hanımlar gönüller bir olsun

Haftasonu da dahil okundu yazabilirsin not aldm okuyacagi. Allah kolaylk versn snvlrdada

Malik-ül Mülk: Her türlü mülkün ve varlığın sahibi. Günde Zikir Sayısı : 212 – Mal ve kazanca zarar gelmez. Ya Malikül Mülk ismini zikredenin mülkü çok olur. Fakirlikten kurtulur. Rütbe ve makamı yükselir. Kimseye muhtaç olmaz. Halk arasında sevilen, sayılan, aziz biri olur. Kalbinde şüphe ve vesvese olan Ya Malikül Mülk zikrine devam ederse kurtulur. Halvet ve riyazet halinde 40 gün, günde 8000 defa okuyan ve okuma esnasında tütsü yaparsa bu ismin hadimi ile görüşür.
100 TANEDE ESTAĞFİRULLAH ÇEKELİM İNŞALLAH...

212 Malik-ül Mülk pazar esması okundu.

Okudum hepsini allah kabul etsin

Rabbim bütün okunan duaları kabul eder inşallah sınavım normal geçti bugünde evdeyim temizlik faslı :) hepinize hayırlı pazarlar canlarım :)

Hanımlar perşembe günü dedemin 52si okunacak 70000 kelimei tevhid tamamlamaya çalışıyorum ne kadar çok kişinin ağzından çıkarsa o kadar sevabı fazla olurmuş hoca öyle söylemişti. Aklıma sizler geldiniz okumak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler sayfada karışıklığa sebep olmasın diye özel mesaj dedim yanlış anlaşılmasın lütfen hepinize hayırlı pazarlar

PAZARTESİ GÜNÜ ESMASI:
Zül-Celali vel İkram:
Celal, azamet, şeref, kemal ve ikram sahibi. Günde Zikir Sayısı : 1155 – işlerin kolaylığı için okunur. Ya Zülcelali Velikram ismini zikreden her isteğine kavuşur. İzzet ve şerefe nail olur. Duaları kabul olur. Vesveseden korunur. Dünya; okuyanın hizmetçisi olur.
1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih ---
8 Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 CuteMom ----
11 @selince3 ---
12 PembeLokum ---
13 G guzbahar ---
14 kubdef ----
15 H hmtsyma ----
16 betul8516 ----
17 K kalemero ----
18 @milad_tb ---

HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR :) BEN KENDİM İÇİN DÜN ÇOK GÜZEL BİR ŞEY YAPMAYA BAŞLADIM KURANIKERİMİ DAHA GÜZEL OKUMAK İÇİN TECVİD ÖĞRENMEYE BAŞLADIM İNŞALLAH BAŞARABİLİRİM ...

Son düzenleme:
ben cumartesi pazarı bu gün okudum ya zül celali vel ikrama başladım gün içinde biter inşallah

1155 defa okundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…