hanımlar gönüller bir olsun

Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

yaptım ikisini Allahtan hayırlı güzel bir evlilik istedim sizde amin diyin arkadaşlar

El-Afüvv 156
YA VELİYYÜ YA ALLAH 1000
LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN 200
YA-RAKİB 312

elhamdülillah hepsini okudum rabbim bu mübarek günde okumamıza vesile cansu arkadaşımdan razı olsun listede olup allah rızası için esmaül hüsna okuyan herkesin gönüllerindeki muratlarını hayırlısıyla nasip eylesin inşallah amin.

hepinizin cuması mübarek olsun hanımlar... rabbim okunan ezanlar yüzü suyu hürmetini dualarımız kabul etsin zikrimi aldım akşşam okuyacağım inşallah.. diğer zikirler içinde allah razı olsun...

hepinizin cuması mübarek olsun hanımlar... rabbim okunan ezanlar yüzü suyu hürmetini dualarımız kabul etsin zikrimi aldım akşşam okuyacağım inşallah.. diğer zikirler içinde allah razı olsun...
senden de Allah razı olsun canım dualarına içtenlikle amin diyorum bol bol zikir çekelim dua edelim ebedi hayat için kumbaramızı dolduralım inşallah

Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

yaptım ikisini Allahtan hayırlı güzel bir evlilik istedim sizde amin diyin arkadaşlar
Rabbim hayırlı eş nasip etsin canım benim amin inşallah

El-Afüvv 156
YA VELİYYÜ YA ALLAH 1000
LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN 200
YA-RAKİB 312

elhamdülillah hepsini okudum rabbim bu mübarek günde okumamıza vesile cansu arkadaşımdan razı olsun listede olup allah rızası için esmaül hüsna okuyan herkesin gönüllerindeki muratlarını hayırlısıyla nasip eylesin inşallah amin.
amin canım inşallah Rabbim senden de razı olsun ben sadece vesile olmak istedin siz okudunuz Rabbim kabul buyursun .
aslında her cuma eklesem daha iyi olur zamanla her cuma okuyor oluruz :)

El-Afüvv: affı çok olan, günahları mağfiret eden. Günde Zikir Sayısı : 156 – Rızık bolluğu Kalp huzuru için okunur. Ya Afüvv ismini zikreden kişi, iyi ahlak sahibi olur. Allah’ın mağfiretine nail olur, Allah’ın rızasını kazanan kullardan olur. Öfke anında 10 defa Ya Afüvv ismini zikredip ardından salatü selam okursa sakinleşir.
1 damla_22 damla_22 --- okundu
2 kitapseverim kitapseverim --- okundu
3 C cansu_tr --- okundu
4 eilenn eilenn --- okundu
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih --- okundu
8 Seriii Seriii --- okundu
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
11 @selince3 ---
12 PembeLokum PembeLokum ---okundu
13 @_Simurg_ ---- okundu
14 kubdef kubdef ----
15 H hmtsyma ----
16 betul8516 betul8516 ---- okundu
17 K kalemero ----okundu
18 @milad_tb ---

19 G guzbahar --- okundu
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah bugün içimden diğer esma ve duaları da eklemek geldi okumak isteyen olur diye . Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın , zorlaştırmasın . Hayırlı günler Hayırlı Cumalar...

Son düzenleme:
HAFTASONU ESMALARI:
Er-Rauf
: Çok merhametli, pek şefkatli.Günde Zikir Sayısı : 287 – Hiçbir varlıktan zarar görmez. Ya Rauf ismini zikredenin kalbinde şefkat, ruhunda letafet meydana gelir. İnsanlar arasında sevgi, saygı ve şefkat görür. Eşiyle arasında geçimsizlik ve uyuşmazlık olan her gün utarit saatinde 286 defa Ya Rauf ismini zikrederse; sorunlar ortadan kalkar, sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Malik-ül Mülk: Her türlü mülkün ve varlığın sahibi. Günde Zikir Sayısı : 212 – Mal ve kazanca zarar gelmez. Ya Malikül Mülk ismini zikredenin mülkü çok olur. Fakirlikten kurtulur. Rütbe ve makamı yükselir. Kimseye muhtaç olmaz. Halk arasında sevilen, sayılan, aziz biri olur. Kalbinde şüphe ve vesvese olan Ya Malikül Mülk zikrine devam ederse kurtulur. Halvet ve riyazet halinde 40 gün, günde 8000 defa okuyan ve okuma esnasında tütsü yaparsa bu ismin hadimi ile görüşür.
100 TANEDE ESTAĞFİRULLAH ÇEKELİM İNŞALLAH...

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr --- okundu
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih ---
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
11 @selince3 ---
12 PembeLokum PembeLokum ---
13 @_Simurg_ ----
14 kubdef kubdef ----
15 H hmtsyma ----
16 betul8516 betul8516 ----
17 K kalemero ----
18 @milad_tb ---

19 G guzbahar ---

DUA ARKADAŞLARIM HAFTASONU AÖF SINAVIM VAR OLURDA Bİ AKSİLİK OLUR GİREMEM DİYE ÖNCEDEN EKLEDİM ŞİMDİDEN HEPİNİZE HAYIRLI BOL DUALI HAFTASONLARI OLMASINI DİLİYORUM

Bugünün ve hafta sonu olan esmalari da bugunden okuyorum canım

X