Gebeliğe Hazırlık Hangisi yumurtlamaaa kızlar lütfen yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Boncuk yarim01

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2021
64
15
41
Kızlar hangisi yumurtlama günü yardımcı olun lütfen bu arada benim gibi 3 günden fazla süren varsa instagramda birgebeningunlugu sayfasını tavsiye ederim ordan da takip ediyorum. Bu arada yumurtlama gördüğünüzde dediğim gibi 3 gün veya fazlası oluyorsa yumurtlama havuç yeyin kızlar 3 - 4 tane günde ben denicem çatlaması içinmiş
IMG_20210601_130735.jpg

Kızlar hangisi yumurtlama günü yardımcı olun lütfen bu arada benim gibi 3 günden fazla süren varsa instagramda birgebeningunlugu sayfasını tavsiye ederim ordan da takip ediyorum. Bu arada yumurtlama gördüğünüzde dediğim gibi 3 gün veya fazlası oluyorsa yumurtlama havuç yeyin kızlar 3 - 4 tane günde ben denicem çatlaması içinmişEki Görüntüle 2861943
01.06. yazan bugun ki pik yapmış gibi görünüyor..mutlaka bugun yarın değerlendir. :)

Kızlar hangisi yumurtlama günü yardımcı olun lütfen bu arada benim gibi 3 günden fazla süren varsa instagramda birgebeningunlugu sayfasını tavsiye ederim ordan da takip ediyorum. Bu arada yumurtlama gördüğünüzde dediğim gibi 3 gün veya fazlası oluyorsa yumurtlama havuç yeyin kızlar 3 - 4 tane günde ben denicem çatlaması içinmişEki Görüntüle 2861943
1 Haziran tarihli muhtemel yumrtlama pik olmuş çatlama olana kadar teste devam edin😊

X