hanımlar gönüller bir olsun

cnm inşallah ümitlenemiyorum 2 ay üst üste kmyasal atlattım.yani adete yakın tutunamadı bebeklerm adetle söktüm :KK43:
Bende onu diyecektim çünkü ben de gecen ay kimyasal yaşadım bütün hamilelik belortilerini yaşadım silik çıktı testim adete 1 gün kala yapmıştım saģlıkocağında doktor 2 gun gećmesine ragmen test yapmadı yapsaydı ne olduğu kanda çıkacaktı sonra 6 gün geçti 7.gün regl oldum çok üzücüydü..

Bariz görünüyor canım ya Allahım insallah dualarinı kabul eder hamilesin ama bekleme kan ver doktora da 10 gün gecti regl de 9 gün var dersen yapmayabilir eğer öyleyse kanda kesin çıkar
eşime sözüm var bu ay kendimi üzmeyeceğm adeti bekleyeceğm diye.gzli yapmam lzm anca.onu da salı testi tekrarlayayım.snra size paylaşrm test yap dersenz yaparm artk çarşamba

Bende onu diyecektim çünkü ben de gecen ay kimyasal yaşadım bütün hamilelik belortilerini yaşadım silik çıktı testim adete 1 gün kala yapmıştım saģlıkocağında doktor 2 gun gećmesine ragmen test yapmadı yapsaydı ne olduğu kanda çıkacaktı sonra 6 gün geçti 7.gün regl oldum çok üzücüydü..
ben kmyasal atlattğmda bbu kadar baris belirtiler yaşamadm hayatm.bu ay çok takmadm da aslında ablam da test varmş hadi bi yap dedi de yaptm

Ben o ay 100 tl test parası verdim ondan sonra yine regl oldum en son ayın 10 unda aralığın. Bugün de yumurtlams günüm ssbah ateßim çok yuksekti akintımda var ama ailemin yanına geldik eşimle bu ay da kaçırdık galiba yarın dönüyoruz. Ben tovbe ettim test almamaya.

Ben o ay 100 tl test parası verdim ondan sonra yine regl oldum en son ayın 10 unda aralığın. Bugün de yumurtlams günüm ssbah ateßim çok yuksekti akintımda var ama ailemin yanına geldik eşimle bu ay da kaçırdık galiba yarın dönüyoruz. Ben tovbe ettim test almamaya.
bnde almayacaktm ama ablamda boş boş duruomş dedm ziyan olmasn :KK70:

14.12.2014 pazar -El Latif (129)
15.12.2014 pazartesi -Es Semi. (180)
16.12.2014 salı -Er Rahman. (298)
17.12.2014 çarşamba -ya Allah (66)
18.12.2014 perşembe- 1 fatiha & ya şafi (422)
19.12.2014 cuma- el Varis (707)
ümrancım sen ve senn gibi hafta sonu giremeyecekler için haftasonu zikirlerimiz
20.12.2014 cumartesi zikirimiz
El-Kuddûs (170)
Maddî ve manevî her türlü temizlik, kalp temizliği, ruhî hastalıklardan iyileşmek.
21.12.2014 pzar
El-Hâlık (731) İşlerde üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak, başarılı olmak.

EL Varis (707)
El Kuddus (170)
El Halık (731)okudum.
Allah kabul etsin...

Kızlar iyi gecelerrrr :) bugun evimizde yılbası yemeği vardı kırk kisi geldi o kadar yorulduk ki... Ancak simdi girebiliyorum... Inanılmaz yoruldum ama okuyup oyle yatacağım buradaki bütün konularda arkadaslarımızın iyi haberler aldığını okudukça insan daha da bir istekle ve içten dua ediyor :) @tkglcn canım mesajları okudum cok sevindim ben pek anlamam bu işlerden ama arkadaslar hamilesin diyorsa vardır bir bildikleri :) insallah duaların kabul olur da hamilesindir benim de içimden oyle gecti nedense insallah yeni yıla mutlu girersin kendine cooookkkkk dikkat et cok sevindim cnm yaa :KK68::nazar::anneadayı::emir_bebek::KK54::rolleyes::KK9::KK31::KK71::KK73:

Kızlar iyi gecelerrrr :) bugun evimizde yılbası yemeği vardı kırk kisi geldi o kadar yorulduk ki... Ancak simdi girebiliyorum... Inanılmaz yoruldum ama okuyup oyle yatacağım buradaki bütün konularda arkadaslarımızın iyi haberler aldığını okudukça insan daha da bir istekle ve içten dua ediyor :) @tkglcn canım mesajları okudum cok sevindim ben pek anlamam bu işlerden ama arkadaslar hamilesin diyorsa vardır bir bildikleri :) insallah duaların kabul olur da hamilesindir benim de içimden oyle gecti nedense insallah yeni yıla mutlu girersin kendine cooookkkkk dikkat et cok sevindim cnm yaa :KK68::nazar::anneadayı::emir_bebek::KK54::rolleyes::KK9::KK31::KK71::KK73:
çok tşk ederim bitanem inşallah hepimz yeni yıla dilekleri kabul bulmuş olarak grerz

Ya Halık okudum, rabbim kabul etsin.

Iyi pazarlar kızlar :KK36: Listemizin son hali bu

14.12.2014 pazar -El Latif (129)
15.12.2014 pazartesi -Es Semi. (180)
16.12.2014 salı -Er Rahman. (298)
17.12.2014 çarşamba -ya Allah (66)
18.12.2014 perşembe- 1 fatiha & ya şafi (422)

19.12.2014 cuma- el Varis (707)
20.12.2014 cumartesi- El-Kuddûs (170)
21.12.2014 pazar- El-Hâlık (731)

tkglcn
umutsuzcuk
retvelvedcake
narin333
fatma3410
littlebirdie
laz4life
nazah
snowyy