Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben max factor 2000 volume kullanıyorum ama loreal telescopic harika bi ürün mutlaka deneyin derim..acaip kirpikleri uzatıyor...

kuaförümde maybelline diyor en güzeli

loreal çift taraflı olanlardan kullanıyorum bende double extension.ona gerek yok dedi zaten hergün kullanmadığım halde o kadar para verip aldım o da kuaför tavsiyesiydi şimdi bayatlamaya başladı bile :uhm:

maybiline volume express ten bakasını kullanmam senelerdir çok memnunum tavsiye ederim :1yes2:

Arkadaşlar Rimel Alirken Kimin Kirpikleri Güzel Oldu Ondan Alim Demeyin,kirpiklerinize Uygun Olani Seçin Ozaman Mennuyetiniz Artar.
Dolgunluk Istiyorsaniz Firçasi Kalin Ve Iri Olan Rimelleri Tercih Edin.
Ben Bu Markalarin Hepsini Kullandim.loreal,avon,estelauter,lancome,nivea,maxfaktor,dior,maybelin Vs .aklima Gelmiyor Ama En Dolgun Ve Uzun Istiyorsaniz Cristion Dior Son Rimelini Alin Derim.süperrr Bir Firçasi Var Olduğundan Daha Büyük Gösteriyor.biraz Pahali Ama Değer Yani Hemde Diğer Rimellere Göre Daha Büyük Uzun Süre Gider.
Ikinci Olarak Loreal Derim.

valla ben rimel kullanmıyorum ama badem yağı sürüyorum hem uzatıyor hemde rimal gibi güzel duruyor özel bir gün olmadık sürecede rimal kullanmam size tavsiye ederim badem yağını

bende maxfactor color2000 den çok memnunum ama meybeline gelen yorumlar da hep olumlu denemeyi düşünüyorum, peki meybelinde farklı çeşitler vardır muhakkak hangisini alıcazzzz?

ben avonun super full mascarasını kullanıyorum fırçası çok güzel tavsiye ederim

Ve işte rimel,en sevdiğim vazgeçemediğim makyaj malzemem.Kirpiklerim siyah gür ve uzun olduğundan hangi markayı kullanırsam sonuç aynı,Avoncular kızmasın ama bir onu kullanmıyorum aynı sebeplerden ben de.Dedim ya hep aynı sonucu alıyorum ama favorilerim ve kullanırken bana sürekli ismi sorulan markalar,Verita,Charme,Alix Aviyen'in volüme-dolgun özelliğin de olanlar, (inşallah isimleri doğru yazmışımdır)bye bye.Bir de suya dayanıklılar kesinlikle tavsiye edilmiyor bilginize canlar.

ben lancome -hypnose kullanıyorum,eskiden nivea kullanıyordum kirpiklerimi döktü.maybelline volume express de fena değil,ama hypnoseun üstüne tanımam

son favorim DiorShow, kirpikleri hiç topak yapmıyo
artık rimelin uzatmasından çok topaklanmamasına dikakte eder olmuştum

maybelline (siyah) ve max factor(lacivert) kullandım. ikisi de güzeldi. şimdi yves-rocher Couleurs (lacivert) hacimli aldım. o da güzel ama lacivert tonu olarak max factoru daha çok beğendim. doku ve kullanım olarak aynı kalitedelerdi.
avon ve oriflme kullanamadım. kaşıntı yaptı. bazı rimeller fena halde kaşıntı yapıyor ben de.

max factor 2000 diyorum bende...nedense bende hiçte anlattığınız gibi durmadı maybelline..

Helena Rubinstein cok süper pahali ama süper

birde Lancome önerebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…