Gebeliğe Hazırlık hangisine inanayim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
meraba arkadaşlar, ben yeni katıldım aranıza..
şunu sormak istiyorum, adetime 4 gün kala test yaptım 2.çizgi çok silik çıktı. bi kere daha yapim dedim yine aynı şekilde çizgi silikti. CADIARZUgörümcem hemşire..ona sordum bu ne şimdi diye.pozitif dedi ama adetime daha 4 gün olduğunu öğrenince o zaman test yanlış dedi !!:bbo: ama 2 kere yaptım dedim yanıltmış olabilir seni dedi.. yani bütün hevesimi kırdı..sizce durum ne görümceme mi inanayım :mymeka:yoksa teste mi

Canım bence adetinin geçmesini bekle test her zaman doğru çıkmayabiliyor. Eğer silik de olsa belki döllenme tamamlanmamıştır adetin geçsin tekrar test yağ eğer bebeğin varsa o silik çizgiler bak nasıl kopkoyu oluyo :)

selam bence hamilelik olabilir,bazıların ki erken belli oluyormuş,umut vermek istemem ama ya şimdi kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın.yada adetinin geçmesini bekle tekrar test yap.umarım hamilesindir..:CüvCüv:

selam bence hamilelik olabilir,bazıların ki erken belli oluyormuş,umut vermek istemem ama ya şimdi kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın.yada adetinin geçmesini bekle tekrar test yap.umarım hamilesindir..:CüvCüv:

inşallah canım ya..bi bebeğimizin olmasını çok istiyoruz

canim, bence de 4 gun degil bir hafta bekle. biliyorum beklemesi cok zor ama sabretmek zorundayiz. benimde 10 gun beklemem gerekiyor ama dayanamadim test yaptim bugun negatif cikti. Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin...

salder benim adetime bir gün vardı benimde çift çizgi çıktı emin olamadım ertesi gün yani tam adet günümde kan testi yaptırdım yani dün 1000 çıktı ve dr 5 haftalık gebe olduğumu söyledi ben bi de ilk gebeliğimide kan testiyle öğrendim dr 10 günlük falan demişti kan testiyle öğrenebilirsin bence hadi testin biri bozuk çıktı ikincisi de mi bozuk bu kadar şanssız değilsindir herhal de dimi

canım eğer emın olmak istiyorsa kan testi yaptır yada bır hafta bekle.inş güsel haberler alırız...

bence kesin hamilesin :asigim:
bende sabredemeden 1 hafta öncesinden test yapmıştım, ilk önce tek çizgi çıkmıştı biraz bekledikten sonra 2. çizgi çok silik göründü, havalara uçmuştum tabi :) sonuç pozitif
hayırlı haberlerini alırız inşallah yerimseniben

X