Hanımlar, Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızda neyi değiştirmek istersiniz(

• Mutlu olmak isterim

OY: 78 67,8%
  • Sağlığımı geri kazanmak isterim

OY: 18 15,7%
  • Çok para kazanmak isterim

OY: 37 32,2%
  • Kazançlı bir iş isterim

OY: 22 19,1%
  • Fazla kilolarımdan kurtulmak isterim

OY: 25 21,7%

• Ankete Katılan
    115
Ben son 2 senedir kendimi cok mutsuz hissediyorum. Herseyin olumsuz tarafindan bakiyorum olaylara.diyorum mutluyum desem kendimi kandirmis olmayacdm mi. bide olumlu düsünmeyw calisiyorum mesela esimle problemlerim var eskisi gibi olmak istiyorum beni sevmesini tekrar olumlu düsüneyim diyorum sonra diyorum nasil eskisi gibi olsunki hersey nasil sevsinki eskisi gibi diyorim basliyorum olumsuz seyleei düspnmeye bana öneriniz nedir arladslar. Lütfen cok karisik seyler söylemeyin.

Ya vedud esmasini çekin gönülleri fetheden rabbimin izniyle herşeyin güzel olacağını biliyorum deyin
Güzel Allahim yardımcımız olsun hepimizin

Merhaba arkadaşım, blogumda kitap tavsiyeleri ile ilgili bir yazım da mevcut. Yazdıklarımı beğendiysen blogumdaki kişisel gelişim ve çekim yasası katerogileri altındaki yazıları dikkatle okumanı tavsiye ederim. Bloguma abone olursan yeni yazdığım yazılar olduğunda mailine bilgilendirme ve yazı linki gelir. Hoşçakal

Evet şimdi oldu sanırım

Canım alıntı yapmayı unutmuşum. Cevabımı görebilmen için cevabımla birliktw alıntıladım

Enteresan .demek allah iyi dilekte bulubmazsak ;o devasa cekim yasasi devreye girecek ve Allah'in gucunu sollayip bize kotu seyler yasatacak .ama cekim yasasi -varsa tabii- yaraticisindan bile ustun olacak. Yasim 30 bugune kadar Allah'in bana soyle dua edin soyle isteyin yoksa kabul etmem dedigine dair dini bi yaziya rastlamadim. Cok mu cahilim acep? Bu konuyu en kisa surede dini bi alime danisicam kafami bulandirdin cunku.bu biir. İkincisine gelelim.

Cozum bulamadiginiz sorunlari gormezden gelmek de ne dwmwk oluyor. O zaman her zora duatugumuzde ammaaab cozumu yok zaten deyip hayati siradanlastiralim. Kolaya kacalim. Sorun ,aci uzuntu dedgimiz seyler bizi olgunlastirir.hayata karsi daha guclu olmamizi saglar ki bu da hayatta kalmamiz icin onemlibi degerdir.kim.ister 50 yasina gelip 10 yasinda cocuk safliginda yasamayi. İsteyen de buyursun yasasin gorsun basina neler gelecek.acilardan kacmak bizi mutlu etmez acilarin ustesinden gelmek huzur verir.kendimize olan guvenimiz artar.ustesinde. gelemiyorsak dahi savasmisizdir mucadele vermisizdir.sirf onun icin bile aciyi yasamak guzel sey.kendimizle gurur duyariz korkak olmadigmiz icin.ha tabii insan her sorunun ustesinden gelemez.orda da Allah'a dua edersin sirtini ona dayarsin.manevi guc.allah korusun en yakinim.oldu.caresi yok.eee napicam.depresyona da girdim.olumlu dua edem yoksa haaasaaa cekim yasasi carpar deyip aci icinde kivranirken olumlu dua edem diye mi ugrascam.allah askina insanim ben ya.aci da cekicim gulmekten de gebercem.

Yazdiklarinizda kafama takilan cok sey var.ikide bi reklaminizi yapiyosunuz.madem cekim.yasasi ustasisiniz bi pozitif olumlama duasi edin de reklam yapmaya ihtiyac duymadan dunyada nam salin.oyle ya siz de insansiniz.nefsiniz ac biseyler istiyo.

Son zamanlarda aşırı merak duyduğum konular,bununla ilgili bire bir irtibata geçe bileceyim biri var mı? Evren işini çözdüm sayılır ama bazı sorularım olucak

Devamı ol ucak mi bu topigin acaba ? Dün gece tesadüfen bir sayfada karşılaştım ve arastirdigimda burda buldum kendimi.Ve ilk iş sabahima güzel başlamak oldu.Devamını bekliyorum

merhaba tarantula9812739 bende çekim yasasına inanırım her gece yatmadan önce istedigim birşeyi düşünürdüm ve sonradan gerçekleşti. peki kendimi nasıl geliştiririm kilo verme konusunda çekim yasasını kullanarak ve birtakım önlemler alarak başlamak isterim yardımcı olur musunuz?

merhaba tarantula9812739 ben çekim gücüne inanan biriyim bunun sayesinde başardım bazı şeyleri ama kilo konusunda nasıl yapacagım bilemedim tabi kilo vermek için kendimce önlemlerde almaya başladım tabi o ayrı :) kariyer ve aşk hayatımla ilgili birşeyler yapmak isterim

Merhaba.bende merak ediyorum butur konulari ama hic uygulamaya gelemedim.parasal yonden sıkıntılı bidonemden geciyoruz esimle umarim bukonuda nasil dusunmem gerektigiyle ilgili banada fikirler verirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…