Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

cnm peki sen turuncu şişede mi aldın yoksa lacivert beyaz şişede olup losyonlu olandan mı?

canım silikon demekmiş. zamanla kullandıkça saçı döküyormuş ve boyalı saçları bile çabuk yağlandırıyormuşa.s.

selam
ben priorinin sampuanini kullandim en son hapinida iciyorum ama iki eczanede sac analizi yaptirdim sac diplerimde tikanma var,nasil temizliyecegim sac diplerimi,zamanla dokulur dokuluncede tikali oldugu icin yenisi cikmazmis,ben simdi sac diplerini temizleyen sampuan nerden bulcam yada ne yapcam,doktora gitsem nerden bulcam offfffffff

cnm peki sen turuncu şişede mi aldın yoksa lacivert beyaz şişede olup losyonlu olandan mı?

ekleyebildim mi bilmiyorrum ama benimki ortadakinden beyaz ve yeşil ağırlıklı, küçücük turuncusu var ortasında ve üstünde ilginç bitki resmi var :sm_confused:

XXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:

kızlar ben blendax kullanıyorum içine bi ampul bepanthene koyuyorum
havluyla kuruladıktan sonra avon durulanmayan bakım kremi sürüyorm
makineyle kuruttuktan sonra schwarzkopf liquıd sılk bakım spreyi sıkyorum
saclarım dünya kadar islem görmesine ragmen cok saglıklı masallah

ben amway'in satinique şampuan saç kremi ve saç maske setini kullanıyorum. benim saçlarım çok çabuk yağlanmasına rağmen boyattığım için çok kuru ve elektrikli.(gerçi saçlarım baya uzadılar boyalar da kestirdikçe gidiyor) Bu seti kullanmaya başladığımdan beri hem elektriklenmesi azaldı hem de normal kurutma makinesiyle kuruttuğumda normal saçımdan daha düz hem de yumuşacık oldu. hergün saçlarımı yıkıyorum ve kremliyorum, 2 günde 1 de maskesini uyguluyorum, tavsiye ederim, ama fiyatı biraz tuzlu gelebilir =) uzun süre gittiği de doğru çünlü şampuan tam olarak 1 L

wella lifetex kullanıyorum. dökülme önleyici mavi kapak tercih ediyorum çok memnunumtatlicadiarzu,tavsiye ederima.s.

Selam arkadaslar ben nıvea kullanıyorum .gayette memnunumm .kahverengi kapaklı olanını aldım buseferde onu kullanıyorum .icinede camterebentin koydum. dökülmem kalmadııı

bende sebamed kullanıyordum dökülüyordu çok saçlarım geçirdi bir müddet ancak bugünlerde yeniden başladı ne yapcağımı bilmiyorum tekrar blendax döndüm bakalım

merhaba kızlar..ben sanırım daha öncede yazmıstım ama elseve diyorum baskada 1 sey demıyorum..hem şampuan hem kremını düzleştırıcı etkılı olanı kullanıyorum.ayrıca saç düzlş.makınamla çok daha çabuk düzlestırebılıyorum..benden sıze tavsıye..sevgiler a.s.

ya şimdi burda şunu kullan yada şu iyi demek olmaz çünkü her saçın cinsi ayrı ayrı bana elidor çok güzel geliyor mesela

slm tugcecim sana tafsiyem hangi şampuanı kullanırsan kullan ama içine 2 ampul evigen ve gene 2 ampul bepanten kat karıştır.ben bu formulu 1 aydır kullanıyorum saçlarımdaki dökülme kesildi,yumuşacık ve yaglanması gecikti ben çok menun kaldım arkadaşım dene derim....

Ben yıllardır pantene kullanıyorum fakat ara ara saçlarımda kepeklenme oluyor.şampuanımı değistirsemmi kararsızım.Birde bir iki arkadsım dove sapmuandan hiç memnun kalmadığını söylemislerdi. gerçekten güzel yapıyormu saçları :S

cok uzun suredir pantene kullanıyordum ama yaglanma yaptıgını farkettm
simdi rejoice kullanıyorum bal ozlu veya meyve ozlu aynı zamanda gene sac kremi rejoice..
memnunum cok

Ben de çok şampuan kullananlardanım.Hepsini kullandım diyebilirim.Ama en çok dove ve pantene saçlarımı döktü.Şimdi ise elidor kullanıyorum saçlarımı dökmüyo.Arada da bitkisel şampuan kullanıyorum plesentaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…