Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

arkadaşlar saclarımda platin sarısı var ve ben sac kremi kullanma geregi bile duymuyorum nasıl mı :)
schwarzkopf gliss argan sea yagı iceren şampuanını kullanıyorum :) saclarım cok cok sarı oldugu icin mümkün degil kremsiz acılmaz ve taradıktan sonra bi kısmı elimde kalırdı ama şimdi cok mutluyum cünkü herşey yolunda

aynen canım bende çok memnunum

bioxcin şampuanı bir yıldır kullanıyorum ve çok memnnunum ama tresanın ısıgan otu şampuanının methini o kadar duydum ki meraktan aldım şimdi onu deniycem,ısırgan otu dendiği gibi saça iyi geliyorsa bundan sonra tresana devam edicem.

onceleri elidor kullaniyodum kuaforum elidorun icinde yumusatici var kullanma dedi
3 senedir pantene kullaniyorum
ipekin de sac kremini kullaniyorum cok iyi geliyo

pantenmi pantende daha çok saça zarar veren maddeler var saçın sağlıklıysa anlamazsın ama boyalı saçta berbat yapıyo en iyisi gliss şaç kremine bile gerek duymuyorum boyalı saçlara harika bence

arkadaşlar saçı kuru olup da moos ısırgan otu özü ve karışık vitaminli şampuanı kullanan var mı?

dfn gar diye bitkise zeytinyağı defne gar içeren bi şampuan,aktardan alıyorum.

dfn gar nasıl kuzende kullanıyo benim banada önerdi nasıl iyi geliyomuu

kızlarrrr moos şampuan kullanan var mı?tresan dan daha mı ii ?kuru saçlar için soruyorum tresan çok elektriklendiriyor

kızlar ben moos ısırgan otluyu kullandım.ilk kullanmalarımda harika yapıyordu.saçı yumuşacık parlak yapıyordu.ama zaman geçtikçe etkisini yitirdi.hiçbir faydasını görmedim son kullanmalarda.

Bende birçok şampuan denemişimdir..Ama dönüp dolaşıp geldiğim yer yine pantenesüprizzzzz..Şimdi onun hem şampuanını hemde saç bakım kremini kullanıyorum

aynen, yıllardır panthene'imi çok seviyodum, ne denersem deneyim onun yerini almadı Şeniz .. ama şu aralar bir deneme yapmak için berko zinco sipariş ettim, gelecek, bi de onu deneyeceğimm CADIARZU

yaw şu dimethicone madd,esi beni deli etti nereyebaktıysam ondan görüomm..
ama duru,hunca bide scauma (doğrumu yasdım bilemiom) onda göremedim araştırmaya devam. tam şampuanımı bulamadım otacı kullanmıştım o da güseldi

yaw şu dimethicone madd,esi beni deli etti nereyebaktıysam ondan görüomm..

o ne ki?! :uhm:

kızlarr şampuanınız ne olursa olsun içine bi kapakçık çam terebentin katmanızı şiddetle tavsiye ederim.. bu arada zinco şampuanım geldi, zincodan mıdır, içine kattığım çam terebentinden midir nedir ilk yıkamada harika sonuç aldım :dance: :teytey:

peki cnm zinco ile saç kremi kullandın mı ben saçımı zor açmıştım saçın kuru değil galiba cnm yoksa çam terebenti ile de iice kururdu:)

aksine, normalde saçlarım çok kuru.. çam terebentinidirek saçıma sürmedim ki, şampuanıma bir kapak kattım, biraz da bal kattım, yıkama sonrası saç kremimi de sadece saç uçlarına sürdüm. bu arada saçımı kendim kurutmuyorum artık,havlu iice suyunu aldıktan sonra kendi haline bırakıyorum, kupkuru olunca şekil veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…