Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Pantene ,Dove ,Elidor, Blendax ,Elseve, Head & Shoulders , Palmolive, kullandığım bi kaç şampuanın arasında:1rolleyes:
Yalnız ben hala kendime uygun şampuanı bulamadım sürekli ve sık değiştiriyorum..Gördüğüm etkiler .
Blendax : Çok güzel dolgunluk veriyor ama kepek yaptı ,Kepeğe karşı olan ürünüde pek dolgunluk veriyor
Dove :Saçları yeniden yapılandırıyomuşbenneyaptımkihayır döküyor, ama yıpranmaya karşı biraz etkisini gördüm
Elidor :Normal bence ,yani pek bi etkisini veya yan etkisini görmedim
Head & Shoulders. : Saçlarımda dökülmeyi arttırdı ama parlaklık veriyor
Palmolive :Eski ürünü daha güzeldi sanırım içeriğini değiştirmişler
Yalnız uzun süreli kullanmadığımı belirteyim arkadaşlartatlicadiarzu o yüzden bundan sonra birini gözüme kestirip uzun süreli kullanıcam ve etkisini yazıcam sizede

ben de hepsini denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım.şu an elidor kullanıyorum.çok memnunum saçlarım yumuşacık.

arkadaşlar benim kulllanmadığım şampun kalmadı diyebilirim hiç biri istedğim sonucu wermedi amA HEAD&SHOULDERS TEK KELMEYLE MUHTEŞEM! sampuan arayışında olanlar warsa kesinlikle bi denesin derim yumşack yaptı saçlarımı we gerçkten parlaklık weriyo ayrıca kokusu da süper kalıcı...

dove kullanıyorum 1 yıla yakındır ama artık degiştirmek istiyorum saçlarım çok kuru ve yıprandı..

Benimde saçlarım kuru ve boyadan yıpranmıştı elidorun kırık saçlar için şampuanını kullanıordum iyiydi ama beklediğim gibi deildi bugün hobby'nin New era serisinden boyalı yıpranmış ve kuru saçlar için şampuanını aldım bakalın işe yarıcak mı size sonucu bildiririm....

saçlarımda hamilelkte geçen ama sonra yine başlayan kepek sorunum vardı. aynı zamanda çok kaşınıyordu. tesadüf eseri head and shoulders aldım ve inanamadım. inanın bana kepekten eser kalmadı. dökülme de azaldı. kokusu çok güzel ayrıca. reklamı çıkan şeylere pek inanmazdım.ama bu çok iyi geldi saçlarıma.

aşırı dökülme sorununa jarşılık golden leaf çam terebentin ve bıttım özlü şampuanlarını kullanıyorum.bir de aynı rünün zaytinyağlı saç kremini memnunum

ben rejoice kullanıyom bide saç kremini çok memnunum daha önce pantane kullanıyodum çok kepek yapmıştı

head and shoulders mentollü kulanıyordum başlarda cok memnundum sac diplerimi serinletip rahatlatıyordu sonra scımı boyayınca işe yaramdı saclarım dolanmaya başladı bende hic denemedigim ve tasvip etmedigim dove kulanmaya karar verdim hani yeni cıkan reklamlarda gösterilen bakım kürlü dove yeni şampuan ama baktım gördüm ki süper bir ürün benim saclarıma iyi geldi acıkcası ve sacdaki kırıkları onarmasıda cabası

Ben Dermokil şampuana bal katıp kullanıyorum..hiç de fena değil..
dermokilin yağlı saçlar için olanının içinde silikon yok...içine kattığım bal da zaten silikonun yapacağı yumuşatma görevini yapmış oluyor..elektriklenmeyi de yatıştırıyor

şampuanım bitince bir de nivea şampuana bal katıp deneyeceğim onda da silikon yokmuş..

bende şampuanımı yeni değiştirdim şimdi hair+ plus kullanıyorum ilk kullanımda fark belli etti saçlarım parlak vede bakım sağlıyo diğer kullandığım şampuanlar saçımı yıpratmaya başlamıştı bu üründen çok memnun kaldım daha bu gün ilk defa kullandım diğer şampuanlardan çok çok farklı bi ürün kokusu, içerdiği maddeler olsun çok farklı ve saçımı beslediği kesin belli oluyo bundan sonra bu ürünü kullanıcam biraz pahalı verdiğim paraya değdi doğrusu bu ürünü almaya çekiniyodum

Son düzenleyen: Moderatör:
bende panten kullaniyorum yesil olanini, cokta memnunum sac kreminide kullaniyorum

elidor un acik yesil olanini kullaniyorum..tabii avusturyada olmadigi icin tr den getiriyorum bitincede nivea kullaniyorum

ben de denesem bunu iyi olur aslında..
ben elidor kullanıyorum şu an ama ne çok memnunum ne de rahatsız.
yani sadece yıkamış oluyorum ekstra bir şeyini görmedim.

Ben Clear kullanıyorum...biraz kepek problemim olduğu için.İlk başta fayda etmiyor zannettim ama düzenli kullanınca faydasını gördüm şimdi kepeğin yok şükür

dove yıpranmış saçlar için olanı tavsiye ederim mavi şişesi kremdee pantenin boyalı saçlar için olanı var sarı ve renkleri onu kullanyrmm memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…