hangi oyuncaklarla oynuyorlar..

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
202
1
39
merhaba kızlar ya benim meleğim artık oyuncaklarından sıkılıyor ve oynamak istemiyor ne yapacağımı şaşırdım... :bbo::emir_bebek:
sizin bebişler nelerle oynuyor.. hangi oyuncakları veriyorsunuz...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Canim bebekler oyuncaklardan cok cabuk sikildigi icin devamli oyuncaklarini degistirmen gerekiyo.

Mesela ben ayda 1 topluca oyuncaklar aliyorum ozelliklede ses cikaran muzikli oyuncaklardan.Sonra basliyorum 2 ser 2 ser vermeye.Her degisik oyuncakta heyecanlaniyo.Bakiyorum SIKILdi hemen degistiriyorum.Sonra 1 ay sonra eski oyuncaklarini veriyorum eline.Cok cabuk unuttuklari icin oyuncaklarini yeni sanip gunlerce oynuyo.

Ben bu taktigi uyguluyorum.Ama dedigim gibi ozellikle ses cikaran oyuncaklari aliyorum.Onlari seviyo.

artık oyuncak devrini kapattık yeni keşiflerdeyiz.mesela sehpalar,örtüler,elektrik süpürgesi,ütü masası ve tüm mutfak malzemeleri kepçe,tabak...

Bende sürekli değiştirerek veriyorum oyuncaklarını..sesli ve öğretici oyuncakları var..artık sesli kitaplar almaya başladım..onları çok seviyor..

kitaplar, oyuncaklar kesmiyor artık bizi...
makyaj çantası, şarjlı el supurgesi vs...elimizdeki, önümüzdeki olur olmaz her şeyi ağza alarak, tutup yere atarak, arkasından bakıp ele geçirince tekrar yere atarak oynuyoruz.
bir de aylardır kumaşları, dokumaları ve başka sabit nesneleri tırnaklaya tırnaklaya keşfediyoruz...

X