Hangisini seçsem acaba

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.348
54
Selam her birinize arkadaşlar.önceki yazımda kimi o gün kırdıysam özür diledim ve sinirli ve üstüme geldiğinizi de belirttim.o yüzden coştum öyle .direk konuya geçiyorum 2 çocuğum var 5 ve 3 yaşlarında,büyüğünü 2 yıl önce evimizin önündeki kreşe yazdırdım,küçüğünün daha 2,3 yaşında evimizden biraz öbür tarafta olan kreşe yazdık ,büyüğünün gittiği kreşte küçük çocuklar için olmadığı için küçüğü öbürüne gitti.şu an 3 yaşı artık var ve kv de başını erimi yiyordu küçüğü de büyüğün gittiği kreşe yazdır falan ama ben istemiyordum çünkü başka yerde ev aldığımız için eninde sonunda ora gidecektik,ama şartlar öyle getirdi ki bu yıl da burda kalmalı olduk.ve küçüğünü o kreşten gittim çıkardım büyüğünün kreşine getirdim.eylülün 1i gidecek neyse,küçüğün terbiyecisi bana çok üzüldüğünü niye ayrıldınız diye sitem etti çok üzüldüm ya Allahtan iyiydi terbiyecileri,o kreşten çocuğum ayrıldı ama sanki ben ayrıldım çok üzüldüm be.düşündüm acaba büyüğünü de çıkarıp küçüğünün kreşine yazdırsaymıydım diye düşünüyorum ,siz olsanız ne yapardınız?eve yakın olanı mı (büyüğün gittiği)yoksa evden azca yol olanı mı seçerdiniz?saçma gele bilir ama ben bunu dert ediyorum

Büyüğü küçüğün olduğu kreşe yazdırmayın bence, kendinden küçük çocuklarla olmasın. Kreş özelse para koparamayacağız artık diye sitem etmişlerdir, çokta takılmaya gerek yok. Ama tabi küçük ordan memnunsa, seviyorsa oraya göndermeye devam edebilirsiniz.

Alıp diğerine yazdırmışsın zaten olmuş bitmiş neyini kafana takıyorsun?

Şöyle bir durum var ki büyük eve yakın olana gidiyor küçük biraz uzağa yani büyüğü bırakıp birinde,küçüğü de diğerine götürüyordum ne bileyim böyle üzüldüm işte oradan ayrıldığımız için ((

İki kardeş aynı yere gitmeleri daha iyi olur, sizde uğraşmazsınız ayrı ayrı götürmekle, boşverin.

Terbiyeci mi? O nasil bir laf?

Borincisi kv yibdinlemek zorunda degilsiniz .

İkincisi terbiyeci nedir nasil bir kres orası cocuklar sirk hayvani sanki. Anaokulu ogretmeni olan biryere gonderin çocuğu

İkincisi terbiyeci nedir nasil bir kres orası cocuklar sirk hayvani sanki. Anaokulu ogretmeni olan biryere gonderin çocuğu
Kv dinlediğim için değil,büyüğün kreşi eve daha yakın olduğu için ve hem de ben zaten taşınacağım bu yerlerden

Zaten dinlemesem hep söyler başımın etini yer Allah’ın cezası pislik

Hangisinin eğitimi ilgisi daha iyiyse onu seçerdim

Hangisinin eğitimi ilgisi daha iyiyse onu seçerdim
Büyüğü artık 2 yıldır oraya gidiyor kötü değil,küçüğü geçen yıldan gitti,hem büyüğün gittiyi eve çok yakın,asansörden iniyorsun sokağa çıkıp 10-15 adım atıp oraya yetişiyorsun,diğeri biraz uzak bundan,ne bileyim ya alıştım oraya ,onun için ayrılık beni üzüyor.3 gün de götüreceğim ora,sonra vedalaşacağız .duygusal biriyim o yüzden dokundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…