hanımlar gönüller bir olsun

Arkadaşlar sizden hayırlı bir konu için dua istiyorum Hayırlı sıyla Sevdiğime kavuşmam için duanızda küçücük bir yer verir misiniz banada DUAYA çok ihtiyacım var

Okudum canim

Kizlar bebegim cok huysuz emmiyor uyumuyor ek gida almiyor.ALLAH rizasi icin dua edin duzelsin

El-Basıt: Dilediğinin rızkını çoğaltan, ruhlarını veren. Günde Zikir Sayısı: 72 – İşlerin büyümesi mal ve paranın bereketi için okunur.Ya Basıt ismini zikreden kişi korktuğu şeylerden emin ve güven içinde olur. Kalbindeki korku ve endişeler gider. Kalbi geniş olur. Keyfi ve neşesi artar. Sıkıntılarından kurtulur. Rızkı ve itibarı artar. Kalp gözü açılır. Hergün sabah namazından sonra 72 defa Ya Basıt ismini zikredenin rızkı bollaşır.

El-Hafıd: Kafir ve nankörleri alçaltan. Günde Zikir Sayısı: 1481 – Kötüden ve belalardan korunmak için okunur.Ya Hafız ismini zikreden; korku, telaş, kötülük ve fenalıklardan emin olur ve korunur. Okuyana düşman saldıramaz. Cin, şeytan ve insan şerrinden korunur. Bu isim; korunması için, neye okunursa, o şey muhafaza olur, korunur.

1 damla_22 ---
2
kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn ---
5
Sealand ---
6
tubatesbih ---
7
Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 ---
19
The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
@DeryaLi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur ----
24 H HERA0312 ---- hayırlı günler hanımlar

Arkadaşlar sizden hayırlı bir konu için dua istiyorum Hayırlı sıyla Sevdiğime kavuşmam için duanızda küçücük bir yer verir misiniz banada DUAYA çok ihtiyacım var

canım benim rabbim hayırlısıysa yakınlaştırsın hayırsızsa uzaklaştırsın inşallah ben hep bu şekilde dualar ederek evlendim çok şükür..

düşün bak nikah günü almaya gidicez kavgalıyız.
nikahımızın olacağı gün kavgalıyız gitsemmi gitmesemmi nikaha diye düşünürken şimdi 2 yıllın evliyiz :)

bizde nişan gününden bi gün önce kavga ettik nişan günü kimseye çaktırmadık akşam oldu bize geldik son pozlar çekiliyor bizimki diyorki tamam çok yaklaşmayalım biz zaten kavgalıydık nişan var diye barıştık :)

biz tanıştık 2 ay sonra mobilya falan almaya başladık bi baktık tanışalı 3 ay olmuş biz nişanlıyız
zaman kısa olduğu için cicim aşkım dönemleri

bütün kavgalar düğüne 3-4 ay kala başladı

Kizlar bebegim cok huysuz emmiyor uyumuyor ek gida almiyor.ALLAH rizasi icin dua edin duzelsin

allahım şifasını versin inşallah gazı olabilirmi huysuzluğu ondan kaynaklanabilir birde hiç doktora götürdünüzmü belki bir ağrısı var çocuğun

Maşallah Allah çok çok mutlu etsin :) çok teşekkür ederim cvp verdiğiniz için
İnşallah hayırlıdır nasibimde o vardır :)

okudum cansucumm

çok mantıklı :) hele düğün günü ev hazırlığı falan o zamanlarda kesin kanlı bıçaklı olunur

çok mantıklı :) hele düğün günü ev hazırlığı falan o zamanlarda kesin kanlı bıçaklı olunur

ay allah korusun inşallah kimse olmasın

kv için ne hayaller kuruyodum bişeyi biyere koyardım o gider aksini yapın derdi sürekli bir yorum sürekli bi gerginlik en basiti eşim bıyıklı tamam mı düğün zamanı kesme tavuk gibi olursun böyle daha iyi dedim annesi o ne öyle damat dediğin sinek kaydı traş olur en son eşime annenlemi evleniyosun benimlemi hangimizin kararı önemli diye çığlık çığlığa bağırdığımı hatırlıyorum telefonda düğüne 3 gün kala

inanırım kesin öyledir çok güldüm Allahım senide güldürsün adam benim ister bıyıklı ister bıyıksız sanane aaa dimi ama

inanırım kesin öyledir çok güldüm Allahım senide güldürsün adam benim ister bıyıklı ister bıyıksız sanane aaa dimi ama

amin canım rabbim hepimizi güldürsün inşallah :)
ilerde bunları anlatıp gülüceksin derlerdi de inanmazdım
hakkaten şimdi anlatırken kopuyorum ama o zamanlar ayyy adım gergin melahate çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…