hanımlar gönüller bir olsun

Cuma günü zikiri
El varis olarak belirlenmiştir o zaman
kişi başına zikir adeti (707)
bu mübarek günde dualarımız kabul bulur inşallah.rabbim bizi kapısında boynu bükük bırakmaz Allah kabul etsin hanımlar.

Ben çok istiyorum hayırlı evladım olsun kendim için ve isteyenle riçin bu öğlen namazından sonra başlıyorum:)

Ben çok istiyorum hayırlı evladım olsun kendim için ve isteyenle riçin bu öğlen namazından sonra başlıyorum:)
Allah kabul etsin bitanem şimdiden.brnde çok istiyorum inşallah olur :)

19.12.2014....el-varis 707 adet..
Hayırlı sağlıklı evlatlar için. .

Listemiz

tkglcn
umutsuzcuk
retvelvedcake
umutluşirin
narin333
whiterose55
fatma3410
littlebirdie
laz4life
nazah
secido
snowyy
umran__63
asabirella
umutluşirin
whiterose55
littlebirdie
secido

Canımm cok tesekkur ederim liste icin. Bırkac kısı vardı lısteden çıkaracağımız onları da aksam çıkarırız. Hem de okuyanlar okumayanlar lısteyı de guncellerız.

Kızlar bu gece bol bol dua edelım... Yarın cok sukur evdeyım cok mutluyum Kur'an hatmine devam edecegım ıkı haftadır kopmustum. En sevdıgım gun cuma:) Bu gece lıstemızdekıler ıcın de Yasın okuyacagım insallah... Hepinizin dilekleri duaları icin. Hayırlı es, hayırlı evlat, bereketlı ve hayırlı kazanç...

Canımm cok tesekkur ederim liste icin. Bırkac kısı vardı lısteden çıkaracağımız onları da aksam çıkarırız. Hem de okuyanlar okumayanlar lısteyı de guncellerız.
akşam düzenlerken çıkarılacakları çıkartırsın hayatım.aktif olanlar kalınca takibimz daha kolay olacaktr.opuldun

Ben fatiha ve ya safi okudum, Allah kabul etsin.

Evlat isteyenlere rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah.

Ben el varis yerine ya varis dedim birsey olur mu?

Allah kabul etsin canım inşallah hepimizin duaları kabul olur.

Yarın ne çekiyoruz hanimlar..
ben her cuma bebeğim olsun diye 1000kere 'Ya Evvel' okuyorum .. Rabbim niyetimize göre versin inşallah..

14.12.2014 pazar -El Latif (129)
15.12.2014 pazartesi -Es Semi. (180)
16.12.2014 salı -Er Rahman. (298)
17.12.2014 çarşamba -ya Allah (66)
18.12.2014 perşembe- 1 fatiha & ya şafi (422) @ecetuba84 ün yeğeni icin

19.12.2014 cuma- el Varis (707)

Listemiz

tkglcn
umutsuzcuk
retvelvedcake
narin333
fatma3410
laz4life
nazah
snowyy
umran__63
asabirella
kelebekk47

66 ya Allah ve 1 Fatiha 422 ya Şafi ancak okuyabildim.beni de tekrar listeye eklermisin canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…