HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 261.926

KALAN:14.750

HEDEFLENEN SAYI 276.676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 264.676

KALAN:12.000

HEDEFLENEN SAYI 276.676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 268.676

KALAN:8.000

HEDEFLENEN SAYI 276.676

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekuresmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEMİNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

iyi aksamlar siteye bi kac gündür giremedigim ic in mesaji yeni gördüm okuyup bildirim yapacagim insallah

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 273.676

KALAN: 3.000

HEDEFLENEN SAYI 276.676

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekuresmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEMİNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

Öptum,kokladm,dokundum saçlarına ellerine yüzüne, sonra cktm odabin kapısına hickira hıçkıra ağladım.ne rahatladm anlatamam. Her yerinde iğneler,ameliyat kesikleri,ama çok şükür çıktı ya y.bakmdan.asıl maraton şimdi başlıyor, bj AKSİLİK yaşanmaması çok çok iyi bakılması lazım. Dr lar ameliyatla ilgili bi komplikasyon gelişmezse iyiye gidiyor diyorlar.aynı zamanda kesinlikle enfeksiyon kapmamasi gerekli yoksa durumu çok zorlaşır dediler.eşek sipasi çıktı ya biz ona çok iyi bakarz :)

Vuhuuu... Maşallah diyelimmm hanımlar yavru kus çıkmış yogun bakimdan. Ay ne sevindim anlatamam bitti sayilir esmasi da cok.sükurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…