hanımlar gönüller bir olsun

teşekkürler kızlar bugünün esmasını dün okumuştum zaten yarınınkini de pazartesi okurum inşallah hayırlı geceler @tkglcn canım sonucun ne oldu çok merak ettim
sonum hüsran birtanem :KK43: Allah büyüktür kısmet değilmiş bu ayda.artık çok daha az kafama takacağım.bu ay büyük yıkıntı oldu çünkü.dualar semada oldukça ümit tükenmez bitanem rabbim müjdeyi en güzel anda verecektir ve de en umulmadık anda :)

sonum hüsran birtanem :KK43: Allah büyüktür kısmet değilmiş bu ayda.artık çok daha az kafama takacağım.bu ay büyük yıkıntı oldu çünkü.dualar semada oldukça ümit tükenmez bitanem rabbim müjdeyi en güzel anda verecektir ve de en umulmadık anda :)
Aynı hüsran bendede var ; ( rabbim iyisini bilir diyorum.

çok şükür kısır dğlz bi sağlk sıkntmz yok buda güzel bişey.o müjdeyide rabbm uygun gördğünde alacağz

Canim Allahim hayirlisini versin...daha vakti var demekki

Canim Allahim hayirlisini versin...daha vakti var demekki
aynen hayatım :KK43: bugün test yaptım içimden geldi silik çizgi şaştım kaldım valla kanama btsin tekrar yapcam.yarın btecek sanki zaten çok az kanamam oldu bubay

daha önce yazmıştım ama gözden kaçmış sanırsam. Ben de haftasonu esmalarını okudum.
tkglcn (okundu)
umutsuzcuk
retvelvedcake
littlebirdie
laz4life
nazah
snowyy (okundu)
umran__63 (okundu)
asabirella
kelebekk47
cress_34 (okundu)

daha önce yazmıştım ama gözden kaçmış sanırsam. Ben de haftasonu esmalarını okudum.
tkglcn (okundu)
umutsuzcuk
retvelvedcake
littlebirdie
laz4life
nazah
snowyy (okundu)
umran__63 (okundu)
asabirella
kelebekk47
cress_34 (okundu)
afedersn hayatm gözden kaçırmışz Allah kabul etsn bitanem

afedersn hayatm gözden kaçırmışz Allah kabul etsn bitanem
Estagfirullah ,hiç sorun değil canım. Hergün başka okumalarım da olduğu için unutmamak adına ben de toptan okudum öncesinden. Mesajım baya geride kaldığı için gözden kaçırman gayet doğal cnm. Allah cümlemizin duasını kabul etsin inşallah...hayırlı geceler :)

Estagfirullah ,hiç sorun değil canım. Hergün başka okumalarım da olduğu için unutmamak adına ben de toptan okudum öncesinden. Mesajım baya geride kaldığı için gözden kaçırman gayet doğal cnm. Allah cümlemizin duasını kabul etsin inşallah...hayırlı geceler :)
iyi geceler

kesinlikle canım sen ümidini kaybetme rabbim ol dedikten sonra hepsi olur :KK66:02

İyi pazarlar kızlar. .bu ayda hüsrana uğramam sonucu soğan kürüne başlama kararı aldım.adetim bittikten sonra başlamak istiyorum.Rabbim herseyin en iyisini zamanın en iyisini bilir elbet.dualarınızı eksik etmeyin.

İyi pazarlar kızlar. .bu ayda hüsrana uğramam sonucu soğan kürüne başlama kararı aldım.adetim bittikten sonra başlamak istiyorum.Rabbim herseyin en iyisini zamanın en iyisini bilir elbet.dualarınızı eksik etmeyin.
Benim 9 gün var adet tarihime eğer regl olursam bende başlamak isterim soğan kurune nadil oluyor?

Benim 9 gün var adet tarihime eğer regl olursam bende başlamak isterim soğan kurune nadil oluyor?
Cnm inşallah regl olmasında yapmana gerek kalmaz.sogan kürü adetin bittikten sonra başlanıĺıyormus. 15 gün uygulanırmış. Sabah akşam aç karnına içiyorsun. İçindeki bütün ne var ne yok temizliyormus. Bu kürle hamile kalan çok .

28.12.2014 Pazar: Ya Gafûr (1286)
tkglcn (okundu)
umutsuzcuk
retvelvedcake
littlebirdie
laz4life
nazah
snowyy (okundu)
umran__63 (okundu)
asabirella (okundu)
kelebekk47 (okundu)
cress_34

Cnm inşallah regl olmasında yapmana gerek kalmaz.sogan kürü adetin bittikten sonra başlanıĺıyormus. 15 gün uygulanırmış. Sabah akşam aç karnına içiyorsun. İçindeki bütün ne var ne yok temizliyormus. Bu kürle hamile kalan çok .
kızlar adetin 7. Günü başlanıp 15 gün günde 2 defa yemeklerden 10 dk önce içiliyor.soğanı 4 e bolun kabukları kahverengi ve yeşillenmemiş,olacak kaynayan suya atıp 5-10 dk kaynatıp,sonra ılımaya bırakın.ılık ılık için sonra :)

kızlar adetin 7. Günü başlanıp 15 gün günde 2 defa yemeklerden 10 dk önce içiliyor.soğanı 4 e bolun kabukları kahverengi ve yeşillenmemiş,olacak kaynayan suya atıp 5-10 dk kaynatıp,sonra ılımaya bırakın.ılık ılık için sonra :)
Bugun adetim in 2.gunu 7.gunu başlayacağım.hadi hayırlısı. .

Adetn 7. Günü başlayıp 15 gün kullanıp bırakıyoruz,sonra Bi daha ki adete 10 gün kala başlanıyor.ben çok araştrdm da bu ay başlayacağım diye :)

X