Makyaj Ürünleri hanımlar gelin kozmetik diyetine girelim :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

petite

luzumsuzisleruzmani
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
506
0
herkese iyi pazarlar,
ben kendimi birşey almaya başlayınca durduramayanlar kategorisine koyuyorum,bu kozmetik için de geçerli.
Aranızda benim gibi lazım olmasa da birçok kozmetik ürünü alan ,aldıkça almak isteyenler vardır eminim :) bir rujun aynı renginden olsa da farklı bir markadan ,ya da hazır indirim varken bir alıp deneyeyim diyerek kozmetik alışverişi giderek genişler.

Bence burada kendimize bir sınırlama getirebiliriz.Hem böylece yenilerden fırsat bulamayan eskileri kullanmış olur,hem de tasarruf etmiş oluruz.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz hanımlar?

'son zamanlarda çok açıldım,bir süre temel ve alınması gerekenlerden başka bir şey almayacağım' diyenlerden misiniz ,
yoksa
'yok canımm,ben kozmetik alışverişinde kendimi kısıtlayamam' diyenlerden mi?

Hali hazırda böyle bir diyet ve kısıtlama içerisinde olanlar da nasıl başardıklarını anlatırlarsa hem bana ,hem de diğer alışveriş tutkunlarına örnek olurlar :)

Cevaplarınızı ve hedeflerinizi bekliyorum,
öpüldünüzz :) opuyorumnanaktan

Bu topik rağbet görmez ben saa diyimkaydirigubbakcemile3

Ne zaman bundan sonra bişi almak yom desem kendime sonuç daha beter oluyor:eek:

bende bu diyete girmeliyim :umursamaz:
temel seylerden baska bişey almicam yeterince var işimi görüyor işte :umursamaz:

petite mesela ben gecen kıpkırmızı bi ruj gördüm tam elimi uzatıyordum ki
dedim dur kaç tane kırmızı rujun var otur oturdugun yerde dedim uzaklastım standtan :mymeka: sempatiksalakcinni

bende bu diyete girmeliyim :umursamaz:
temel seylerden baska bişey almicam yeterince var işimi görüyor işte :umursamaz:

petite mesela ben gecen kıpkırmızı bi ruj gördüm tam elimi uzatıyordum ki
dedim dur kaç tane kırmızı rujun var otur oturdugun yerde dedim uzaklastım standtan :mymeka: sempatiksalakcinni

Vaauuvv kanka tebrik ve taktir ettimsempatiksalakcinni
Ben kozmetik reyonlarına yaklaştım mı(gerci hep oralardayımaklinialirimsmile) sanki benim bir iğnem bile yokmuş, onlar da sebilmiş gibi anlık bilinç kaybıyla hiç de aklımda olmayan şeyleri alıyorum. Çok değil kasadan ödemeyi yapıp ayrıldıktan 2 dakka sonra aklım başıma geliyorlaelaelaelaelae ve sonra yine aynı replikler tamam abarttım ama bu son daha da alcak bişi kalmadı delikafadulden
Allah akıl fikir versin ne diyim:nazar:

islandım ben artık dur diyorum kendime
zira alacak cok seyim var yaz geliiii :nazar:

islandım ben artık dur diyorum kendime
zira alacak cok seyim var yaz geliiii :nazar:

İhtiyaç bitmiyor ki Akitim:nazar:
Bana da bu ara deli para lazım kpss, mezuniyet, ayakkabısı, çantası, elbisesi takısı, tokası, ıvırı zıvırı......liste uzar gider:sinifsinif:

akitracım iyi yapmışsınn,bi yerde dur demek lazımm :KK70: sonra insan kendine yavaş yavaş hakim olmaya başlıyo :KK70::KK70:

island,ihtiyaçlar bitmiyo gerçektenn o yüzdenn nerden kar edersen yararıı var :):)
bana da artıkk baya para lazımm.. ders notlarıı bilee yetiyo tek başınaa:KK70:

petite aynen canım yaa :)
islandım senin is baya zor mavişim :nazar:

heheheh kızlar ben size dur derimmm merak etmeyin bende de ihtiyacım olmayan şeyi alamama hastalığı var almak istiom ama alamıom henüz lazım diil diee oysa bi srü şey almak istiorum hele çok pahalıysaaaaaa hiiçç yaklaşmıom heheh

heheheh kızlar ben size dur derimmm merak etmeyin bende de ihtiyacım olmayan şeyi alamama hastalığı var almak istiom ama alamıom henüz lazım diil diee oysa bi srü şey almak istiorum hele çok pahalıysaaaaaa hiiçç yaklaşmıom heheh

iyi bi hastalıkkmış yalnız bu :KK70::KK70:
bize durun dicek biri lazım zaten ,özellikle indirimlerdee :kedi:

Hayalimdeki insanboshayallersmilekaydirigubbakcemile3
Maşallah diyorum sana aman bizimle fazla takılma canım seni de kendimize benzetmeyelimsempatiksalakcinni

günaydın kızlar
valla bendede alışveriş mankayklığı var ama giyim konusunda haftasonu yeni spor ayakkbı aldım tigerlar indirimdeydi dayanamadım meselaaa :) gerçi alırım diodum ammmaaa cmrt içn diil soraaa :)))
makyaj malzemelerine çok para veremiom ben yazık günah diom hehehe siz bişi almaadan buraya uğrayın ben sizi durdururummm :)))

ben alısverıskolıgım ve tedavı goruorum.gunde uc urunden fazla sey almam yasak...

kızlarr bişi almadan önce magrentaya sorun acaip caydırıo kendileri kaydirigubbakcemile

farım az diorum bu kız bana far billem aldırmıo:sinifsinif:

ben alısverıskolıgım ve tedavı goruorum.gunde uc urunden fazla sey almam yasak...

bebeğim bu topic seni aşar sen burda barınamazsın direk makkaj topicine git sen kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

donutcum burdan dışarı çıkma biz seni tedavi ederiz o parayıda harcamamış olursun ilk başta o makyaj malzemeleri aldığın yerlerden uzak yerden geçmeye başlaaa yakın oldukça alası gelio insanın benim işimin etrafında da evimin etrafında da yok mesela lazımken bilee zor alıom flormar falan var evime yakın gitsemde çok bişi olmuo o zaman hehe
kızlarr bişi almadan önce magrentaya sorun acaip caydırıo kendileri kaydirigubbakcemile

bebeğim bu topic seni aşar sen burda barınamazsın direk makkaj topicine git sen kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

lattecim sen pek far kullanmıosun canım benim o flormardan aldığın kahve tonlarındaki far hala yepyeni daha ne farı alcan hehehe :) ben bile hergün gri far kullandığım halde bitmio yaa ama yeni farlar alıcam marka araştırıom elimdeki çakmaları satıyım diom alan olursa hehe :)boshayallersmile

donut,canımm özele mi girer bilmem amaa alışveriştee kredi kartı kullanıyosann bu da bi etken olabilir,nakitle alışveriş yapsan belkii biraz azaltırsın cnımm :)
ben kendimde bunu deneyince işe yaramıştı da :KK70:
bide sen de söylemişsin mesela dior aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koyuyo diye,bence yenilerini bekle,eskilerinin tadını çıkarr :)

ama nasıl yaaaaaaaaa :1no2:

donutcum burdan dışarı çıkma biz seni tedavi ederiz o parayıda harcamamış olursun ilk başta o makyaj malzemeleri aldığın yerlerden uzak yerden geçmeye başlaaa yakın oldukça alası gelio insanın benim işimin etrafında da evimin etrafında da yok mesela lazımken bilee zor alıom flormar falan var evime yakın gitsemde çok bişi olmuo o zaman hehe

lattecim sen pek far kullanmıosun canım benim o flormardan aldığın kahve tonlarındaki far hala yepyeni daha ne farı alcan hehehe :) ben bile hergün gri far kullandığım halde bitmio yaa ama yeni farlar alıcam marka araştırıom elimdeki çakmaları satıyım diom alan olursa hehe :)boshayallersmile

sempatiksalakcinni

donut,canımm özele mi girer bilmem amaa alışveriştee kredi kartı kullanıyosann bu da bi etken olabilir,nakitle alışveriş yapsan belkii biraz azaltırsın cnımm :)
ben kendimde bunu deneyince işe yaramıştı da :KK70:
bide sen de söylemişsin mesela dior aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koyuyo diye,bence yenilerini bekle,eskilerinin tadını çıkarr :)

canım lımıtlerını dusurdum,gunde ucten fazlaya cıkmıorum.onuda basardım.sanırım sırayla olursa yapabılecegım

X