Makyaj Ürünleri Hangi markanın hangi ürünü başarılı? Liste halinde

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
listelerin hepsinde de avon var mı die baktım varmış Ya ben kötülemem pek avonu Bazı ürünleri hoşuma gidio ee listeye de girdiyse tamamdır:dance:

bu kıpkırmızı olmuyor. sanki banyodan yeni çıkmış gibi yapıyor ve uzun süre kalıyor. pembe seviyosan ben body shoptan bi pembe allık aldım tam bebek yanağı gibi oluyor.4 numara çoookk tatlı bişey. bi bak istersen yerimseniben

canım yaa ben balıkesir de oturuyorum ve body shop u ben de denemek istiyorum netten sipariş verebileceğim bir yer varmı?
ayyy ayrıca ne kadar çok şiey biliosun makyajda. benim senden öğreneceğim çok şey varr :)

ay çok küçük olmuş tekrar yazdım

FOUNDATION PRIMER(fondöten öncesi makyaj bazı)
Laura mercier foundation primer—hydrayting(kuru normal ciltlere)---5 yıldız—30$
Laura mercier foundation primer—oil free ( yağlı ciltlere)—5 yıldız—30 $
Make up forever corrective make up base—5 yıldız—24$
Make up forever all mat—5 yıldız—45$ ( süper ötesi yağlı cilt için)
The body shop matte for lips&face—4 yıldız—14$
Benefit cosmetics Dr.feelgood--4.5 yıldız—27$( benefitin bu ürünleride çok güzel)
Bare Essentials bare vitamins prime time—4.5 yıldız—21$(doğal bi ürün)
Bare Essentials bare vitamins skin rever upper—4 yıldız—21$(doğal bi ürün)
Nars make up primer—4 yıldız—33$(kuru normal cilt için)
Laura geller spackle trio—4 yıldız—30 $
Laura geller spackle---5 yıldız---21$
Lorac aqua time oil free make up primer—5 yıldız—30 $

cilt bazı ne demekki?:1shok:

kıslar maybelline köpük allık(dream mousse) kullanan var mııı???yeni bişe.ben bugün aldım.çok tatlı bişey ama nası acaba kullanıp yorumu olan var mı:uhm::uhm:

köpük allık kullanıyorum. yağlı ciltlere pek tavsiye etmiyorum yapısı yağlı gibi. en açık pembe tonunu aldım
güzel ben beğeniyorum. sürmesi biraz zor geliyor yalnız

hemen cvp istioz:enbuyukkk:

canım özellikle laura mercier gibi markaların fondötenden önce cildi makyaja hazırlamak için hem nemlendirici hemde cildi tek ton haline getiren primer adını verdikleri bazlar oluyor.genelde profesyonel makyajda tek renk fondöten kullanılmıyor. onun için cildi önce tek renk haline getirmek için bunu kullanıyolar. fondöten daha güzel duruyo bidea.s.

canım yaa ben balıkesir de oturuyorum ve body shop u ben de denemek istiyorum netten sipariş verebileceğim bir yer varmı?
ayyy ayrıca ne kadar çok şiey biliosun makyajda. benim senden öğreneceğim çok şey varr :)

kuzucum çok tşk ederim est :eek: bide balıkesrde var mı acaba bodyshop. eğer yoksa netten sitesinden sipariş verebiliyosun. eğer ürünlerde takıldığın olursa bana sor ben yardımcı olmaya çalışırımkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bunlarda yukardaki listeden kendime özel seçtiklerim

ALLIK BENİM SEÇTİKLERİM

Nars blush --sephora satış sitesinin en çok satılan allığı—5 yıldız--25 $
Nars the mutiple ---4.5 yıldız----37 $
Nars powder blush cheek colour--- 4yıldız----25 $
Nars blush orgasm ---5 yıldız---25 $
Make up forever ---5 yıldız---19 $
Stila cheek pan---5 yıldız ---18$
Clinique touch blush---5 yıldız—16.5 $
Avon mark just pinched ınstant blush----4 yıldız---6 $
Bourjois blush—5 yıldız---14 $ (türkiyede de çok satılıyor bitmek bilmiyor yıllarca)
Cargo blush---5 yıldız---24$ (çok satılıyor)
Benefit you rebel lite spf 15---5 yıldız---28$( benefit allıkları çok meşhur yurtdışında)
Benefit Dallas 2 si bir arada bronzer& allık---5 yıldız---sephorada en çok satılan allık
Laura mercier cheek color---5 yıldız---22$
Tarte cheek stain allık---5 yıldız---( bu allık şeytan marka giyer filmindede kullanılmış süperrr)
Bobbi Brown blush—5 yıldız—20 $ ( Bobbi Brown çok ünlü bi makyöz ürünleri süper)

bobbi brown allık aldım ama sanırım yanlış oldu we şuanda hiçbi işime yaramıyo:1no2:
nars laguna yada guerlain arasında seçim yapmam gerekirse sizce??

Merhaba arkadaşlar siteyi ne zamandır takip ediyodum en sonunda aranıza katılmaya karar verdim:)) ben fondoten sıkılaştırılmış pudra allık fln almak ıstıyorum estte lauder clinigue arasında karar veremezken burdaki markaları görünce kafam iyice karıştı::KK70:D subatta yurtdısına cıkıcam bu markaları bulma ıhtımalım var sizce make up forever laura marcier estte lauder mi?? yardımlarınızı beklıyorumm sekerler.. soyle porselen gibi ama dogal olsun ıstıyorum:KK70:

almagaster06 arkadasım ltfnn yardımm? hangi markanın fondotenli pudrasını önerirsin? estte, make up forever, marıa larcuer???

almagaster06 arkadasım ltfnn yardımm? hangi markanın fondotenli pudrasını önerirsin? estte, make up forever, marıa larcuer???

canımcım çok özür dilerim kusua bakma. valla estee ve laura mercier kullandım ama make up forever da çok gzel bi çok yerde yani makyaj bloglarında falanda gördüm. biraz daha profesyonel sanırım make up forever. ama ben hem estee den hemde lauradan memnun kaldım:1hug::1hug:

slm.ben de ne zamandır fondötenimi değiştirmek istiyorum. lancome'u kullandım ama içerisinde parfume var ve benim cildim hassas.la roche'unkini denedim ama rengi koyu geldi.cildim pek sivilceli olmasa da gözenekli ve hassas bu nedenle dermotolojik bir şey kullanmalıyım sanırım. make up forever iyi midir ve istanbulda bulabilir miym sepheroda vs. ? bu kadar marka hakkında bilginizin olması inanılmaz:)) bir d böyle mac ve benzeri bir yerde makyaj yaptıran var mı acaba,nasıl yapıyorlar mrak diyorum,sanırım 80 tl'ydi ücreti. paylaşımınız için çooook teşekkürler

X