Makyaj Ürünleri hanımlar gelin kozmetik diyetine girelim :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
donutu kurtarmak için el ele :lepi: sempatiksalakcinni
donutum 3e düşürmende bişey daha da azalır kontrolü eline alırsın :lepi:

oyle tabı ya,bende oyle dusunuyordum.cafelatte sagolsun moralımı bozuor ama

senağlama
senağlama

oyle tabı ya,bende oyle dusunuyordum.cafelatte sagolsun moralımı bozuor ama

senağlama
senağlama

oyyyyy kıyamam ben sana :teselli:

günde 3 ürün alıyosan ayda 90 ürün eder:1shok:

senin kadar olmasa eskiden her bulduğumu gördüğümü alıyodum. Kullanmıyodumda kalıyolardı öööle bende eskilerimin çoğunu dağıttım, sattımsositososito

şimdi yerine kaliteli ürünler alıyorum ama az az. Hemde aldıklarımı kullanıyorum kullandıkça eksiklerimi farkedip gerçekten yoksa alıyorum

sende zamanla aşarsın bebekim bunlarıopuyorumnanaktan en olmadı çaır bizi evine nein varsa aşıralım aklinialirimsmile:kedi:

eskiden alıyodum ama sürmüyodum kaydirigubbakcemile3 artık ööle yapmıyorum bebekim far resimde ööle duruyo ama ıslak sürsem nası olur diye denemeler yaparken farın canı çıktı kaydirigubbakcemile3 şimdik bi palet alıyım diyorum lipstickim yeterince var bide concealer felan alsam tamamdır kaydirigubbakcemile2

diyetimi su anda monica nin rujunu alarak bozdum.ama bozmadım bugun yıne uc urun aldım :))))

Maaşım 3/1'ni bu ay kozmetiğe yatırınca , eksiye düşmek zorunda kaldım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

3 haftadır bişe almıyom
anneler günü indirimini es geçtim
benimki biraz mecburiyetten zira bu gereksiz harcamalarım beni çok kötü sıkıntıya soktu ..
ucuzda almam kolay kolay ..
tek kozmetik değil kıyafette alırım bi sürü
bi tükkan aççak kadar ayakkabım var mesela ..
o yüzden hem maddiyatımı düzeltmek hemde tüketim insanı olmamak adına olan bir şeyin çeşidini almayacağım ..
bittikçe ve gerektikçe ..

önceden makyaj yapmazdım, tek ayakkabıyla yılı bitirirdim ne mutluydum ya

makyaj yapmadann ben de maddi açıdan mutluydumm ne kalem derdi vardı ,ne hayalimdeki rimeli bulma derdii
bişey değill o kadar rimel aldım,barii tamam budur diyeceğim bi rimelim olsaydı

makyaj yapmadann ben de maddi açıdan mutluydumm ne kalem derdi vardı ,ne hayalimdeki rimeli bulma derdii
bişey değill o kadar rimel aldım,barii tamam budur diyeceğim bi rimelim olsaydı

tamam budur diyeceğim hiçbir ürün olacağını sanmıyorum
sadece çok memnunum derim herhalde zira egom mükemmel işliyor ..
en pahalı veya en düzgün ürüne bile bir süre sonra bahane bulabiliyorum ..
yenisini almak için bahaneler bunlar eyvahedigeldismile
elimdekiler bitsin istiyorum yavaş yavaş ..
çok çeşitten sıkıldım ..
mafoldumben

bugunku uc hakkımı kullandım,valla baska bırsey almadım ama yaa

ama aldım valla,yalanmı soyleyeyım sımdı..
yarından ıtıbareb ıkıye cekıcez alımları

anam bi de ben kendimi abarttım diye düşünüyodum en son elfin ve cheepsmellsin sitesini talan edince annem bi durdurdu beni sağolsun seneye kadar makyaj malzemesi almak yok dedi parfümüde anca 3 ay sonra alcakmışım böhüüüü....:gitme:donutcım geçmiş olsun sen tedavi görüyorum diyince aklıma bir alışverişkoliğin itirafları diye bi film geldi cnm izlememişsen tavsiye ederim çok eğlenceli bi film...guclubacismile

canlar bende kıyafet ve çanta konusunda doyumsuzum :asigim: kozmetikte öyle degilim aldığım ürünü ortalama en fazla 6 ay civarını kullanırım maskarada 2 ay =) sonrasında çöpe gider taze olmağına inandıgım hiçbir ürünü kullanmama dikkat ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…