Hanımcı Erkek Olmada Kadının Rolü

saçma bir cümle kullanmıyorum. benzeri durumları anlatıyorum.
Ben de sana diyorum ki eşinin seni savunması için yılan dilli olmana veya kötü biri olmana gerek yok erkeklerin geneli evliliğin ilk yıllarında eşinin ağzına bakmaz eşini ailesinin yanında savunmaz savunan erkek de nadirdir.

sınır çizmeye çalışıyorum zaten de. eşimin benim arkamda durmasını isterim, sessiz kalmasını istemem. çevremdeki birkaç örneği var aslında.

farklı yollar deniyorum şimdi. yumuşak yollu düşüncelerimi söyledim. pek randıman alamadım. bazı konularda sert olmakta evililiğin gidişatını olumsuz etkileyebilir gibi

Kocan sessiz ise arkada duymayıp karışmam derse fesat gelin olur dışlanırsın

Ay her türlü fitne fücuru kabul edip karısının ağzına bakandan adam olurmu allasen.

İyi de bu dediğiniz tek taraflı olmaz ki.esinizin de biraz uyumlu düşünceli biri olması gerekir.bwnce esine saygı duyan seven erkekler karısının arkasında duruyor.
Sadece kadının yaptığı birsey olamaz.
Su bir gerçek bazı kadınlar daha kurnaz erkeğini çoğu konuda önde tutuyor veriyor gazı.gazi alan erkekte bazı konularda esniyor sanırım.

bunun icin kocayi duzgun secmen gerekirdi. bilmiyor muydun esinin ailesinin yaninda nasil oldugunu, senden ne bekledigini? hic nisanlilik sureci vs yasamadan mi evlendiniz?
insanlae degismez kolay kolay

Kaynanama sorsak olurdu ama maalesef soramayiz artık

ya benimde bir akrabam var oda böyle. sordum ona söylemedi. devlet sırrı herhalde
Gerçi aslında bende öyleyimdir. Tüm sülaleye laf söylerim ama biri bana laf söylerse kocam önümde dikilir. Aslan kocam paşa kocam düzenli bir seks hayatı huzurlu bir evlilik. 0 şikayet. Asla şikayet etmem yapacağımı kendim yaparım

Benim gözlemlediğim erkekler çalışan kadini seviyor , çalışan kadında para kazanınca özgüvenli oluyor . Ama istisnalar var neler duyoruz

Ben hiçbir erkeğin tamamen hanımcı olduğuna inanmıyorum sadece dışarıda öyle görünüyorlar

Kadından çok erkekte biten bir olay bence bu. Ben hep aynı bendim ancak diğer sevgililerim bırakın aileyi arkadaş yanında bile beni savunmazdı. Eşim ise herkesi karşısına almaya hazır(gibi görünüyor).

evet biraz kurnaz da olmak gerek sanırım.

bunun icin kocayi duzgun secmen gerekirdi. bilmiyor muydun esinin ailesinin yaninda nasil oldugunu, senden ne bekledigini? hic nisanlilik sureci vs yasamadan mi evlendiniz?
insanlae degismez kolay kolay

evlenmeden önce bu kadar çok aileci değildi. şu an ailesini de özleyip duruyor anlamıyorum

evet en güzeli bencede. içimde bir şey tutmak istemiyorum. ama burada eşin rolü de önemli. eşiniz hemen korumaya geçiyor ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…