuldum canım
çok şükür kazasız belasız atlattım geldim iyi geçti sayılır ya allah hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah :)

hoşbuldum canım
çok şükür kazasız belasız atlattım geldim iyi geçti sayılır ya allah hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah :)
sevindim canım hatim sayfasında ben devam ediyordum istersen sen takip etmeye devam edebilirsin elinden almış gibi olmasın

sevindim canım hatim sayfasında ben devam ediyordum istersen sen takip etmeye devam edebilirsin elinden almış gibi olmasın

olurmu öyle şey iyiki takip etmişsin allah razı olsun yarından itibaren ilgilenmeye çalışırım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…