hanımlar gönüller bir olsun

El-Mucib: Duaları, istekleri kabul eden. Günde Zikir Sayısı : 55 – Duaların kabul olunması için okunur. İhlasla “Yâ Mücib” diye bir Müslüman bu isme devam etse, insanlar tarafından sevilir, duası kabul olur. 55 defa okuyanın meşru duaları kabul olunur. (Allahulalem)

El-Vasi: Rahmet ve kudret sahibi, ilmi ile her şeyi ihata eden. Günde Zikir Sayısı : 137 – Ömür uzunluğu, rızık ve sıhhat genişliği için okunur. Ya Vasi ismini zikreden; hırs ve sıkıntılardan kurtulur. Ahlakı güzelleşir. Rızkı bollaşır ve ömrü uzar. Zor işlerinde daima kolaylık bulur. Kin ve haset çeken kişi okumaya devam ederse durumu düzelir. İhlasla okumayı sürdürenler; bazı sırlara ererler ve manevi perdeler o kişiye kalkar.

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 tubatesbih tubatesbih ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----
20 O Ozzgeee ---
21 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil deryaberil ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hanımlar hayırlı haftasonları olur inşallah bol dualı geçirmemizi nasip eder inşallah

El-Mucib: Duaları, istekleri kabul eden. Günde Zikir Sayısı : 55 – Duaların kabul olunması için okunur. İhlasla “Yâ Mücib” diye bir Müslüman bu isme devam etse, insanlar tarafından sevilir, duası kabul olur. 55 defa okuyanın meşru duaları kabul olunur. (Allahulalem)

El-Vasi: Rahmet ve kudret sahibi, ilmi ile her şeyi ihata eden. Günde Zikir Sayısı : 137 – Ömür uzunluğu, rızık ve sıhhat genişliği için okunur. Ya Vasi ismini zikreden; hırs ve sıkıntılardan kurtulur. Ahlakı güzelleşir. Rızkı bollaşır ve ömrü uzar. Zor işlerinde daima kolaylık bulur. Kin ve haset çeken kişi okumaya devam ederse durumu düzelir. İhlasla okumayı sürdürenler; bazı sırlara ererler ve manevi perdeler o kişiye kalkar.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hanımlar hayırlı haftasonları olur inşallah bol dualı geçirmemizi nasip eder inşallah
Dualarımı aldım canım

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----

Okudum canım

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah.

Er-Rakib: Her varlığı, her işi her an gözeten, bütün işleri murakabesi altında bulunduran. Günde Zikir Sayısı: 312–Her işte Allah’ın koruması altında olmak için okunur. Ya Rakib ismini okuyanlar yitiğini bulur, başına gelecek bela ve musibetlerden korunur. Allah’ın himayesine girer. Sabah namazının ardından 612 defa Ya Rakib ismini zikreden Allah’ın himayesine girer. 40gün oruç tutup her gün 4440 defa Ya Rakib ismini okuyan bazı sırlara vakıf olur. Kalp gözü açılır, kuşların konuşmalarını anlar.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hanımlar hayırlı cumalar bol dualı günler olur inşallah cuma esması ve bugünkü esma aynı esmaya denk geldi Allahın işine bak 99 tane esmanın içinden cuma gününde ona gelmesi beni biraz düşündürdü bence iki kere o sayıyı okuyalım saygılar ve sevgilerle...

Ya Veliyyü Ya Allah hariç diğerlerini okudum

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
Okudumm

El-Hakim: Her işi hikmetli, her şeyi hikmetle yaratan. Günde Zikir Sayısı:78 –İlim ve hikmet sahibi olmak için okunur.Ya Hakîm ismini zikreden kişi ilim ve hikmet sahibi olur.Cuma günü 6084 defa.

El-Vedüd: İyiliği seven, iyilik edene ihsan eden, sevgiye layık olan. Günde Zikir Sayısı: 400 – Herkesin sevgisini kazanmak. Ya Vedud ismini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. Günde 270 defa Ya Vedud ismini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hayırlı haftalar hanımlar

pazartesi esmaları aldım birazdan okuyacağım okundu bilin... Geçmişteki tüm esmalarımı da okudum bildiremedim

El-Hakim: Her işi hikmetli, her şeyi hikmetle yaratan. Günde Zikir Sayısı:78 –İlim ve hikmet sahibi olmak için okunur.Ya Hakîm ismini zikreden kişi ilim ve hikmet sahibi olur.Cuma günü 6084 defa.

El-Vedüd: İyiliği seven, iyilik edene ihsan eden, sevgiye layık olan. Günde Zikir Sayısı: 400 – Herkesin sevgisini kazanmak. Ya Vedud ismini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. Günde 270 defa Ya Vedud ismini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hayırlı haftalar hanımlar
Okudum

El-Mecid: Nimeti, ihsanı sonsuz, şerefi çok üstün, her türlü övgüye layık olan.Günde Zikir Sayısı : 57 – İzzet ve şerefin artması için okunur.Ya Mecid ismini sürekli zikredene şeytan yaklaşıp vesvese veremez. İnsanlar arasında izzeti ve sevgisi artar. Fakirlikten kurtulur, rızkı çoğalır. Arabi ayın ortasında oruç tutup, iftar zamanı Ya Mecid ismini zikreden; maddi ve manevi hastalıklardan şifaya kavuşur,Sedef hastalığından kurtulur.

El-Bais: Mahşerde ölüleri dirilten, Peygamber gönderen.Günde Zikir Sayısı : 573 – Kuvvetli irade ve alacaklarını almak için okunur.Ya Bâ’is ismini zikreden kişiden gaflet ve şiddet kalkar. Okuyanda Allah korkusu meydana gelir. İbadet ve taatını isteyerek, severek yapar. Dert ve sıkıntılarından kurtulup, huzura erer. Düşman ve zalimlerin şerrinden kurtulmak için günde 573 defa Ya Bais, zikredilir. İftiradan kurtulmak için 7073 defa okunur.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hanımlar günaydın dün haberlerde gördünüz mü bilmiyorum bi kadın cinayeti daha işlendi İstanbul Büyükçekmece'de öldürülen kızı tanıyorum 2 sokak var aramızda hep duyardım çok üzülürdüm hele özgecanın yanmış cesedini görmüş bi sitede çok üzülmüştüm içim yanmıştı resmen şimdi de bu kadar yakınımda olunca daha da kötü oldum Rabbim sizleri, bütün kadınlarımızı kötü insanların şerrinden korusun Rabbim herkesi hidayete erdirsin inşaAllah

El-Mecid: Nimeti, ihsanı sonsuz, şerefi çok üstün, her türlü övgüye layık olan.Günde Zikir Sayısı : 57 – İzzet ve şerefin artması için okunur.Ya Mecid ismini sürekli zikredene şeytan yaklaşıp vesvese veremez. İnsanlar arasında izzeti ve sevgisi artar. Fakirlikten kurtulur, rızkı çoğalır. Arabi ayın ortasında oruç tutup, iftar zamanı Ya Mecid ismini zikreden; maddi ve manevi hastalıklardan şifaya kavuşur,Sedef hastalığından kurtulur.

El-Bais: Mahşerde ölüleri dirilten, Peygamber gönderen.Günde Zikir Sayısı : 573 – Kuvvetli irade ve alacaklarını almak için okunur.Ya Bâ’is ismini zikreden kişiden gaflet ve şiddet kalkar. Okuyanda Allah korkusu meydana gelir. İbadet ve taatını isteyerek, severek yapar. Dert ve sıkıntılarından kurtulup, huzura erer. Düşman ve zalimlerin şerrinden kurtulmak için günde 573 defa Ya Bais, zikredilir. İftiradan kurtulmak için 7073 defa okunur.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 O Ozzgeee ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
26 SAliOsmanF SAliOsmanF ---- hanımlar günaydın dün haberlerde gördünüz mü bilmiyorum bi kadın cinayeti daha işlendi İstanbul Büyükçekmece'de öldürülen kızı tanıyorum 2 sokak var aramızda hep duyardım çok üzülürdüm hele özgecanın yanmış cesedini görmüş bi sitede çok üzülmüştüm içim yanmıştı resmen şimdi de bu kadar yakınımda olunca daha da kötü oldum Rabbim sizleri, bütün kadınlarımızı kötü insanların şerrinden korusun Rabbim herkesi hidayete erdirsin inşaAllah
CANIM DÜNKÜLERİ OKUYAMADIM
AMA BUGÜNKÜLERİ ALDIM İNŞ

X