Hangi she???

HANGİ SHE DAHA GÜZEL KOKUYOR SİZCE??

• SHE İS SWEET -YEŞİL

OY: 20 15,5%
  • SHE İS FUN- PEMBE

OY: 38 29,5%
  • SHE İS LOVE- KIRMIZI

OY: 26 20,2%
  • SHE İS COOL - MAVİ

OY: 17 13,2%
  • SHE İS SEXY- MOR

OY: 35 27,1%

• Ankete Katılan
    129

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
Arkadaşlar aranızda she nin parfümlerini kullanan var mı ?? Ben geçenlerde yeşilini aldım fena değil.sanki orijinal bir parfümün taklidi ama çıkaramadım . Bir anket yapalım istedim. Hangi she yi kullandınız ve hangi orijinal parfümün benzeri.

ben she nin yeşil roll-on ununu kullanıyorum kokusunu çok sevdim ama parfüm ve deodorantlarını kullanmadım bilmiyorum

ama roll-on çok kalıcı ve güzel ben beğendim

Ben de yeŞılı beĞendım evet bakalım dıĞer arkadaŞlardan ne yorumlar gelecek. Oy ıÇın teŞekkÜrler.

Yeşili kullanmadım açıkcası ama madem güzelmiş denicem ..yerimseniben
ßen kırmızısını severek kullanıyorum gayet güzel kokusu var:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben she is fun kulanıyorum,pembe.kokusu çok hafif, çok seviyorum.bitmek üzere bi dene daa alcam sositososito

beni de davet ettiğin için sağol arkadaşım..bugün bende cecile parfümünün hangi rengi diye konu açtım bildiğin gibi ama daha kimse yazmadı....birgün ben de she parfümlerini sordum satan bayana, bana daha çok liseliler kullanıyor dedi...beni yaşlı mı buldu acaba...-tatlicadiarzu- :dance:ben de almamıştım zaten....bakalım, hangi rengi önerecek arkadaşlar, ayrıca cecile kullanan varsa benim konuma da görüş bildiren olursa sevinirim

cecile kullanmadım hiç daha önce o yüzden yorum yapamadım kusura bakma.bu arada kokusu hoşuma gittikten sonra be yaş ayrımı yapmam parfümde saçma geliyor. yeri geliyor avondan alıyorum yeri geliyor orijinal ya da yerli onemli olan kokunun yakışması ve kalıcılığı bence. bu arada ben she yi gayet kalıcı buldum fiyatına göre.

highschool17 maviyi beğenmişsin ama sanırım oy kullanmayı unutmuşsun :)) hala bir oy var mavide

ben de pembe nin parfümünü bir deneyeyim madem

she nin ojelerinden birini almaya kalkıştığımda arkadaşım da bunu liseli kızlar kullanıyor dedi fena bozuldum:))ama şişesi çok tatlıydı napiim illa hevesimizi kıracaklar:eek:klava:

cecile nin parfümlerini de çok merak ediyorum makyaj malzemelerini kullandım ama parfümünü hiç kullanmadım:1rolleyes:

ben cecile in hiçbirşeyini kullanmaadımhenüz ama bu aralar çok yerde karşılaşıyorum bi denemek lazım sanırım. evet bu arada ben de shenin ojelerine bayıldım .satan bayan bunlar gençlere hitap ediyor dedi ama öyle şekerlerdi ki kutu içeriinde 3 lü mini glosslarından ve ojelerinden aldım dayanamadım.

cecile kullanmadım hiç daha önce o yüzden yorum yapamadım kusura bakma.bu arada kokusu hoşuma gittikten sonra be yaş ayrımı yapmam parfümde saçma geliyor. yeri geliyor avondan alıyorum yeri geliyor orijinal ya da yerli onemli olan kokunun yakışması ve kalıcılığı bence. bu arada ben she yi gayet kalıcı buldum fiyatına göre.

ben de ayrım yapmam yaşa göre ama hani bazı parfümler şekerlidir, daha genç işi derler, bazıları ağırdır, yaşı büyük olanlara göre derler ya, kadın onu kastetti galiba...

parfümler aslında herkesin teninde başka kokuyor.. zevkler ve de renkler tartışılmaz ama ben tercihen pembeyi beğeniyorum !

belki de evet olabilir ama hani sen dior dune istesen o da sana ağır geleceğini söylese anlarım da. daha 27 yaşındasın she için onlar gençlere yönelik demiş ya o yüzden o yorumu yaptım.

X