hanımlar gönüller bir olsun

ALLAH'A mani ismiyle sığının.. Muheymin ismiyle korunun ve Vekil ismiyle yardım isteyin. o bize kafidir.
ALLAH'I vekil kılın ve Hadi ismiyle yavrularınıza, eşlerinize hidayet dileyin. o en güzel yardımcıdır.
Kimse ALLAH'IN kendisine ne vereceğini bilemez. hayır olanı niyetle isteyen kul huzura eren kuldur.
Hayat seni yorduğunda hemen RABB'ine dön ve de ki : '' Ya Berr.. Sensin kolaylaştıran.. Sana sığındım .. Senin rahmetinle ısınıyor yüreğim... (Uğur Koşar'ın Bana Allah Yeter kitabından bir dua )

canlar Allah dualarınızı daim ve kabul eylesin.
Bir aksama olmaz ise perşembe günü günahların affı,duaların kabulü için Hatm-i Tehlil e geçiyoruz.her arkadaşımız için toplamda 70.000 kelime-i tevhid okuyacağız.listede ki sayımıza göre bölüştürülecektir.çarşamba gününe kadar lste alıma açıktır.çarşamba günü lste kapanacak.
aramıza katılmak isteyenleri bekleriz.Allah yar ve yardımcınız olsun...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...be-estagfurullah.897339/page-63#post-45032536

HAFTASONU ESMALARI :
Es-Semi:
Her şeyi işiten duaları kabul eden.Günde Zikir Sayısı :180 – Duaların kabulu için okunur.Ya Semi ismini zikredenin duaları kabul olur. 7 gün oruç tutup, halvete girerek Ya Semi ismini zikreden ulvi ruhların sesini işitir.

El-Basir : Gizli açık her şeyi en iyi gören.Günde Zikir Sayısı : 112 – Acziyetin kalkması için okunur.Ya Basır ismini zikredenin dünya ve ahiret korkuları kalmaz. Basiret gözü açılır. Tüm kötülüklerden korunur. İstek ve arzuları gerçekleşir. Ya Basır ismini her sabah 302 defa zikreden gizli husus ve hadiseleri öğrenir. Ya Allahü Ya Basır isimlerini zikredenin içi temizlenir. Allah’ın rahmetini kazanır. Gözleri nurlanır.

El-Hakem: Hükmeden, hakkı yerine getiren. Günde Zikir Sayısı : 68 – Haklı davasını kazanması için okunur.Ya Hakem ismini zikredenin içi, alemin sırlarıyla dolar. Sözü geçerli ve tesirli olur. Allah katında mertebesi yükselir. Eşyaların sırrına vakıf olur. Anlama ve kavrama gücü artar.

El-Adl: Adalet sahibi, yerli yerinde yapan. Günde Zikir Sayısı : 104 – Adaletli olmak için.Ya Adl ismini zikredenin maddi ve manevi hali düzelir. Hakim ve hükümet görevlileri her gün sabahları 104 defa Ya Adl ismini zikrederlerse, adalet üzere hareket ederler, adaletten ayrılmazlar. Gece yarısından sonra 104 defa Ya Adl ismi zikredildikten sonra bir zalime beddua edilirse; o zalim perişan olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 --- Esmalar biraz fazla kabul ediyorum ama hepsinin sayısı az olduğu için bi güne 2 tane ekledim hayırlı hafta sonları pazartesi sabahtan doktora gideceğim belki o gün giremeyebilirim şimdiden bilginiz olsun
Okudum canim

Grip olmuş olabilir sanırım genelde hastalandıgında giremiyor umarım sıkıntı yoktur

El-Latif: Lütuf ve ihsan sahibi, her şeye vakıf. Günde Zikir Sayısı : 129 -Dileklerin olması, kısmet ve rızık için Okunur.Ya Latif ismi; insana her hususta fayda veren, havassı en çok olan isimlerden biridir. Ya Latif ismini zikreden huzura kavuşur, her şeyde başarılı olur. Maddi durumu düzelir. Hasta olan iyileşir. Sıkıntı ve bunalımdan kurtulur. Arzu ve isteklerine kavuşur. Günde 16641 defa okunması tavsiye edilmiştir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 --- hanımlar hayırlı günler olur inşallah çok şükür halime iyiyim dün diş doktorundaydım dolgu yaptırdım dişime günüm hastanede geçti o yüzden giremedim hepiniz iyisinizdir inşallah hepinizi sevgiyle kucaklıyorum :)

El-Latif: Lütuf ve ihsan sahibi, her şeye vakıf. Günde Zikir Sayısı : 129 -Dileklerin olması, kısmet ve rızık için Okunur.Ya Latif ismi; insana her hususta fayda veren, havassı en çok olan isimlerden biridir. Ya Latif ismini zikreden huzura kavuşur, her şeyde başarılı olur. Maddi durumu düzelir. Hasta olan iyileşir. Sıkıntı ve bunalımdan kurtulur. Arzu ve isteklerine kavuşur. Günde 16641 defa okunması tavsiye edilmiştir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 --- hanımlar hayırlı günler olur inşallah çok şükür halime iyiyim dün diş doktorundaydım dolgu yaptırdım dişime günüm hastanede geçti o yüzden giremedim hepiniz iyisinizdir inşallah hepinizi sevgiyle kucaklıyorum :)
el latif ismini 129 kere okudum

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----

esmamı okudum canım.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
Aranıza şimdi katoldım. Nasıl yaptıpınızı bilmiyorum ama
129 defa el latif okudum

Ben 4444 duasına başladım. 3 yıldır işsiz bie mühendis olarak evde oturuyorum 4.5 yaşında bir kızım var ve çok ciddi sıkıntılarımız var maddi manevi.
Duamı okumaya başladım ama daha çok az okuyabildim. Bana nasıl yapacağım konusunda yardımcı olur musunuz?

X