Hangi Nevresim Takımı Markası?

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Kızlar Hepinize Merhaba:KK16:

Nevresim takımı alırken nelere dikkat etmek gerekir.Nevresim setlerinde en iyi marka hangisidir kızlar:KK53:.
Kullanıp memnun kaldığınız ürünler nelerdir.:KK16:

Nevresim takımlarımı alıcam ama bi türlü karar veremedim Taçmı Özdilek mi Sarev mi vb.:44::44:

Yardımcı Olursanız sevinirim Kızlar :KK30::KK16::KK16:

canım bende taç ve sarev var çok memnunum %100 pamuklu al derim %50 pamuk %50 polyster alma bende malesef var taç kampanyada iken almıştım dikkat ederdim ama bunu etmemiş hiçde güzel degil ambalajın üzerinde terry cotton yazıyordu

canım bende taç ve sarev var çok memnunum %100 pamuklu al derim %50 pamuk %50 polyster alma bende malesef var taç kampanyada iken almıştım dikkat ederdim ama bunu etmemiş hiçde güzel degil ambalajın üzerinde terry cotton yazıyordu

Bak bunu hiçbilmiyordum canım teşekkür ederim paylaştığım %100 pamuk olmasına dikkat edicem artık:KK24:

Özdilek çok güzel kullanışlı ve temiz.. Annem genelde evde hep özdilek kullanır dikkat eder alırken tıpkı arkadaşın dediği gibi %100 pmauk önemli bir detay.. Benim çeyizime de özdilek aldık hep. Diğer markalara göre biraz fiyat farkı var ama değer. Kendin için en azından 1-2 tane olmalı bence iyi marka. Ama misafir için falan Days in color alabilirsin. Eskiden çok iyiydi pahalıydı ama artık internet sitelerinde 50 liraya bile bulabilirsin. Gene gayet güzel bir kumaşı var. :) Taç sarev de çok iyi marka ayrıca. Ama ben genel olarak tercihimi özdilekten yaptım

Arkadaşlar ben sarev aldım, diğerlerine göre pahalı ama daha insan kumaşına dokunduğu an farkı hissediyor. Özdilek hakkında bilgim yok ve şuan sarev de indirimler var. Takip ederseniz belki uygun birşeyler alabilirsiniz. Ben 230 tl lik nevresimi 150 ye aldım. Hatta şuan öyle bir kampanya bulsam 1 takım daha alırım :)) taç da aldım o da fena sayılmaz diğerine göre daha uygun ama sarev bambaşka...

Ben de pike takımı almadım ve bunu özdilek mi alsam diye düşünüyorum. Önerisi olan var mı?

özdilek , hobby , minimal, ecobella aldım bende.. ecobella yı çook beğenmiştim. ama sarevi de iliyorum çook güzel..bide pamuk saten var onlar daha güzel..

Özdilek be taç'ı tavsiye ederim ütüsü kolay desenleri abartısız. Yataşta da çokk harika takımlar var 150tl şu aralar . Uçuk renklerde nakışlı beğeneceğine eminim.

slm kızlar.soley kullanan var mı acaba?bi kaç model hem tek kişilik misafir için begendim de ama kalitesi nasıl bilmiyorum.kullananan varsa memnun mu?

TAÇ ta kampanya varmış. %100 pamuk saten 200 tl..1 alana 1 bedava. yani tanesi 100 tl. gerçekten kampanyamı yoksa gerçek fiyatları bu şekildemi?

Kızlar geçenlerde yazmıştım kimse cevap vermemiş :KK43:... TAÇ da kampanya devam ediyormuş halen ama satış yerlerinde bazı modeller veya renkler tükeniyor. MAKOSATEN diye geçiyor %100 pamuk-saten. tanesini 90 tl ye veriyorlar hatta..
başka taç satan mağaza sadece %100 pamuk alın diyor.(o mağzada makosaten yok) yani saten karışı sizi yakar ve çok kırışır dedi. çok satılmadığı için kampanya yapıp bitirmek istiyorlar dedi. yani bu saten yüzeyde hafif kayganlık hissi versede %100 pamuk olduğu için yumuşak dokundum yani.. sonuç olarak saten olması naylon anlamına gelmiyor dimi?

ben şimdiye kadar menderesstore mağzasının hem internetteki hem fabrika önündeki mağzasından aldığım ürünlerin hepsinden çok memnunum fiyatlarda gayet uygun geçen yıl kendime aldığım nevresimin birini arkadaşıma hediye etmiştim oda interntten birkaç tane almış geçenlerde linki eklemeye çalışacağım.

Menderes Store - Ev Tekstili, Nevresim Takımları, Uyku Setleri:KK9:

gerçekten uyguna benziyor 45 TL ye saten nevresim takımlar var şaşkınım şuan :) kalitelimi canım aldığın bi kaç modeli fln paylaşabilirmisin bizimle bizlerde alalım

Hanımlar City In Bed nevresim takımlarını öneririm.
Hem %100 Pamuk,hem de renkleri modelleri orjinal ve kaliteli..

Son düzenleyen: Moderatör:
gerçekten uyguna benziyor 45 TL ye saten nevresim takımlar var şaşkınım şuan :) kalitelimi canım aldığın bi kaç modeli fln paylaşabilirmisin bizimle bizlerde alalım

tabiki paylaşırm.:) hem ben memnunum hem kayınvalidm memnun. bi kaç yıldır kullanıyoruz.ne rengi soldu ne boncuklaştı, hemd kolay ütüleniyor bence iyi.hediye ettiğim arkadaşlarımdan kimi internetten almışlar.ben fabrika önündeki mağzasından alıyorum.gidemeyecek olursam netten siparş veriyorum kendileri ürettiğinden gaye t uygun fiyatları :KK9: kızma çeyizi için şu an iki tane satendn aldımarada alıp tamamlarım inşallah.aldıklarımda bir kaçı şunlar.
$90-45-40082_1-194x194.jpg
$90-40-60031_1-194x194.jpg
$90-40-60048_1-194x194.jpg
$90-45-40155_1-194x194.jpg
$90-40-60082_1-194x194.jpg

Ben LİNENS ve İSTİKBAL'den aldım canım. Senelerdir de bu markaları kullanırız evde ne renk solması oldu ne de yıprandı hala ilk aldığımız gibiler tavsiye ederim..

X