Hanımlar, Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızda neyi değiştirmek istersiniz(

• Mutlu olmak isterim

OY: 78 67,8%
  • Sağlığımı geri kazanmak isterim

OY: 18 15,7%
  • Çok para kazanmak isterim

OY: 37 32,2%
  • Kazançlı bir iş isterim

OY: 22 19,1%
  • Fazla kilolarımdan kurtulmak isterim

OY: 25 21,7%

• Ankete Katılan
    115
Çekim yasasi yok.Allahin yasasi var..
Hoşgeldiniz, Allah'ın yarattığı ve faydalanmamız için bizlere ipuçlarıyla verdiği bir yasadır evet. Niyet der Allah bize, niyetlerinizi temiz tutun diye emreder ve biz de bunun için çabalıyoruz. Bizimle aynı düşüncede olduğunuz için teşekkür ediyoruz. İyi ki buradasınız

Ya ben eski beni cok ozledim...
ozumden uzaklastim gibi...
sanki karsimda ve ona ulasamiyorum...
Canım merhaba. Sen şimdi zaten her şeyi özleme eğilimindesin. Dört hamilelik, üç doğum ve bıcırık üç evlat sonrası, hayatımın en zor dönemlerinin hamileliklerim olduğunu söyleyebilirim. Biraz daha sabır. Az kalmış zaten. Lohusalığın da bittikten sonra eski sen'e kavuşacaksın zaten. Canım benim ya. Vallahi sarılasım geldi sana :) Öpüyorum

Aslinda bakarsan hamilelik bir nebze iyi geldi diyebilirim
Bir yere ait hissetme dugum bir nebze sabitlendi
normalde 4yildir boyleyim...nasil desem...koklerinden koparilmis gibi...

Yeni fark ettim mesajinizi alinti olmayinca :)
Soyle soyliyeyim...sebebini biliyorum boyle olmamin
ama atlatamiyorum...copk kutusuna atip toparlansam da misal 1ay sonra yine aklima geliyor...
Canım sana şunu söyleyeyim. Benim burada yapmaya çalıştığım şey de işte tam da senin durumunda olan hepimiz için. Yalnız değilsin bir kere bunu bil. Tüm insanların zaman zaman depreşen küçük ya da büyük sıkıntıları vardır. Ben şimdi burada mutluğu yaymaya çalışan olarak sıfır sıkıntıya mı sahibim. Tabii ki hayır. Dünyaya düşmüş yeşil yaratık formatında dolaşıyorum :) Burada yapmaya çalıştığımız ne biliyor musun? İşte o bir ay sonra tekrar gelen ve seni tekrar alt üst eden şey seni esir almadan önce, onu uzaklaştırmayı başarmak. Yani olumsuz duygular daha gelmeye başlar başlamaz, tamamen bilinçli olarak, kendimizi buna zorlayarak, onları derhal uzaklaştırıp yerine olumlu duygular koymak. Sorununun be olduğu inan hiç önemli değil. Bu yöntemlerle yoktan varolan insanlar biliyorum. Tek önemli olan şey, sorunun sende yarattığı kötü hisleri bi anda değiştirebilmek. Bunun için çabalıyoruz. Eğer sen de bunu denemek istiyorsan lütfen sabah egzersizlerimizle başla.
www.terstenglob.com adresine git ve oradan Güne Güzel Başlayın, Çekim Yasası Size Çalışsın başlıklı yazıyı oku. Yardıma ihtiyaç duyarsan bana yaz. Öpüyorum

Tesekkur ederim...
Hepsini incelicem...
birde ben tibet yogasi yapiyordum hamilelikten once
ve gunde 1tatli kasigi corek otu cigniyordum ...
gercekten ruhsal olarak iyi geliyordu sonra hamilelikten dolayi birakmak zorunda kaldim...
tabii dogumdan sonra hepsine devam :)
Ama iste dedigim gibi arada o gelen koklerden koparilmislik
kimsesizlik duygusu insani cok kotu hissettiriyor....cok acayip bisey yani...

boyle uyaniyoruz oğlumla sonra alt değiştirme giyinme ve mama faslı başlıyor sonra bir bakiyorum gece olmuş yatakta bayilmisim yorgunluktan. Ama benim asil derdim iltihap sonrası calismayan troid bezim.

Merhaba arkadaşım. Mesajını yeni fark ettim. Maalesef insanların genel yanılgısıdır bu, bilinçaltı burada topiclerle temizlenecek bir alan değildir. O sizin bahsettiğiniz bilinç düzeyinde şartlandırmadır. Tabii ki mutluluğa giden her yol mübahtır :) Sizleri de mutluluk çabanızdan dolayı tebrik ediyorum ve yaymaya çalıştığınız için teşekkür ediyorum

Merhabalar tüm mesajları okuyamadımnkusura bakmayın.Ben çekim yasasına inananlardanım.İki ay çok verimli devam ettim ilk başlarda zordu ama bir nedene bağlı olmadan mutlu olmak paja biçilemez.Ne olduysa 1 ocak sabahı oldu bütün pozitif duygularım gitti,ne kadar negatif duygu var hepsi geldi ve ardından zincirleme kötü gitmeye başladı herşey ben durduramıyorum.Tekrar düzene giemek içinde yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba Deniz, yıl geçişi, buna bağlı insanlarun enerjilerindeki değişim, beklentiler, hayal kırıklıkları. Bir düşünsene neredeyse bir dünya dolusu insanda enerji dalgalanmalarının olduğu bir dönem. Tuhaf bir durum yaşamıyorsun. Tek yapman gereken şimdi kalkıp saçma sapan da olsa, etrafındakiler sana deliymişsin gibi de baksa, kendin de saçmaladığını düşünsen, hemen üzerindeki enerji alanını değiştirmek. Bu mesajı okur okumaz kalk harekete geç. Ben de senin gibiydim bugün ve çareyi alaaddinin cini olup çocukları eğlendirmekte buldum. Hem eğlendik hem çocuklar evrene isteklerini iletmiş oldular. Şimdi gayet iyiyim. Bu bir örnek tabii. Ne istiyorsan onu yap. Yeter ki daha derinleşmeden bu alanın dışına çık ve bana yaz. Başarırsan müjdelemek için, başaramazsan biraz daha yardım için bana yaz. Öpüyorum. İyi şeyler hissettim seninle ilgili çok kolay atlatacaksın.

boyle uyaniyoruz oğlumla sonra alt değiştirme giyinme ve mama faslı başlıyor sonra bir bakiyorum gece olmuş yatakta bayilmisim yorgunluktan. Ama benim asil derdim iltihap sonrası calismayan troid bezim.
Canım bugünden sonra böyle bir derdin yok tamam mı. İyileşmek istiyorsan, iyileşmeye çalışmamalısın. İyileşmek kelimesini çıkar hayatından. İyisin sen. İyisin hiçbir şeyin yok. Seni etkileyen tüm sorunlar çözüldü. Bundan sonra tiroid bezinle ilgili sorunun olduğunu ne düşün ne söyle. Bugünden itibaren çok iyiyim demeye başlamalısın. Şu yazıyı oku mutlaka;

http://www.terstenglob.com/2015/10/cekim-yasasi-7-adimda-saglik/

Ve lütfen bana dönüş yap. Bırak doktorlar işini yapsın. Sen sadece iyi olduğunu düşün. Senden güzel haberler bekliyorum. Öpüyorum

Bilmukabele.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…