Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
chanel kullanıyorum cok ıyı tek katta dolgunlastırıp uzatıyor ancak uygun fiyatlı olarak da maybelline elimin altında ve memnunum

'nun önerilerine kulak verin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ihtiyaca gore Lancome'dan herhangi biri olabilir. Benim favorilerim Hypnose ve Grandiose. Grandiose son maskarasi, ve resmen buyuledi beni

Mac extreme dimension lash kullaniyorum cok memnum kaldim. Tarakli fircasiyla cok iyi kavriyor dipten uca...

Tatlim grandiose nasil memnun kaldinmi? Hacim veriyor mu

Cok memnunum, gercekten harika. Cok yogun kullanilmadigi surece yapisma yapmiyor, hacimlendiriyor, uzatiyor ve kiviriyor. Benim kirpiklerim zaten cok kisa degildir uzundur, dogal hali de biraz kivrik. Ancak Grandiose ile takma kirpik varmiscasina oluyor. Bir de fircasi degisik, alirken "ne fark eder ki" diyordum ama o degisik fircayi evirip cevirerek cok rahat kullaniyorum kirpiklerin her tarafinda.

Gonul rahatligi ile oneririm yani Ancak daha uygun fiyatli ve Grandiose kadar guzel sonuc veren rimeller belki de vardir, ben yillardir hep ayni markadan rimel kullandigim icin bilemiyorum.

Cok tesekkur ederim canim. Denemedigim rimel kalmadi nerdeyse.. Hypnose da kullandim yapistirdi benim kirpiklerimi biraz. Benimkiler kisa degil kivrik ama seyrek.. Aslinda gurlestirmek icinde yag kullandm ama gozumu yakti biraktim.. Senelerdir rimel kullanmaktan seyreklesti

Benim de bir donem cok fazla dokuluyordu kirpiklerim. Hele sag gozum felaketti, sol ile sag baskasinin gozleri gibiydi. Ama ben cok yanlis davraniyordum, gece makyajimi silmeye useniyordum, ertesi gun de silmeden ustunden geciyordum falan. Daha sonra uzunca bir sure kullanmadim rimel, kullaninca da her zaman temizlemeye ozen gosterdim, dokulme sorunu cok azaldi simdi yine eskisi gibi kirpiklerim. Sen de benim gibi temizlemeye dikkat etmiyorsan ayrica bir ozen goster., ama ediyorsan da Mavala'nin kas kirpik guclendirici bir urununu hep duyuyorum, kendim de kullanacagim firsat bulunca.

Bir de denemediysen Hypnose Drama da cok yogunlastiriyor, ancak o da yapisma yapabilir Hypnose yaptiysa. Cunku Hypnose bende az yapisma yaparken Drama yapismaya daha meyilliydi. En iyisi Grandiose'u kendin dene bir gun Boyner'de falan, icine sinerse alirsin Makyaj uzmani uygulamasin ama, aynisini yapamiyoruz sonra aldatici oluyor

Aynen rimel takintim var zaten.. Dramayida denedim yapistirdi yok mutlaka silip yatiyorum fakat mutlaka pamuga geliyor kirpikler herhalde fazla mi bastiriyorum ondan kaynakli olabilir hergun kullaniyorum mutlakaBu sefer daha dusuk fiyatli alayim performansi iyidir diye deborah aldim en son begenmedim.. Simdi mac kullaniyorum

Bir de YSL Volume Effet Faux Cils Shocking maskara var, ben denemedim ama cok cok duydum adini, adindan da anlasilabilecegi gibi yogunluk odakli bir maskara. Firsatin oldugunda bunu da bir dene canim, benim gordugum incelemelerinde gercekten cok yogunlastirmisti

Tamam canim bi de ona bakayim bakalim hacim istiyorum zaten lancome daha caZip geldi yeni rimeeli kullanimi nasil canim zormu

Tamam canim bi de ona bakayim bakalim hacim istiyorum zaten lancome daha caZip geldi yeni rimeeli kullanimi nasil canim zormu

Hic zor degil, aksine ben kullanimini daha da rahat buldum. Dumduz firca oldugu zaman tek sekilde surmek zorunda kaliyoruz, kirpiklerin ulasilmasi zor kisimlari falan zorluyor insani. Bunda evirip cevirip her yerinde kullanabiliyorum cok rahat bir sekilde, fircanin o kivrimli yapisi mukemmel olmus.

İlk isim denemek olcak sephorada beenirsem hem black karta indirimde oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…